Skocz do zawartości

Xiaomi ROIDMI


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy urządzenie jest kompatybilne z Golfem II ? 
Pozdrawiam 

Tak

Cos mi słabo to działa. Po wpieciu do gniazda zapalniczki fabryczne radio zaczyna trzeszczec wiec z ladowania nici. Po włączeniu stacji na jakiej nadaje roidmi tez trzeszczy, dodatkowo zbiera zakłócenia z układu zaplonowego wiec jako transmiter tez sie slabo nadaje... Jakies pomysly?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Albin said:

Tak

Cos mi słabo to działa. Po wpieciu do gniazda zapalniczki fabryczne radio zaczyna trzeszczec wiec z ladowania nici. Po włączeniu stacji na jakiej nadaje roidmi tez trzeszczy, dodatkowo zbiera zakłócenia z układu zaplonowego wiec jako transmiter tez sie slabo nadaje... Jakies pomysly?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

A co jeszcze masz wpięte do zapalniczki? U mnie dodatkowe szumy powoduje zasilacz kamery - wiem, bo jak ją odłączę to problem znika. Działa to tak, że zasilacz zakłóca zasilanie, ROIDMI zbiera zakłócenia i je rozpropagowuje w eter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam. Sam roidmi tam siedzi. W 3 samochodach mam to samo. Bez różnicy czy wepne tam zwykla ladowarke czy roidmi to zaczyna sie szum w radiu na kazdej częstotliwości. Mozliwe zeby fabryka spaprala instalacje?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia tego, że ładowarki impulsowe sieją zakłóceniami w instalacji. W golfie na początku rodimi nie powodował zakłóceń, cieszyłem się, że mogę ładować telefon i słuchać  radia ale po  jakimś czasie sam zaczął powodować zakłócenia jak zwykła ładowarka i zastanawiam się czemu i czy można to jakoś wyeliminować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

proszę o pomoc z Xiaomi Roidmi 2s.

Posiadam Xiaomi Roidmi 2s, na początku wszystko działało rewelacyjnie. Obecnie po włączeniu Xiaomi pojawia się regularne pikanie co ok. 2-4 sekundy, które uniemożliwia spokojne słuchanie muzyki czy włączenie nawigacji. Mam połączone jedno urządzenie bluetooth.

Czy ktoś wie co przyczyną powyższego?

Z góry dziękuję za pomoc,

Kub

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kubam napisał:

Cześć,

proszę o pomoc z Xiaomi Roidmi 2s.

Posiadam Xiaomi Roidmi 2s, na początku wszystko działało rewelacyjnie. Obecnie po włączeniu Xiaomi pojawia się regularne pikanie co ok. 2-4 sekundy, które uniemożliwia spokojne słuchanie muzyki czy włączenie nawigacji. Mam połączone jedno urządzenie bluetooth.

Czy ktoś wie co przyczyną powyższego?

Z góry dziękuję za pomoc,

Kub

 

Jaki telefon? czy zmieniałaś soft ostatnio ( aktualizowałeś) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

2 godziny temu, MD13 napisał:

Jaki telefon? czy zmieniałaś soft ostatnio ( aktualizowałeś) ?

IOS 10.1, i Android zamiennie. Niezależnie te dźwięki (piknięcia) pojawiają się czy jest włączona muzyka czy nie.

Pozdrawiam,

K

Hej prawdopodobnie to jest dźwięk abnormal battery voltage alarm.

 

Edytowane przez kubam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nadszedł czas na marudzenie.

Mój egzemplarz się przegrzewa gdy zaczęły się mrozy. Dużo jeżdżę. Czasem trasy po 6-8h. No i gdy chudzi ogrzewanie nagrzewa się deską i tunel środkowy. Gdy dorzucę do tego ładowanie tabletu i komórki to po 3-4h godzinach zaczyna przerywać ładowanie i transmisję. Trzeba go odłączyć na dwie minuty i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Kupiłem Roidmi 2s, przyszedł po miesiącu, wiec nie tak długo.

Gra wyśmienicie! Żadnych zakłóceń, domyślnie ma ustawione fale, jak jakaś stacja radiowa (Krk), ale zakłóca tę stację i słychać tylko czysty dźwięk z mojego telefonu (SGS4). 

Do tej pory zdążyłem jedynie kilka razy podłączyć i generalnie nie ma problemów (nie sprawdzałem HF), ale mam to za szerokie gniazdo zapalniczki i trzeba lekko docisnąć na bok, żeby kontaktowało. Jednak jest jedna dziwna rzecz. Podczas testów na chwilę się Roidmi rozłączył (przesunął się w gnieździe) i po tym jak ponownie połączyłem, to z głośników szła muzyka z telefonu i co sekundę wyciszenie muzyki i słychać było piknięcie z Roidmi, a dioda w gnieździe USB cały czas szybko mrugała. Dopiero wyłączenie Roidmi i BT w telefonie oraz wszystkich aplikacji wysyłających dźwięk (odtwarzacz muzyki i nawigacja) i ponowne połączenie obu urządzeń zatrzymały to pikanie. 

Co to mogło być i jak temu jakoś łatwiej zapobiec / zatrzymać? 

Edytowane przez DonAndress
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już ktoś poruszał ten temat ale Czym różni się chińska wersja Roidmi 2s od Internationale ?? Czy mogę kupić chińską wersję i będzie w pełni funkcjonalna w europejskim samochodzie i telefonie Xiaomi mi4s czy Galaxy s7 ??

Znalazłem taką ofert: http://www.gearbest.com/car-charger/pp_401445.html?wid=21&gclid=CI-w4sS7t9ACFQncGQodT8oOeA

I taką: http://www.gearbest.com/car-charger/pp_483877.html

Dlaczego jedno to Xiami a drugie to Gocomma ?? Czy to podróbka czy oba urządzenia to jedno i to samo i obojętnie które kupię do mojego Opla Vectry C??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które Roidmi masz? Jaki iphone i jaka aplikacja? Mi laczy sie BT i muzyka gra ale aplikacja nie dziala :/ a i jak wyszukuje urzadzenie to co pokazuje? U mnie jakies chinskie znaczki tylko :/ posiadam roidmi pierwszej generacji

Mam roidmi 2s, iPhone 6s+, aplikacja ze sklepu, po włączeniu pokazuje urządzenie roidmi music blue C, łączy i wszystko działa, pokazuje napięcie akumulatora, można zmieniać kolory podświetlenia, regulować częstotliwość nadajnika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które Roidmi masz? Jaki iphone i jaka aplikacja? Mi laczy sie BT i muzyka gra ale aplikacja nie dziala :/ a i jak wyszukuje urzadzenie to co pokazuje? U mnie jakies chinskie znaczki tylko :/ posiadam roidmi pierwszej generacji

Roidmi 1 nie wspolpracuje z aplikacja na IPhone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuję zakup Roidmi. Mam kilka pytań przedzakupowych.

Cel zakupu: iPhone 7, brak minijack, mam już dość kabla ciągnącego się w aucie (tłumacze sobie brak minijacka ;)) wiec potrzebuję łączności Bluetooth. W aucie mam handsfree, ale nie obsługuję odtwarzania muzyki. Dlatego właśnie rozglądam się za Roidmi. Korzystam w 99% ze Spotify, mam swoję playlisty więć dalej będę kontynuował z nim zabawę. W ogóle nie bede wykonywał rozmów przez transmiter, jedynie dodatkowo chciałbym przesyłać głos z navi i janosika (czy to działa, gdy słucha się Spotify i w tle navi?). Czy może jest coś lepszego, jeśli chodzi o jakość przesyłu muzyki ?

Zauważyłem na chińskich stronach rózne wersje Roidmi 2s, im nowsza, niby lepsza. Czy to chwyt marketingowy czy prawda ?

Inne pytanie: Czy to w ogóle pasuję bez przejściówek do BMW e90 ? Czy nie ma jakiś dużych nadzwyczajnych szumów jak w VAG, szczególnie w Audi ?

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Mali123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2016 o 12:09, Mali123 napisał:

Witam.

Planuję zakup Roidmi. Mam kilka pytań przedzakupowych.

Cel zakupu: iPhone 7, brak minijack, mam już dość kabla ciągnącego się w aucie (tłumacze sobie brak minijacka ;)) wiec potrzebuję łączności Bluetooth. W aucie mam handsfree, ale nie obsługuję odtwarzania muzyki. Dlatego właśnie rozglądam się za Roidmi. Korzystam w 99% ze Spotify, mam swoję playlisty więć dalej będę kontynuował z nim zabawę. W ogóle nie bede wykonywał rozmów przez transmiter, jedynie dodatkowo chciałbym przesyłać głos z navi i janosika (czy to działa, gdy słucha się Spotify i w tle navi?). Czy może jest coś lepszego, jeśli chodzi o jakość przesyłu muzyki ?

Zauważyłem na chińskich stronach rózne wersje Roidmi 2s, im nowsza, niby lepsza. Czy to chwyt marketingowy czy prawda ?

Inne pytanie: Czy to w ogóle pasuję bez przejściówek do BMW e90 ? Czy nie ma jakiś dużych nadzwyczajnych szumów jak w VAG, szczególnie w Audi ?

Dzięki za pomoc.

Cześć , 

Mali, ja posiadam Pierwszą Wersję ROIDMI i na ten czas służy mi ona tylko jako ładowarka, niestety. posiadam golfa VI i akurat do niego urządzenie pasuje ( wpychając luźno w gniazdo zapalniczki, mocniej powoduje że urządzenie w ogóle nie łapie zasilania) w drugim naszym golfie VII gniazdo zapalniczki jest już inne i urządzenie nie działa.

ROIDMI 2s w porównaniu do ROIDMI ma możliwość rozmowy telefonicznej ala zestaw głośnomówiący. U mnie w aucie puszczając muzykę z Youtube czy też  wgraną ( iPhone 6sPlus) muzyka jest słabej jakości , przebijana szumami i przerywana od czasu do czasu. 

Do muzyki nie polecam ...... 

P.S w Oplu Insigni też bydle mi nie kontaktuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Rodimi.2s od kilku dni. Mam kilka pytań odnośnie użytkowania - czy roidmi może byc wpiete podczas odpalania auta, bez szkody dla urządzenia oraz czy można wyłączyć ten dźwięk wlaczania i parowania, bo nie widze takiej opcji w apce na iOS, ale moze aplikacja na androida posiada cos takiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Chciałbym kupić Roidmi. Mam w aucie już przenośny zestaw bluetooth Jabry i chciałbym dalej z niego korzystać do wykonywania połączeń. Czy jest możliwe podłączenie dwóch urządzeń bluetooth do telefonu i ustawienia aby rozmowy szły przez zestaw Jabry, muzyka przez Roidmi? Czy ktoś skonfigurował to z aplikacją Spotify? Telefon to Samsung S6.

No i co do gniazdka. Nie mam teraz jak sprawdzić - może ktoś testował. Skoda Fabia I FL 2006. Pasuje?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...