Skocz do zawartości

Xiaomi ROIDMI


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Polan napisał:

To z linka to wersja 1.41.

Potrzebuję chyba nowszą do modelu 2s.

Ma ktoś linka?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

to użyj opcji szukaj , jest temat na forum o spolszczeniu aplikacji Roidmi i jest tam link

mega:///#F!PdFS1SAY!0RCOCx-j_oB-G5mpeeoS9A

 

Edytowane przez Kupiec1985
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, baku1991 napisał:

Co Ty chłopu wysyłasz? Wersja sprzed wielu miesięcy i bez obsługi nowych urządzeń. Instaluj 2.0

Napisał że chcę wersję z pl a nie że 2.0 a tak poważnie zrobiłem to z premedytacją bo sam nie mogłem znaleźć tej nowszej, i wiedziałem że ktoś coś odp. A swoją drogą dzięki za tłumaczenie baku1991  

 

Poza tym

3 godziny temu, Polan napisał:

To z linka to wersja 1.41.

Potrzebuję chyba nowszą do modelu 2s.

Ma ktoś linka?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Masz już 2s?

Jak tak to może mógłbyś napisać coś więcej? 

 

Jak by ktoś szukał jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spaceman napisał:

Czy apka służy tylko do ustawienia częstotliwości nadawania i potem zostanie ona zapamiętana, a za kolejnym razem urządzenie automatycznie połączy się z moim telefonem, bez włączania apki - czyli jak standardowy głośnik bluetooth?

Tak po ustawieniu częstotliwości jest ona zapamiętywana i wszystko działa jak dowolny głośnik bluetooth, bez apki. Ale z uruchomioną apką możesz jeszcze skorzystać z funkcji które oferuje, czyli automatyczny start muzyki po połączeniu BT, zmianę utworu przez potrząśnięcie itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piętnaście dni i jest paczka...

rps20160611_105814.jpg

Urządzenie wygląda tak samo jak te poprzednie tylko ten mikrofon dołożyli więc nie ma się nad czym rozpisywać.

rps20160611_105737.jpg

Co do testów to narazie sprawdziłem że działa i muzyka w takiej samej jakości jak było a to na co wszyscy czekają to mikrofon i tu jestem trochę zawiedziony, bo słabo było mnie słychać, dało się rozmawiać ale rozmówca pytał czy jestem w łazience. Ale nie chce tu straszyć, z braku czasu wykonałem zaledwie jeden telefon z zaparkowanego auta, być może słaby zasięg. Więcej będzie można powiedzieć za parę dni, tylko trochę pojeździć muszę. Jak ktoś ma pytania to pisać. Baku1991 załącze zrzuty ekranu z menu apki to zobaczysz co i jak z tym tłumaczeniem.Screenshot_2016-06-11-09-55-58_com.raymi.mifm.png

Screenshot_2016-06-11-09-55-42_com.raymi.mifm.png

Screenshot_2016-06-11-09-55-36_com.raymi.mifm.png

Screenshot_2016-06-11-09-53-31_com.raymi.mifm.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin, zajmę się tym jutro bądź W poniedziałek. Dasz radę sprawdzić co powoduje włączenie/ wyłączenie opcji, którą nazwałem "napięcie poza normą"? Przypuszczam, że to będzie jakaś forma ostrzeżenia na wypadek nieprawidłowego napięcia. Jeśli macie inny pomysł, piszcie śmiało ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, baku1991 napisał:

Dzięki Marcin, zajmę się tym jutro bądź W poniedziałek. Dasz radę sprawdzić co powoduje włączenie/ wyłączenie opcji, którą nazwałem "napięcie poza normą"? Przypuszczam, że to będzie jakaś forma ostrzeżenia na wypadek nieprawidłowego napięcia. Jeśli macie inny pomysł, piszcie śmiało ;-)

Dokładnie jest jak mówisz, nawet zastanawiałem się nad tym dzisiaj czy tego nie wyłączyć, bo jak bawiłem się ta apk i słucham muzyki to usłyszałem krótki dźwięk ostrzegawczy, a ten napis zielony zmienił kolor na czerwono wyświetliła się informacja o spadku napięcia do 12.??V trwało to 1s może 2s, później wróciło do 13.82V Postanowiłem jednak zostawić tę opcję  włączoną bo ostatnio miałem problem z elektryką i być może ma to jakiś związek. Według mechanika usterka została usunięta, ale nie będę tego narazie ruszał zobaczę czy będzie się powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest tak jak piszą na zagranicznych recenzjach ze mikrofon jest taki se. Mam nadzieje ze będzie można.normalnie przez niego gadać a nie trza będzie się drzec. Niedługo napisze jak będzie u mnie bo mój jest wer warszawa

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem trochę i co, i to że mikrofon to marny jest, wrecz nie da się  rozmawiać.niby słychać ale szału nie ma. Jak jeden gada, to drugi może tylko słuchać,nie można przerwać komuś bo cię po prostu cię nie słyszy. Kupiłem dwa roidmi i na drugim to samo, nie wiem może jakaś aktualizacja to poprawi, choć wątpię. 

Myślę bardziej o innym sposobie aby sobie z tym poradzić, ale tu zwracam się do kogoś kto potrafił by wymusić rozmowy przez bluetooth 

Chodzi o to że jeszcze na starym roidmi nie wiem jak to się stało ale zadzwonił do mnie ktoś przez Viber i co? po odebraniu miałem rozmowę na głośnikach a mikrofon szedł przez telefon, rozmawiałem tak około godziny i działało to całkiem nieźle o niebo lepiej niż przez ten nowy Roidmi. Próbowałem to powtórzyć ale niestety nie udało się. Ale skoro udało się raz na pewno jest jakiś sposób na to, tylko jak to ugryźć...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, WojtasX napisał:

A jak z odtwarzaniem dźwięku, to samo jak na starym? Jak oceniasz jakość u siebie w A6? widze, że masz jakąś lepszą wersję wyposażeniową więc może audio też? Pozdrawiam :-D

Z dźwiękiem jest jak było, czyli super naprawdę nie mogę się do tego przyczepić. No wiadomo nie jest to jak po kablu ale ciężko wyłapać różnicę. Może jakieś 10% ucieka. Ważne by odpowiednią częstotliwość dobrać a będzie ok.Wiadomo dużo zależy od nagłośnienia jakie masz w aucie ale u mnie nie ma wersji bose jak miałem w poprzednim audi, jednak nie mam na co narzekać bo i tak jest bardzo dobrze w a6 c6 robili w standardzie subwoofer więc i tak robi swoje. Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dźwiękiem jest jak było, czyli super naprawdę nie mogę się do tego przyczepić. No wiadomo nie jest to jak po kablu ale ciężko wyłapać różnicę. Może jakieś 10% ucieka. Ważne by odpowiednią częstotliwość dobrać a będzie ok.Wiadomo dużo zależy od nagłośnienia jakie masz w aucie ale u mnie nie ma wersji bose jak miałem w poprzednim audi, jednak nie mam na co narzekać bo i tak jest bardzo dobrze w a6 c6 robili w standardzie subwoofer więc i tak robi swoje. Pozdrawiam!

Nie wiem ja mam wrażenie że to też zależy od utworu i rodzajów dźwięku jakie w nim występują. Niektóre utwory brzmią identycznie jak z płyty zero szumu inne mają bardzo dużo charczrczenia ciągle myślę co by zrobić aby temu zapobiec

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wojtkson napisał:

Nie wiem ja mam wrażenie że to też zależy od utworu i rodzajów dźwięku jakie w nim występują. Niektóre utwory brzmią identycznie jak z płyty zero szumu inne mają bardzo dużo charczrczenia ciągle myślę co by zrobić aby temu zapobiec

Wysłane z mojego MI 4W

Hehee też się z tym kiedyś zmagałem :) Po ściągnięciu miałem szumy,trzaski, różne poziomy głośności itp. ważne żeby wybierać cięższe formaty np. wav później możesz sobie przekonwertować do czego tam chcesz, zależy ile masz pamięci w telefonie. Używam do tego CDex świetnie się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehee też się z tym kiedyś zmagałem Po ściągnięciu miałem szumy,trzaski, różne poziomy głośności itp. ważne żeby wybierać cięższe formaty np. wav później możesz sobie przekonwertować do czego tam chcesz, zależy ile masz pamięci w telefonie. Używam do tego CDex świetnie się sprawdza.

W sensie? Pobierać zawsze wav i problem rozwiązany ?

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok trochę protestowalem i tak:

Auto toyota rav4 2004 radio i głośniki fabryczne

Wygląd - jest bardzo ładny i przez to ze trochę wystaje bardzo Dobrze komponuje się z moim. Autem bo u mnie zapalniczka była trochę schowana. Roidmi siedzi pewnie. Jeden problem i to nie wiem czy one tak mają czy mój model jest uszkodzony a mianowicie podswietlanie u mnie jakby podswietlanie tylko jedno gniazdo i dopiero jak go wsadZE odwrotnie to nie tyle podświetlane co trochę przebija na drugie gniazdo i coś tam podswietla. U was też tak jest czy w moim nie.wszystkie.diody działają?

Aplikacja - bardzo fajna musiałem trochę pokombinować żeby nie.było prawie słychać szumów i u mnie na 104,5 jest naprawdę dobrze. Trochę brakuje automatycznego uruchamiania spotify no i jeszcze nie wiem jak uruchomić voice recognition a gdzieś czytałem że można.powiedzieć np. Next song i zmienia na.następny kawałek.

Najważniejsze czyli jak to gra - kurde nie jeste melomanem ale gra to cholernie dobrze u mnie na fabrycznym sprzęcie czyli średniej półki naprawdę ciężko usłyszeć różnice między tym a cd. Oczywiście im lepszy sprzęt grający tym napewno różnica.będzie bardziej odczuwalna. Nic nie charczy basy pełne wysokie i średnie tony również bardzo ok. Ogólnie gra.ładniej niż każda stacja radiowa.

Telefon - oczywiście rozmówcę słychać bardzo dobrze więc nie.ma co o tym rozprawić. Gadałem narazić jedenie z zona i z ojcem. Ojciec moim ze średnio mnie słyszał ale zona.mówiła ze jest dobrze. Tak więc nie.jest tak źle jak tu niektórzy piszą. Drzec się nie.trzeba

Ogólnie.sprzęt naprawdę spełnił poukładane w nim nadzieje. Jest super

9/10

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...