Skocz do zawartości

Xiaomi ROIDMI


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Toyotę.rav4 z2004 r. I nie mam żadnego wolnego wejścia z tyłu w radiu bo bym musiał odpisać albo komputer albo sterowanie z kierownicy, tak więc ja bardzo czekam na nowe roidmi. Wcześniej napisałeś ze w robocie masz niekompatybilne gniazdo - nie wiecie czy moje jest kompatybilne?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Ps. A jak jest niekompatybilne to nie można sprawy załatwić jakimś patyczkiem? Albo jakaś mała przejściówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musz mieć wyjście.

Zaraz ci znajdę adapter 

Jakie radio tam jest ?

Jedynie z takim był problem:

http://www.toyotanation.com/forum/83-1st-generation-2001-2007/397938-aux-jack-a56814-a56815-stereo.html

Ok twoje radio to :

58806

Wpinasz się w port zmieniarki 

Rozwiązań jest masę.

Od takiego za 65 pln adaptera miedzy zmieniarkę z mp3 bt auxem i czego tylko chcesz:

http://www.aliexpress.com/store/product/Yatour-TOY1-USB-CD-Changer-Digital-music-interface-adapter-SD-AUX-input-for-Toyota-Lexus-5/607693_1583617727.html

Przez gotowe kostki.

Do zrobienia sobie własnej :

1 2 3 pin

Toy58806Pin.jpg

 

Sprawdź sobie jeszcze czy masz nowy czy stary typ złącza i kup np :

Toyota-connector.jpg

http://www.aliexpress.com/item/1pc-New-3-5MM-AUX-IN-Audio-Radio-Input-Male-Interface-Adapter-Cable-for-Toyota-Camry/32478475976.html?spm=2114.30010308.3.101.QbaivT&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_5_10037_10017_10021_507_10022_10032_10009_10020_10008_10018_10019_101,searchweb201603_9&btsid=83fa7baa-4df0-43fd-9564-9cad22457798

 

Ale jeśli mówisz ze nie masz złącza to pewnie masz zmieniarkę czy coś.

Kupujesz kabel z gniazdem jack. + Takie fajne szybko złączki. I za 10 -15pln masz auxa ładnie wmontowanego :

szybk..jpg

 

 

NA 99% nie jest kompatybilna.

Przecież możesz sobie luknać czy masz blaszki po bokach.

Jak nie masz to nie włożysz

201510151349486284.jpg

 

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to auto niedawno kupiłem ale zaglądałem z tyłu radia i wszystkie gniazda są zajęte nawet to od zmieniarki, kurde a gdzie to niby ta zmien iarka mogła by być schowana. Bo raczej sam kabel chyba by nie szedl

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

94eddbac8325581e79dfee24095f28e5.jpg

To zdjęcie.mojego gniazda wiec raczej niekompatybilne

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Z fazy u dołu musi iść blaszka dookoła trzymająca. Widać to dobrze na powyższym zdjęciu.

Dlatego jw śmiać mi się chce jak ktoś pisze że nie ma problemu. Na niektórych aukcjach robią już zestawienia i jw 90% japończyków nie pasuje ok 30 40% skod. 

I ok 60 % francuzów.

W zasadzie jedyne co pasuje to VAG

Tu masz zdjęcie zmieniarki w twoim modelu a jw gdzie ona jest czy gdzieś koło schowka czy w bagażniku ci nie powiem

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjM38ib9-3MAhXFQpoKHW4MBxwQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fi.imged.pl%2Fradio-cd-zmieniarka-navigacja-toyota-rav4-previa-4091078934.jpg&psig=AFQjCNHKBJyqXUaDlC2lcAl1yOabVQ4xUA&ust=1464014826347858

Pisałeś coś o interfejsie. Może masz po prostu kable puszczone do BT i do Kierownicy ale ich fizycznie nie masz. Bo pisałeś że masz sterowanie radiem z kierownicy. Więc jw pewnie taka wersja z uciętymi jajcami.

I lepiej by było jak być dokupił modół BT + przyciski do kierownicy.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22795fb2380c8fd5882adefadf8da230.jpg

Tak wygląda moje radio z tyłu, rozumiem że to aux się podłącza do tego wejścia z wtyczka z dwoma kabelki tak? Ma 12pin tylko problem jest taki ze jak wypne ta wtyczkę co tam tera jest to radio się wogole nie włącza.

b3d014d91dd60d2de2cb2607672a4de8.jpg

A to jest jedyna wtyczka (6pin) która jak wypne to wszystko działa, jak wypne cokolwiek innego to albo coś nie działa czyli np sterowanie z kierownicy albo radio się wogole nie uruchamia. Wygląda na to ze moje jedyne wyjście to transmiter, a z tym wyjściem od zapalniczki nie da rady coś zrobić?jakaś blaszkę włożyć lub.coś żeby to hulalo?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co masz 2 kable podłączone to to jest niby twoja zmieniarka :)

Podpięte masz buss conector.

O ile się nie mylę w wtyczce z chin jest on zwarty. Ale sprawdź sobie albo zwarcie albo rezostor sprawdziłem i zamieniają rezystorem 1k.

I tyle.

Wtyczka według ciebie po wyjęciu której wszystko działa to nie prawda.

Nie masz nagłośnienia na tył :)

 

Masz przecież wszystko na górnym rysunku.

Kupujesz kabel który ci podałem z chin z 3$ podłączasz i masz.

Albo idziesz do dowolnego samochodowego kupujesz piny do kostki. ok 5pln za woreczek Gniazdo jack 2,5 i kabla z 2m 4pln.

I masz szybciej. Jak masz tam wtyczkę. Piny tak jak masz na górze 

1 prawy 2lewy 3masa  i dubel na tylne glosniki 6 prawy 7 lewy

U ciebie jedynie można pod złącze najbliżej anteny.

I ja bym kupił kabel do BMW E36 o taki i tylko wpiął

9f6375270cf19cdb5dc98a9233de65c4_IMG_219

 

 

Żeby ci chulał rodmi musisz mieć przedłużacz z takimi blaszkami poniżej 10$ nie widziałem.

Widziałem do wymiany gniazda ale minimum 5 szt.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko ze ten kabel co mi wysłałeś z Chin ma 20pin wiec nigdzie nie będę mógł go wsadzić. Co to jest bus comunication i czy jak wypne mój kabel i wypne taki co se z Chin kupie 12 pin będzie się radio włączyło?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci źle wysłałem przez przypadek ty masz 12 pin gniazdo.

Busa zastępują rezystorem 1k.

Choć patrząc na ten rysunek. Można by się pokusić o usb...

Ten model rozpoznaje Mp3 z płyty ?

fetch?id=2275974

Jw jeśli rozpoznaje tam mp3 to idzie zrobić emulator i mieć jeszcze USB

http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?products_id=5859

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie robi się syf bo zamiast nie potrafię idę do pierwszego elektryka za rogiem to takie męczenie i domyślanie się jakie ma radio.. Temat do oczyszczenia.

Kup jakiekolwiek gniazdo 12V za 50pln w VAG będzie prościej tam się nie pomylisz.

Przeszukaj allegro. Kazde za > 35 pln będzie pasować.

Każde oryginalne do szwabskiego.

Pojedź na złom. Dowolne z VAG (nie budrzetowego jak rapid) będzie :) na złomie dasz 10.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś wyżej ?

1k ohm na bus

Powiem tyle za to zawracanie tyłka to już byś zdążył kupić i zamontować nowe nieoryginalne radio z andidem i czym tylko chcesz.

Nie mówiąc już o radiu za 150 pln z diedronki

MIAŁEŚ IŚĆ DO ELEKTRYKA. 

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEKU przeczytaj

Mikrofon ma tylko najnowsza wersja. Umiesz czytać?

Sam podajesz :

Screenshot_2016-05-26-20-30-14_com.android.browser.png

I mikrofon i call ma tylko wersja 3

Nie wierzysz? 

Popatrz na opakowanie na aliex

Masz wyraźnie narysowaną słuchawkę na opakowaniu a sprzedawca wyraźnie zaznacza HAND FREE caling.

Na aukcji masz też numer SKU

CO JESZCZE CHCESZ  ŻEBY CIE PRZEKONAĆ ŻE TO TO ?

Przypatrz się czy inne maja mikrofon a potem pisz głupoty

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam roidmi, używam w Corsie D, dźwięk jest świetny. Z gniazdem jedynie był problem ponieważ, urządzenie było luźne i nie zawsze stykało zasilanie, wiec wystarczył płaski śrubokręt i taśma izolacyjna. W gnieździe mam blaszki wewnątrz, które lekko podgiąłem do środka, a roidmi przejechałem dwa razy izolacją aby nie był luźno. I teraz na dołkach podczas jazdy już się nie rozłącza. Jedynie co mi nie działa lub nie potrafię skonfigurować, żeby działał jako zestaw głośno mówiący. Nie słyszę rozmówcy na głośnikach, nie wiem dlaczego.

Edytowane przez kukuryQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...