Skocz do zawartości

Xiaomi ROIDMI


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku aktualizacja na wersję 1.39 poprzez apkę roidmi przetłumaczoną na polski przez baku1991 ( dzięki za tłumaczenie :) ) nie działa. Po usunięciu powyższej aplikacji i wgraniu oryginalnej nie widzę żadnych zmian - no jedynie to, że jest po chińsku. Chyba poprawili tylko jakieś bugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapcie. zrobione trochę na szybko bo się stringi zmieniły i żeby to zrobić jak należy to muszę mieć chwilę czasu. W głównym menu jakieś krzaczki, ale to są odnośniki do strony.

W ustawieniach pojawiła się nowa opcja, przypuszczam, że do zmiany piosenki poprzez potrząśnięcie telefonem. 

Nie mam aktualnie dostępu do mojej Roidmi, potestujcie, sprawdźcie do czego służy i dajcie cynk ;-)

 

http://www15.zippyshare.com/v/tTUmc1SV/file.html

 

 

Edytowane przez baku1991
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, baku1991 napisał:

Łapcie. zrobione trochę na szybko bo się stringi zmieniły i żeby to zrobić jak należy to muszę mieć chwilę czasu. W głównym menu jakieś krzaczki, ale to są odnośniki do strony.

W ustawieniach pojawiła się nowa opcja, przypuszczam, że do zmiany piosenki poprzez potrząśnięcie telefonem. 

Nie mam aktualnie dostępu do mojej Roidmi, potestujcie, sprawdźcie do czego służy i dajcie cynk ;-)

 

http://www78.zippyshare.com/v/Cbj1cC3J/file.html

 

 

Szybko działasz - DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuciłem mu nowe stringi, niech dołoży. Na angielski też tłumaczyłem, ale angielski widzę zrobił od podstaw.

Sprawdziłem tą nową opcję w ustawieniach. Zmienia utwór na kolejny jak potrząśniemy telefonem.

Rzucam przetłumaczoną apkę.

http://www15.zippyshare.com/v/tTUmc1SV/file.html

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach jest taka opcja jak "Komunikaty głosowe". Tu chodzi o transmitowanie komunikatów z nawigacji na głośniki - ktoś o to pytał wcześniej.

 

Założyłem nowy temat, w którym będę wrzucał kolejne wersje aplikacji, tam też możecie zgłaszać zauważone błędy. Najnowsza wersja jest tam już z poprawionym tłumaczeniem w ustawieniach.

Link: TUTAJ

Edytowane przez baku1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zechce i zrobię kompletne tłumaczenie to może do nich napiszę. Brakuje mi pomocy. Bo resztę olewam. Stringi są dużo szersze niż to co widzę w aplikacji więc jeszcze mogą różne rzeczy wyskoczyć. Ja tak dużo samochodem nie jeżdżę, dlatego tak ważne jest byście mi zgłaszali wszelkie problemy z tłumaczeniem, wraz ze screenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotify nie załapał się u mnie do autoodtwarzania, ale podejrzewam, że jak puścisz z niego muzykę ręcznie to będzie słychać na głośnikach samochodowych. Np. u mnie odtwarza dźwięk z wideo (teledyski, filmy) więc czemu miałoby nie słychać spotify?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też używam praktycznie tylko Spotify i działa bez najmniejszego problemu, ale faktycznie tak jak kolega wyżej wspomniał, Spotify nie łapie się do autoodtwarzania. Chyba po prostu aplikacja go nie obsługuje. Tym sposobem w ogóle nie używam autoodtwarzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia. Od początku spodobało mi się rozszerzenie funkcjonalności ładowarki o transmitter. ROIDMI na GearBest kosztuje często w granicach $12, więc całkiem rozsądnie. Z kupnem się aż tak nie spieszę, bo podejrzewam, że nie będzie zbyt często wykorzystywane, ale dobrze je mieć.

Decydującym impulsem do zakupu byłaby pozytywna informacja o tym, czy ROIDMI transmituje dźwięk w stereo. Niestety nigdzie jeszcze nie natknąłem się na odpowiedź. Ktoś z Was mógłby coś napisać na ten temat? Niektóre, a może i większość transmitterów "umie" transmitować tylko w mono (np. ten jeden, który kupiłem jakiś czas temu za okazyjną cenę). Podejrzewam, że tutaj byłoby już stereo, szczególnie, że urządzenie nie musi przełączać profili Bluetooth, bo na razie chyba nie obsługuje rozmów (wtedy zwykle jest HSP/HFP).

Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez l.ukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Roidmi nieustannie, jestem z niego bardzo zadowolony, jeśli masz samochód i jeździsz nim często to nie będziesz mógł bez niego życ:) Jedyna rozterka to będzie "czego dziś posłuchać?"

Podczas użytkowania należy pamiętać tylko,że przy uruchamianiu auta (przynajmniej u mnie) wszystko gaśnie i jeśli wcześniej kluczyk był przekręcony w trybie akumulatora to Roidmi się rozłączy i ponowne sparowanie z tel. może trzeba będzie wykonać ręcznie. Ja już przy wsiadaniu pilnuję się, żeby nie przekręcać kluczyka do połowy przed odpaleniem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze opinie jakie czytałem były niezbyt pochlebne - podobno dźwięk kiepski. Potem natknąłem się na to, że kabel działa jako antena. Więc myślę - nie będzie tak strasznie ;-) Jestem ciekawy co pojawi się w tej nowej aktualizacji aplikacji do wersji 2.0, co ktoś już tutaj zapowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kablem jako antena to chyba jakieś nieporozumienie, bo roidmi transmituje,a nie odbiera FM. Czy może się mylę i do transmisji też antena jest pomocna? Zresztą nieważne, bo niepotrzebna.

Dźwięk jest czysty, słychać różnicę między mp3,a FLAC na korzyść tej drugiej oczywiście.

A ta aktualizacja do 2.0 to nie chodziło o hardware,czyli roidmi 2.0? Z tłumaczenia chińskich krzaczków w translatorze mi wyszło,że to był konkurs na pomysły - propozycję nowych możliwości roidmi

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy ktoś z Was może potwierdzić kompatybilność Roidmi z urządzeniami iOS ? Apple iPhone 5S? Wydaje mi się że ten transmiter działa jako zwykły odbiornik audio bluetooth więc powinien być również wykrywany przez iOS, wiem że aplikacji na iOS nie ma do zmiany częstotliwości ale powiedzmy że to bym przeżył. Powiedzcie jeszcze czy po każdym włączeniu trzeba ustawiać aplikacją częstotliwość nadawania w FM czy zapamiętuje ostatnio ustawioną ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, oskarosi napisał:

Witam

Mam pytanie czy ktoś z Was może potwierdzić kompatybilność Roidmi z urządzeniami iOS ? Apple iPhone 5S? Wydaje mi się że ten transmiter działa jako zwykły odbiornik audio bluetooth więc powinien być również wykrywany przez iOS, wiem że aplikacji na iOS nie ma do zmiany częstotliwości ale powiedzmy że to bym przeżył. Powiedzcie jeszcze czy po każdym włączeniu trzeba ustawiać aplikacją częstotliwość nadawania w FM czy zapamiętuje ostatnio ustawioną ? Pozdrawiam

Na pewno zadziała Roidimi z iPhone, ale tak jak pisałeś nie będziesz miał możliwości zmiany częstotliwości nadawania, zmiany koloru podświetlenia oraz innych opcji dostępnych poprzez dedykowaną aplikację. Domyślna częstotliwość nadawania to 96.4 FM i ta pozostaje bez zmian dopóki nie zmieni się poprzez aplikację (częstotliwość jest zapamiętywana przez Roidimi nie trzeba za każdym podłączeniem zmieniać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZAF napisał:

Na pewno zadziała Roidimi z iPhone, ale tak jak pisałeś nie będziesz miał możliwości zmiany częstotliwości nadawania, zmiany koloru podświetlenia oraz innych opcji dostępnych poprzez dedykowaną aplikację. Domyślna częstotliwość nadawania to 96.4 FM i ta pozostaje bez zmian dopóki nie zmieni się poprzez aplikację (częstotliwość jest zapamiętywana przez Roidimi nie trzeba za każdym podłączeniem zmieniać).

Dzięki o taką odpowiedź mi właśnie chodziło - mam jeszcze pytanie - jak to zamawiacie przez aliexpress to tym drogim kurierem DHL czy zwykłą pocztą i dochodzi w 10 dni ?:)

Nigdy nie kupowałem nic na tym serwisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...