Skocz do zawartości

MI4 straszne zacinanie się


kubs94

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kubs94 napisał:

100% baterii działały wszystkie rdzenie, 99% baterii działają 3 rdzenie. Nie rozumiem czemu tak jest

Screenshot_2015-12-06-21-27-32_com.cpuid.cpu_z.png

Tak łapie, ale idzie jakoś pracować

Staram się wykminić w czym leży problem, ale jeżeli zaraz po restarcie telefon dalej się zwiesza, a na cpu-z są wykorzystane 4 rdzenie, to chyba problem leży gdzieś, albo tak jak ktoś up pisał, wyświetlaczu, albo w płycie głównej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

Staram się wykminić w czym leży problem, ale jeżeli zaraz po restarcie telefon dalej się zwiesza, a na cpu-z są wykorzystane 4 rdzenie, to chyba problem leży gdzieś, albo tak jak ktoś up pisał, wyświetlaczu, albo w płycie głównej...

Oczywiście przy załączonym przezemnie trybie wydajnym wykorzystywał 4 rdzenie a gdy bateria spadła o 1% pracowały 3 rdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kubs94 napisał:

Oczywiście przy załączonym przezemnie trybie wydajnym wykorzystywał 4 rdzenie a gdy bateria spadła o 1% pracowały 3 rdzenie

U mnie takie rzeczy nie występują, przy wydajnym, gdy mam teraz 88%, mam ciągle 4 rdzenie odpalone, na zwykłym pracuje 1, ew załącza się 2.... Nie wiem w czym leży problem, wysłałbym telefon na gwarancję chyba... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, baku1991 napisał:

 

U mnie na mi3 też się powoli zaczyna zamuła. Czyżby dla miui 2 GB ram to powoli stawało się mało?

no bez przesady...istnieją jeszcze smartfony z 512MB/1024MB ramu. Co prawda nie z MIUI.

No akurat na nasze fony, w razie czego jest Cyanogenmod, nawet neidawno wyszła wersja release (snapshot). :)

Ale myślę, że to jakiś błąd ostatnich wersji. Na stabilnych nie ma tego problemu ze znikającym ramem.

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lg4xhd napisał:

no bez przesady...istnieją jeszcze smartfony z 512MB/1024MB ramu. Co prawda nie z MIUI.

No akurat na nasze fony, w razie czego jest Cyanogenmod, nawet neidawno wyszła wersja release (snapshot). :)

Ale myślę, że to jakiś błąd ostatnich wersji. Na stabilnych nie ma tego problemu ze znikającym ramem.

Mamy Redmi 2 1Gb na którym MIUI hula :D.

 

3 godziny temu, baku1991 napisał:

 

U mnie na mi3 też się powoli zaczyna zamuła. Czyżby dla miui 2 GB ram to powoli stawało się mało?

RAM tu nie ma nic do rzeczy, moim zdaniem problem albo leży w sofcie i zostaje czekać, albo jest to jakiś problem z hardem (obstawiam płytę) i zostaje gwarancja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rozwiązał ktoś już problem , bo dzisiaj moja sztuka dostała tych samych objawów co wasze :-( Grałem sobie w grę i po 15 minutach telefon mocno się nagrzał i później rozpoczęło się niesamowite klatkowanie ( tak jak ktoś napisał 2fps) , siedzę na najnowszej wersji miui 6.2.4 . Teraz spróbuje wgrać od nowa system miflashem , ale coś czuje ze to jest usterka związana z hardwarem .(EDIT) MiFlash nie pomógł :c 

Znalazłem filmik na yt z identycznym problemem 

 

Edytowane przez cezx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Thnoress napisał:

Właśnie też nad tym myślałem że to wina czegoś od środka bo jak mocno zduszę telefon(miejsce na ekranie gdzie jest bateria) to lagi znikaja ale na chwilke a u mnie zeszła folia z baterii ale sama bateria nie jest spuchnięta, zwykły serwis GSM da rade to naprawić? 

nie mam pojęcia. Ja jednak preferuję wysłać Xiaomi do ludzi, którzy te telefony znają :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Thnoress napisał:

Jest ktoś taki z okolic Poznania? :D Kogo polecasz? :)

 

Okolice Poznania... To ja polecam.. Wrocław... w sumie okolice... kilka km w te czy we wte :D.

3 minuty temu, kulig007 napisał:

I to praktycznie zawsze są takie objawy, gdy taśma się naciągnie?! Kurde lagi masakra.

~|~|~|~|~|~

TapTap Tapatalk + MI4W

Acid o tym pisał w jakimś wątku o tym samym problemie :P.

Przed chwilą, Thnoress napisał:

Czyli coraz wiecej osob tak ma? :/ Ja sie przesiadłem na inny telefon bo od 2 dni z MI4 walczę MiFlashem i wszystkim co znajdę i nie działa nic..

Nie. Tylko wybrańcy. Nie wiem od czego to zależy... Baterie Samsunga, może tutaj leży problem? :D (mnie ta firma już niczym nie zaskoczy xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...