Skocz do zawartości

Koniec Miui dla Mi Note


jasiuc56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o wytłumaczenie co oznacza koniec Miui dla Mi Note w ostatniej aktualizacji? Czy nie będzie dalszych aktualizacji dla tego telefonu? Czy będzie zmieniony android z kitkata na wyższy? Bardzo proszę o wyjaśnienie kwestii, z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ponownie:

Nowości w MIUI 5.12.3

  • Aktualizacja MiFit do 1.7.811

  • Poprawiona instalacja MiFit i MiPilota w Mi4c (prawdopodobnie)

  • Możliwość zmiany kolejności ikon w dialogach udostępniania plików

  • Efekt falowania ekranu podczas odblokowania

  • Info o Redmi Note 3/MiPad 2 poniżej

  • Koniec MIUI dla Mi4 i MiNote na Androidzie 4.4

  • Pełna lista zmian

 

DFG_2015-12-03-18-23-25.pngDFG_2015-12-03-18-23-52.pngDFG_2015-12-03-18-23-43.pngDFG_2015-12-03-18-23-35.png

 

O Redmi Note 3 i MiPad 2

Aby ukrócić chociaż trochę podstawowe pytania o dostępność romu MIUIPolska dla nowych urządzeń informujemy, iż Xiaomi zablokowało tym razem sam bootloader, a więc niemożliwa jest instalacja recovery TWRP i tym samym jakiegokolwiek innego systemu. Oczywiście wiele osób pracuje już nad złamaniem blokad więc być może jest to tylko kwestia czasu.

 

Android 6.0 dla Xiaomi Mi4/Mi3/MiNote

Wersja 5.12.4 jest ostatnią na Androidzie 4.4. W następnym tygodniu Mi4, Mi3 i MiNote otrzymają aktualizację do Androida 6.0.

 

Błąd w kopii zapasowej MIUI

MIUI ulepszyło kopię zapasową jednak wprowadzili pewien błąd, którego mimo naszych zgłoszeń jeszcze nie naprawili. Stworzenie kopii (np. automatycznej) usuwa konta telefonu prócz Xiaomi, Google i Email czyli np. Twitter czy Facebook.

Po wykonaniu kopii można konta przywrócić jednak znikną po ponownej kopii.

 

Jak dodać na pulpit Zegar z pogodą MIUIPolska?

Menu (długie naciśnięcie) > Widżety > Zegar (5) > Zegar 4x2. Następnie klikamy ikonę edycji (prawy górny róg) > Lokalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...