Skocz do zawartości

Sprzedaź Xiaomi Mi Note z MIUI a odpięcie urządzenia od Konta Xiaomi ???


sayian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzedałem Xiaomi Mi Note 16GB LTE Czarny. W poniedziałek chcę go wysłać do klienta.
Zakładałem na nim Konto Xiaomi, które jest spięte z tym konkretnym egzemplarzem telefonu.
Pytanie jak teraz odpiąć te konto od tego egzemplarza, aby nowy użytkownik mógł założyć swoje
nowe konto Xiaomi i swobodnie korzystać z urządzenia. ??

Na MIUI EU z PL w ogóle nie mogłem uruchomić telefonu bez podawania Hasła do konta Xiaomi.

Czy musze się zalogować na stronie MIUI / Xiaomi i jakoś to usunąć ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić Xiaomi mi note 64gb white , czemu sprzedałeś swojego note'a ? ma jakieś konkretne wady ?

Sprzedaje, bo dostałem Huawei P8 na przedłużenie umowy.

Huawei ma lepszy aparat, jest poreczniejszy, 3 lata gwarancji w Polsce, slot MicroSD, wydaje mi się że lepszy rodzaj wyświetlacza.

Jednak mi Note też jest Super

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wybaczcie, że odkopuję ale mam ten sam problem. Chcę sprzedać telefon ale po full wipe i zainstalowaniu miui ciągle pyta o hasło do przypisanego konta. Mam odblokowany bootloader oficjalnie przez "chińczyka" na mi note pro i korzystałem z mi cloud. Nie chcę robić miflash do chińskiego dev romu i znów bawić się z flashify i wgrywaniem TWRP.

Czy jest jeszcze jakiś inny sposób na wyczyszczenie z pamięci telefonu informacji o koncie?

P.S. Sprzedam Mi note PRO (priv)

Edytowane przez Shokata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie to zrobić? przeanalizowałem zakładki na mi.com i nie bardzo tam widać coś w stylu odpięcie telefonu ???

1 minutę temu, kruszan napisał:

Jak dokładnie to zrobić? przeanalizowałem zakładki na mi.com i nie bardzo tam widać coś w stylu odpięcie telefonu ???

aktualizacja,

pełne wyczyszczenie przez reset ustawień fabrycznych, następnie TWRP pomogło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, taki wniosek wysnułem ponieważ po ponownym uruchomieniu w zakładce XIAOMI nie było już mojego ID tylko puste pola do logowania, nie pytał też o hasło go mojego konta, ale skoro to napisałeś to pewnie coś w tym jest, więc ponowię pytanie jak to zrobić, jak odpiąć dane urządzenie od kąta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...