Skocz do zawartości
  • 0

Czy warto kupić Redmi Note 2 bez prime?


Mazurak7

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wymagające aplikacje i gry? To ja bym się nie pchał w MediaTeki... Mimo że X10 jest na prawdę udany, to jednak jest to telefon za ~600zł, nie wymagajmy od niego cudów, jeżeli chcesz uruchomić coś bardziej wymagającego z gier to patrz na Prime, ew zastanów się nad serią Mi na snapdragonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, Lamcza napisał:

tu masz wersje prime z fps w wymagjacych grach https://www.youtube.com/watch?v=rXFazWXndPM 

tu masz galaxy s6 https://www.youtube.com/watch?v=xkMox1XeCSM

tu one plus 2 https://www.youtube.com/watch?v=FLUH_Abm1-o

wnioski wyciagnijcie sami xD

ogolnie zwykla wersja bedzie troche owlniejsza w grach ale opinia nezumi zbey sie nie pchcac w mediateki jest chybiona : /  lepiej sie nie pchaj w slabe snapy pokroju 615 lub 410 :D tam to dopiero nie zagrasz ;)

800 i 801 to pies? Świetne Snapy, nie grzeją się, przecież ja nigdzie nie polecałem snapów 808 czy 810, nie mówiąc już o 410/615... No i Wyciąganie S6 jest chybione... wrzucanie jakiegokolwiek samsunga jest chybione, pewnie wiesz dlaczego :D, a OP2 ma 810, także ten...

 

4 minuty temu, Mazurak7 napisał:

Dużo nie gram ale np. Gta Sa będzie ładnie śmigać na najwyższych nawet? Cena nie jest przesadzona według Was? Warto to wziąć?

Przesadzona cena w Xiaomi? To ci dopiero dobry joke :D. Nie jest przesadzona, te 600-700zł to raczej norma z VAT (tym bardziej patrząc na aktualny kurs $).

Co do "czy będzie działać", wujek google i YouTube nie boli :D YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za, przede wszystkim, szybkie odpowiedzi. Chyba się zdecyduje, bo prawdopodobnie sprzedam w końcu mój poczciwy Redmi 1 i się przesiądę na właśnie Redmi Note 2 nad którym zastanawiam się od jakiegoś czasu. Tylko kwestia była taka czy zwykły wystarczy żeby nie wydawać za dużo hajsu czy jednak o wiele lepszy jest Prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
30 minut temu, Lamcza napisał:

co jest przesadzone dalem przekruj fps w grach an roznych prockach :D zapomnialem wcisnac jeszcze zenfona 2 i sie okazuje ze helio x10 nie odstaje od topowych prockow w grach na obecna chwile ; ) i nigdzie nie pisalem ze 801 czy 800 to pies ale facet chce mniemam tnai duzy telefon skoro sie interesuje note 2 wiec wciskanie mu mniejszych i drozszych tel sie mija z celem ;P

 

16gb starczy skoro duzo nie grasz najwyzej troche rpzykrecisz detale i nadal bedziesz mogl jeszcze dlugo pograc ale nie kupowalbym tego na oxl ; ) nawet z odbiore osobistym ;P 

Dlaczego? Interesuje mnie opcja z możliwością sprawdzenia przesyłki przy kurierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Akurat helio x10 krytykuja ludzie ktorzy nie mieli z tym sociem do czynienia. Ja sam obawialem sie mediateka ale po kilku miesiacach uzytkowania stwierdzic moge ze to bardzo dobry soc. Nawet ten w zwyklej wersji redmi note 2 daje rade w wymagajacych grach. Ja asphalt 8 odpalilem na full detalach i chodzilo plynnie. Gralem moze z 10 minut wiec ciezko mi powiedziec jak bedzie spisywac sie w dluzszym graniu. Jednak jak ktos kupuje z mysla o graniu to lepiej wziasc prime.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam serdecznie,

Zastanawiam się własnie nad zakupem Redmi note 2. Generalnie telefon nie jest mi potrzebn do gier a specyfikacja wraz z aparatem prezentują się bardzo dobrze. 

Powiedzcie mi tylko bo znalazłem już 3 polskie sklepy oferujące sprzedaż tych urządzeń. 

Tutaj cena jest bardzo atrakcyjna 

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-2-16gb-lte/

czy ktos tam kupował, bezpieczne, piszą że dają koda utentyczności do sprawdzenia na stronie producenta - co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...