Enzo_84

Xiaomi Redmi Note 3 Prime - informacja z geekbuying o dostępności tylko wersji CN/EN

Recommended Posts

Witam,

otrzymałem od GeekBuying następującą wiadomość:

"Dear sir,

This is the customer service of geekbuying.Thanks for your order .

we know you have ordered the "  Xiaomi Redmi Note 3 Prime  352141 " few days ago, we appreciate for your patiently waiting , 

here we are sorry  that the item only support two languages Chinese and English ,  Sorry for this inconvenience .

If you agree , we will send out the cellphone once it come to our warehouse( We have already got 100 pcs and will get more later , and will send out the orders by the ordering date)
 very angry with our supplier for this inconvenience,
 looking forward your early reply , 

Best wishes

Simon"

czy oznacza to, że telefon jest zablokowany i mogą być w przyszłości problemy z zainstalowaniem romu z miui polska?

Edited by Enzo_84

Tak. Jest zablokowany bootloader.

MiPad 2 zresztą też.

Wysłano z MI Note

bootloadera zablokowali, bo zdaje się chodzi o licencje windows- zablokowane bootowanie to płacisz mniej:) Oczywiście windows sam tego nie nakazuje- bo nie może- on tylko ustala niższą cena na windę, a to firma wybiera czy blokować boota czy nie:)

Edited by garuda
rozpisywania ciąg dalszy

Yy nie. Tu chodzi o plagę czyli syfiaste softy od sprzedawców. To najbardziej trafia w samo Xiaomi bo potem wszyscy myślą i powtarzają głupoty, że chińskie systemy są pełne wirusów i spyware. To jest przyczyna blokowania recovery a teraz bootloadera.

Wysłano z MI Note

Jest w ogóle jakiś cień nadziei, żeby sobie z tym poradzić i mieć pełnowartościowe multi / MIUI Polska?! Czy za wcześnie żeby cokolwiek prognozować?

Pytam, bo brat bardzo napalony na ten model :-P

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

To by była porażka po całości. Myślę by kupić go żonie ale czekam jak sytułacja się rozwinie. Jak tak dalej pójdzie to wyjdzie Mi5 i zmienie z danie ;)

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.