Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, tobexor napisał:

Wcale nie jest źle  jak pisali poprzednicy jak miałem MIUI to facceebook i opera  3 zakładki naraz to rzecz nie możliwa zawsze zamykało firefoxa albo face  na CM tak nie jest i moge spokojnie mieć killa zakładek, face i nawet gre w tle

Co do windowsa to albo masz xp albo 7+ z 2gb ramu w kompie

CM (*) to nie jedyny ciekawy system,który wyciągnie maksymalne osiągi z naszego telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, majdan12 napisał:

CM (*) to nie jedyny ciekawy system,który wyciągnie maksymalne osiągi z naszego telefonu.

A mógłbyś może polecić jeszcze jakiś na naszego Xiaomi Redmi Note 2/Pro? Orientujesz się może ?
Ja osobiście słyszałem tylko o CM i Paranoidzie (z czego paranoid nie na RN2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Hipis91000 napisał:

A mógłbyś może polecić jeszcze jakiś na naszego Xiaomi Redmi Note 2/Pro? Orientujesz się może ?
Ja osobiście słyszałem tylko o CM i Paranoidzie (z czego paranoid nie na RN2)

Nie testowałem inne systemu niż MIUI,wiec nie mogę czegoś polecić czego nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tygrys napisał:

Ja na cm mam 4g bez kłopotu. Co więcej pięknie tasker mi to zmienia na 2g gdy wyłączam dane. Dziwne że Ci nie działa. Ja natomiast z miui 8 uciekłem do cm i nie wracam prędko.

Naciapciane z RN2, CM 12.1, LiM
 

Raczej nie wrócisz do MIUI,bo widzę po sobię jak to wygląda na moim Xiaomi (używam MoKee).

Ja jeszcze ciekaw jestem MIUI (Android 7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hipis91000 napisał:

możesz podsumować czemu ? co się do tego przyczyniło że jednak MIUI ? 

cóż u mnie bateria praktycznie nie istniała 100% do 74% z muzyką w tle podczas 1h autobusu do internatu potrafiłem 3x ładować 10%-100% (słyszałem o problemach z bateria w rdm2 ale akurat mnie to nie dotyczy na MIUI 8 znowy bateria spokojnie 1-2 dni mojego użytkowania 2x sim LTE*+WIFI cały czas okazyjnie gps 

dziwne losowe zwiększone zużycie ramu siedze sobie na fb nagle ścina i zużycie ramu 1,8 gb  crash i wszystko w normie 

*Brak LTE na 2x slocie (przez Mediateka :() i u mnie brak LTE również na 1 slocie tylko H+ mimo że mam ustawione LTE w ustawieniach

aparat czasami zamulał i nie łapał ostrości 

ogólnie bardzo dużo funkcji mi się spodobało jak np spr godziny po zablokowaniu tel po przesunięciu ręki nad ekranem (czujnik zbliżenia albo światła?) dużo funkcji w opcjach audio dobra apka aparatu (na MIUI właśnie zastąpiłem Open camera z force 4k )

spodobał mi się wyśrodkowany zegar i personalizacja paska oraz zmiana jasności przez przesunięcie palcem po pasku zadań bez rozwijania go minimalny wzrost pkt w antutu

(czysty MIUI 8 6.12.29 52k pkt czysty CM12 53,5k pkt)  chętnie bym został na CM12 gdyby nie ta bateria  te nielimitowane LTE bym przebolał mam jeszcze pakiet 40gb na 3 ALE TA BATERIA :(((  

OGÓLENIE OCENIAM CM 12 NA 8,5/10

PS. Flyme OS 

kompletna strata czasu bardzo ujowa i uboga podróba MIUI 6 chyba xd po chińsku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tygrys napisał:

Ja na cm mam 4g bez kłopotu. Co więcej pięknie tasker mi to zmienia na 2g gdy wyłączam dane. Dziwne że Ci nie działa. Ja natomiast z miui 8 uciekłem do cm i nie wracam prędko.

Naciapciane z RN2, CM 12.1, LiM
 

Hmmm... Bardzo fajna funkcja z tą zmianą na 2g po wyłączeniu danych szukałem czegoś takiego
Więc jak to zrobić ? Co pobrać ? czy to tylko na Cm jest możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymaga taskera + plugin toggle data. Ustawienie jest banalne. Wpisz sobie pomoc do taskera w Google i bez kłopotu znajdziesz. Dodatkowo jak poczytasz co ten program potrafi to nie uwierzysz. Działa na każdym systemie gdy ma roota.

BTW nie wiem jakiego systemu używasz, ale na miui znakomicie sprawdza się intelii3g do zmiany sieci właśnie.

Naciapciane z RN2, CM 12.1, LiM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam CM 12.1 i nie wiem co jest z obsługą mms, mianowicie , nie pobierają się przez sieć mobilną. Jak przełączę się na wifi, mms-y odbieram, jak jestem na mobilnym internecie, już nie. Dostaję powiadomienie, żeby włączyć transmisję danych. Problem w tym, że jest cały czas włączona. Resetowałem ustawienia APN i ręcznie wprowadzałem nowe otrzymane od operatora, sieć PLAY, i nic to nie dało. Nie wiem w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
MoKee jest bardzo fajny używam i nie narzekam 


Właśnie przesiadłem się na Mokee i ROM posiada dużo fajnych smaczków, których nie ma w MIUI(np odblokowanie gestem czy wykorzystanie czujnika światła żeby podświetlić ekran). Ciekawie zrobiony, jeszcze nic mi się nie zacięło ani nie było okna, że jakaś aplikacja nie dziala. Skąd pobrałeś ROM? Ja z jakiegoś tematu na xda, ROM jest chiński bo były jakieś apki i inne pierdoły jak klawiatura chińska, jednak łatwo się tego pozbyć. b79d1655d0d93986f46cd4f6287e0463.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KucyG napisał:

Ja tak miałem, ale internet normalnie działał.
 

a musiałeś te powiedomienie wciskać? Bo szczerze mówiąc taka akceptacje tego połączenia, chociaż raz dziennie dyskwalifikuje dla mnie ten ROM i wrócę chyba do CM od vova,vafin, bo na nim czegoś takiego nie było.

Edytowane przez Evetut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2017 o 18:19, Evetut napisał:

 i wrócę chyba do CM od vova,vafin, bo na nim czegoś takiego nie było.

romy od vovy przy pierwszym uruchomieniu kradną pieniądze z karty sim

 

jedyny sensowny rom na rn2 a testowałem ich sporo to wersja skinnyflyme pobrać można tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Horpah napisał:

romy od vovy przy pierwszym uruchomieniu kradną pieniądze z karty sim

 

jedyny sensowny rom na rn2 a testowałem ich sporo to wersja skinnyflyme pobrać można tu

miałem ROM od vovy rok czasu i nic mi nie ukradło, ten twój może niedługo sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam zainstalowany CyanogenMod 12.1-Hermes działa fajnie tylko czy roziwązał ktos problem z dostepem sieci tzn przelaczenie trybu przykladowo 2g na 3g bo u mnie to nie dziala. Drugi zapytanie o rom tj. cm-ota-v3.zip sciagniety z tad https://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/orig-development/rom-bule-redmi-note-2-t3455755 i w tym romie problem wyglada tak ze jest w porzadku ale nie ma sklepu play prubowalem na kilka sposobow go zainstalowac nie daje rady prosze o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...