Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

CM 13 mam dwie karty sim ,jedna do neta druga do dzwonienia i nie ma z nimi żadnego problemu .Jak dla mnie system jest bardzo stabilny ,jak do tej pory nie miałem żadnej zawieszki i wszystko chodzi stabilnie.Wgrywany system był po full wipe bo gdy zainstalowałem go na poprzedni system 90% aplikacji nie chodziło i zawieszało system.Widać z tego ze każdy telefon jest inny ,jednemu chodzi to drugiemu nie chodzi tamto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ag179 faktycznie GPS działa. Był jakiś problem z uprawnieniami. Pobawiłem się trochę ustawieniami aparatu i tylny aparat jest znośnie. Przedni przy słabym świetle strasznie zaszumiony. Sprawdziłem też dźwięk na słuchawkach i jest bez zastrzeżeń.

@redminote2 na XDA niektórzy też mają problem z ładowaniem. Chyba zależy to od telefonu. RN2 składany jest z różnych podzespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2016 o 15:42, ag179 napisał:

CM 13 mam dwie karty sim ,jedna do neta druga do dzwonienia i nie ma z nimi żadnego problemu .Jak dla mnie system jest bardzo stabilny ,jak do tej pory nie miałem żadnej zawieszki i wszystko chodzi stabilnie.Wgrywany system był po full wipe bo gdy zainstalowałem go na poprzedni system 90% aplikacji nie chodziło i zawieszało system.Widać z tego ze każdy telefon jest inny ,jednemu chodzi to drugiemu nie chodzi tamto

Działa Ci akcelerometr czy on wszędzie nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, redmanota napisał:

Działa Ci akcelerometr czy on wszędzie nie działa?

Cm13 sprawdzone i działa. Galeria systemowa u mnie nie działa, pokazuje czarny ekran,została zainstalowana inna galeria i działa. Procek jest podkrecony na 2.2 GHz

 

 

 

 

tmp_4595-Screenshot_20161024-203131804706243.png

tmp_4595-Screenshot_20161024-2035271373362919.png

tmp_4595-Screenshot_20161024-2035091623446891.png

Edytowane przez ag179
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie po godzinnym użytkowaniu  wersja V3 jak najbardziej nadaje się do korzystania. Poza niedziałającym trybem HDR i bugiem z youtube w przeglądarce, który mi zbytnio nie przeszkadza, bo i tak korzystam z apki. Nie jestem pewny jeszcze do do baterii, gdyż po godzinie ciężko cokolwiek stwierdzić jednak po przeczytaniu paru wypowiedzi xda jest całkiem fajnie. Fonik szybko chodzi, nic nie wiesza. Nie działa jeszcze podczerwień ale to nie każdy korzysta
 TWRP 3.0.2-2 LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Helio napisał:

Specjalnie zainstalowałem andka 6.0 i wrzuciłem dt2w. Działa fajnie jednak nie ma funkcji dt2s... Chociaż można sobie ustawić usypianie pod przyciskami funkcyjnymi poprzez dotknięcie 2 razy np. Home

Przecież w CM można ustawić aby po dwukrotnym tapnięciu w belkę powiadomień wygaszał się ekran :v 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ag179 napisał:

D2w http://www.mediafire.com/?gl8xs44ujr4tr4j działa na 6. U mnie działa w ten sposób, ładowarka podłączona 3 tapniecia bez ładowarki 2 tapniecia w ekran 

Wyżej już był podawany ten link i ta informacja. Właśnie dyskusja od wczoraj dotyczy tej funkcji i androida 6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, JestemMortem napisał:

Ten dt2w sam co chwile odpala ekran w kieszeni przy chodzeniu. Tak oto bez używania poleciało 1,5h na ekranie.

Rzecz jasna wyłączenie dt2w w ustawieniach niczego nie wyłącza.

До свидания СМ
 

 

Właśnie obiło mi się o uszy, że taka przypadłość ma miejsce. Dodatkowo widziałem na forum jak ludzie dopytywali, czy jest to prawdziwe DT2W (Na 4pda) czy też jest sztucznie zmniejszona jasność, a ekran jest w stanie gotowości. (Niby jest zawsze, ale mam nadzieje, że wiecie co mam na myśli) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JestemMortem napisał:

Ten dt2w sam co chwile odpala ekran w kieszeni przy chodzeniu. Tak oto bez używania poleciało 1,5h na ekranie.

Rzecz jasna wyłączenie dt2w w ustawieniach niczego nie wyłącza.

До свидания СМ
 

 

Wystarczy ściągnąć przykładowo Pocket Screen Lock i problem nie występuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyan jak najbardziej na plus. Całościowo telefon chodzi responsywniej, nie ma mikro przycięć jak to miało miejsce na miui, np przy animacji chowającej się klawiatury. Co do baterii. jest bardzo dobrze, SOT 4.5h i zostało jeszcze 23%, gps, synchro, 50% auto jasność, internet pół na pół wifi-sieć. Spodziewam się jeszcze lepszych wyników, bo na tym cyklu telefon był często uruchamiany co zabiera procenty. Nie działa jeszcze parę funkcji, np przypadkowego użycia w ustawieniach czy wyłączenie dt2w, chociaż wszystko można zrobić poprzez zewnętrzne aplikacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, redminote2 napisał:

Te governery to daja cos konkretnego?

 Zarządca decyduje kiedy ma podnieść taktowanie procesora a kiedy to taktowanie ma być mniejsze większe gdy gramy  a mniejsze  gdy  przeglądamy strony itp. Więc odbija się to na baterii  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...