Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

To było oczywiste do przewidzenia. Proc 2.0 to blokowany 2.2, przecież MTK nie robiłby dwóch osobnych modeli, zbyt duże koszta. Dlatego nigdy Xiaomi nie da źródeł, bo wersje 2.2 by się nie sprzedały ;) 

Tylko, że to nic nie zmienia. Tych 0.2 nie odczujesz. Ciekawe czy pójdą wyżej, albo czy pobawią się z GPU, bo te trochę odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2016 o 21:18, galakty napisał:

Potrzebne, bo w RN2 po roku kończy się przycisk power, trzeba ratować się kawałkiem papieru.

Po roku to i tak nieźle. Mi zaczął się rypać po 4 miesiącach i też podłożyłem papier, ale na moje oko to wina tej gumy pod przyciskiem, a nie samego przycisku więc nie ma tragedii. Guma się odkształciła i zrobiło się w niej wgłębienie dlatego przycisk nie łapie tak jak powinien. Papier niweluje wgłębienie i przycisk działa. Podejrzewam, że wymiana obudowy na nową na jakiś czas naprawia problem, aż do ponownego odkształcenia gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam wgrać cm'a ale nie wiem które partycje do sformatowania wybrać.

  • Dalvik /art cache
  • system
  • data
  • pamięć wewnętrzna
  • cache

Czy może zrobić wipe bez żadnych dodatkowych ustawień przy którym jest napisane "czyści data, cache i dalvik (nie czyści pamięci wewnętrznej)"

Pomożecie ?

 

Edytowane przez QuerTTrutcyQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, QuerTTrutcyQ napisał:

Właśnie zamierzam wgrać cm'a ale nie wiem które partycje do sformatowania wybrać.

  • Dalvik /art cache
  • system
  • data
  • pamięć wewnętrzna
  • cache

Czy może zrobić wipe bez żadnych dodatkowych ustawień przy którym jest napisane "czyści data, cache i dalvik (nie czyści pamięci wewnętrznej)"

Pomożecie ?

 

Zależy czy chcesz wgrywać cm'a na androidzie 5.X, czy na 6.X

Najpierw backup zrób (całości, bo jak utracisz  NVRAM  to prawdopodobnie utracisz IMEI i będziesz musiał się potem bawić z tym)

Jak na 5.X to Dalvik /art cache, system, data, cache.

Jak na 6.X to pierwsze wgraj TWRP do Android 6.0 beta. Zapewne też pasuje zrobić Dalvik /art cache, system, data, cache. Oczywiście jak większość ja również nie polecę tego cm'a, bo jest w wersji testowej. Poczekaj na stable.
Robisz na własną odpowiedzialność.

Poczytaj sobie temat.

http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/orig-development/rom-bule-redmi-note-2-t3455755

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. CM'a będę wgrywał z http://www.vafin-dev.ru/ Jutro napiszę jak to wyszło. Jeżeli będę chciał wrócić do miui to tak samo wipe  Dalvik /art cache, system, data, cache i wgranie miui przez twrp ?

Tak. Dokładnie tak.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, QuerTTrutcyQ napisał:

Cyan wgrany. Na razie wszystko wydaje się ok . Najbardziej się cieszę z tego powodu, że smartwatch działa bez problemu.

Dzięki za pomoc.

Mozesz sprawdzic czy aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qtrun.QuickTest&hl=pl wyswietla cos wiecej niz widac na screenie?

81610fc29e85be999f8f5b8c81a92d39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony tym CM 13, smiga to bardzo dobrze,bateria wydaje się lepiej trzymać ale to i tak za wcześnie coś o tym mówić @BÓLterier  jak szybko ci ładuje baterie  ? bo mi okropnie wolno .Poza tym tak jak powiedział przedmówca

Dnia 19.10.2016 o 11:44, BÓLterier napisał:

Wczorajszy build CM13 moim zdaniem jest już jak najbardziej zdatny do codziennego używania. Poza artefaktami, które pojawiają się czasem przy przyciemnianiu ekranu i jakością dźwięku na głośniku (wydaje mi się lekko słabszy niż na CM12.1) to jest całkiem OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ag179 2.5-3h. Na ładowanie nie narzekam.
Moje odczucia po kilku dniach: system pływa dosłownie. W porównaniu z CM12.1 to inny telefon. Niestety sporo jeszcze do zrobienia. Kamera działa, ale jakość jeszcze gorzej niż na CM12.1, po prostu jest. GPS nie działa, podczerwień od pilota i akcelerometr też nie. Kompas w Google Maps działa, ale kierunki pokazuje od czapy. Problemy z automatycznym podświetlaniem ekranu. Raz za mocno, raz za słabo, czasem jakiś chwilowy artefakt. Dźwięk z głośnika na minus, ze słuchawek nie sprawdzałem. Co do czasu działania na baterii to leci w oczach, ale taki urok 6.0. Na drugim telefonie z CM13 mam to samo. Wifi łączy z siecią dużo szybciej. Działa LTE na SIM2. Procesor podkręcony do 2.2GHz jak w wersji Prime. Antutu niecałe 56k pkt. CM12.1 48k~. Na razie tyle co mi przychodzi do głowy.

Screenshot_20161020-194538.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BÓLterier

Zrobilem teraz test na zamulonym miui i wyszlo 46500, ale to nie wazne.  Widze, ze UX to az 19700, gdzie u mnie na miui wyszlo 13100. Podasz poszczegolne punktacje dla UX? Szczegolnie interesuje mnie UX I/O performance (ale mozesz wszystko podac), u mnie wyszlo 2166.

Edytowane przez redminote2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem dla testow cm 13. Prad ladowania przy baterii 80% wynosi 0.07-0.10A. Brak trybu inzynierskiego mtk, jak sa wlozone dwie karty sim to niby jedna wykrywa, ale i tak nie ma zasiegu itp, karta dziala jak jest tylko jedna wlozona. Zdjecia raczej gorsze niz na miui. Czasami sie przywiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...