Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem rozwiązanie niedziałającego BT. Wystarczy wyjąć kart SIM ;)

Z jeną też działa.

Jeszcze jeden babol jest z tym fonem. Po hard resecie pozostały zdjęcia. W moim przypadku to akurat się przydało bo telefon dałem żonie a chiała mieć moje zdjęcia ale raczej tak to nie powinno działać. Zdjęcia były w pamięci telefonu (karty nie było w telefonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jawor245 napisał:

Nic nie rozdzielili bule tylko kompiluje . Na miui.com jest już wychwalany pod niebiosa że "udało mu się zrobić 6.0", a on po prostu skompilował twór rosjan 

I nie ma multilang nawet, od nofearnohappy ma chyba multi język. 

Póki co to kilka osób zainstalowało i rozpieprzyli sobie partycje na telefonie, wymaga nowego TWRP itp itd, nie widzą napisu ALPHA tylko podnieta bo 6.0 numerek i jedziemy z flashem...

Mam nadzieję, że uda im się uruchomić nagrywanie 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, redminote2 napisał:

Ale co Ty tak pragniesz tego 4K, masz chociaz telewizor UHD? Jesli nawet to co bedziesz nagrywac i potem ogladac? Bawiace sie kotki? xD

Ja to bym chcial miui + DT2W + filmy slow w 480 fps

Jeśli telefon obsługuje, to chcę. Xiaomi nie dba o multimedia, a jak mogę mieć coś zerowym kosztem, to chcę.

Nie potrzeba telewizora UHD. 4K zrenderowane do 1080p wygląda o wiele lepiej, niż normalne 1080p. Nie nagrywam kotków, po prostu jadąc gdzieś nie chce mi się zabierać lustra, żeby nagrać dobrej jakości materiał. 

DT2W ma być. 480fps zapomnij, 120fps true HD mogą zrobić, może wentualnie 240 fps

Co ciekawe, przednia kamerka może nagrywać 60fps i 2K :( 

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jawor245 napisał:

Działa już zoom i focus :x ponadto wszystkie znane błędy mają być usunięte w nastepnej aktualizacji, zostanie tylko port IR co w zupełności mi nie przeszkadza

Fajnie, jakby oprócz braku błędów dali coś nowego. Jest dużo AOSP, CM itp ale nie widzę sensu przechodzenia z MIUI, które jest lepsze. Miałem kilka wersji i ostatecznie pogodziłem się z ta nakładką. 

Z tego co obiecywali, DT2W ma być, a to już pewien argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus CyanogenMod to problemy z MMS ;/ U mnie objawia się to tym, że MMS wysyła tylko, gdy wszystkie transmisje danych są wyłączone lub przy wyłączaniu/włączaniu komórki. Tak jakby rom nie odcinał internetu, w momencie wysyłki MMS. Żadne zmiany, usuwanie, przywracanie APN lub zmiany na innych klientów SMS nie dają rezultatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

Nie i nie polecam tego robić, dopóki nie ogarnie Stable, to jeszcze Alpha, sporo rzeczy nie działa i bateria nie ładuje się poprawnie.

Ja tam używam od soboty i nie mam żadnego problemu z ładowaniem podłączam około 11 i do 5:45 gdy wstaje do pracy jest naładowana, trzyma tak jak na 5.0/5.1.1 czyli do wieczora. Oprócz czujnika zbliżeniowego nic mi nie przeszkadza w korzystaniu z telefonu. Bardziej bym to nazwał betą nie znalazłem żadnego bugu który uniemożliwił mi użytkowanie urządzenia 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jawor245 napisał:

Ja tam używam od soboty i nie mam żadnego problemu z ładowaniem podłączam około 11 i do 5:45 gdy wstaje do pracy jest naładowana, trzyma tak jak na 5.0/5.1.1 czyli do wieczora. Oprócz czujnika zbliżeniowego nic mi nie przeszkadza w korzystaniu z telefonu. Bardziej bym to nazwał betą nie znalazłem żadnego bugu który uniemożliwił mi użytkowanie urządzenia 

 

Nie ma potem problemu z powrotem na wcześniejszy rom typu miui? Kiedyś mi jakaś informacja śmignęła, że ktoś miał problem potem z imei oraz z tym aby wrócić na innym rom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Waxy napisał:

Nie ma potem problemu z powrotem na wcześniejszy rom typu miui? Kiedyś mi jakaś informacja śmignęła, że ktoś miał problem potem z imei oraz z tym aby wrócić na innym rom.

Niby wystarczy wgrać zmodyfikowane TWRP, bo inaczej uwalisz partycje. I zrób backup NVRAM, bo ludzie tracili IMEI. Ale w tej chwili to bez sensu, poczekaj na stabilną wersję, teraz nie ma żadnego feature godnego instalacji, a spotkasz tylko błędy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jawor245 napisał:

Dziś wieczorem ma być nowa https://github.com/nofearnohappy/kernel_6.0_hermes. Jak widać został im port IR co nie jest jakoś szczególnie ważne :) Teraz zacznie się jazda z usprawnianiem wszystkiego 

Wczoraj brakstrachubrakszczęścia wypuścił nową wersję, ale lista błędów się powiększyła, zamiast zmaleć. Może dzisiaj poprawkę wrzuci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, galakty napisał:

Wczoraj brakstrachubrakszczęścia wypuścił nową wersję, ale lista błędów się powiększyła, zamiast zmaleć. Może dzisiaj poprawkę wrzuci ;) 

Akurat chyba mam szczęśliwą konfiguracje bo działa mi wszystko oprócz IR i magnetometru :) Mam nadzieję że zaczną wkrótcę pracę nad CM13 i 14 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jawor245 napisał:

Akurat chyba mam szczęśliwą konfiguracje bo działa mi wszystko oprócz IR i magnetometru :) Mam nadzieję że zaczną wkrótcę pracę nad CM13 i 14 

Podobno źródła zostały naprawione i skompletowane. Jeśli zrobią CM13/CM14 i jakieś fajne usprawnienia do telefonu, to chyba nawet ich wesprę zamiast zmieniać na RN3 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, redminote2 napisał:

Jak to IR nie wazne? Nigdy nie miales takiej sytuacji, ze lezysz ledwo zywy przy telewizorze, a pilot nie wiadomo gdzie lezy? ;p

telewizje oglądam raz na ruski rok więc dla mnie nie ważne :D

 

37 minut temu, redminote2 napisał:

@Jawor245 Czy telefon tak samo dlugo sie wybudza jak na romach 5.1.1 ?

Jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi więc nie wiem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...