Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, ze na razie nie dziala aparat oraz wyswietlacz (boe), ja na szczescie mam ten drugi (tianma czy jakos tak). Podczerwien tez nie dziala, a czasami sie przydaje gdy pilot lezy gdzies poza zasiegiem reki ;]

Na xda ktos pisze, ze ten kernel nada sie tez do Androida 7 Nougat

CIekawe czy bedzie dzialac DT2W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, redminote2 napisał:

Szkoda tylko, ze na razie nie dziala aparat oraz wyswietlacz (boe), ja na szczescie mam ten drugi (tianma czy jakos tak). Podczerwien tez nie dziala, a czasami sie przydaje gdy pilot lezy gdzies poza zasiegiem reki ;]

Na xda ktos pisze, ze ten kernel nada sie tez do Androida 7 Nougat

CIekawe czy bedzie dzialac DT2W.

LazyC0DEr który robi z nofearnohappy ten kernel waśnie wstawił na xda sterownik do ekranu boe, mam nadzieje, że działający bo sam mam taki wyświetlacz ;) 

Edytowane przez foopek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, redminote2 napisał:

Szkoda tylko, ze na razie nie dziala aparat oraz wyswietlacz (boe), ja na szczescie mam ten drugi (tianma czy jakos tak). Podczerwien tez nie dziala, a czasami sie przydaje gdy pilot lezy gdzies poza zasiegiem reki ;]

Na xda ktos pisze, ze ten kernel nada sie tez do Androida 7 Nougat

CIekawe czy bedzie dzialac DT2W.

Czemu ma nie działać ? Jak miałem Xperie Ray ST18i to gość na kernelu 3.4 ogarnął cm12 i cm13 więc numerek kernela aż tak ważny nie jest bo po odpowiednich zmianach będzie działać jak trza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bbs.ydss.cn/thread-667001-1-1.html android 6 alpha (bule)

Nie dziala aparat, wyswietlacz (boe), chyba wszystkie albo prawie wszystkie czujniki i podczerwien. Jest tez jakis problem z partycjami (ale nie wiem o co chodzi bo google translate slabo tlumaczy).

http://pan.baidu.com/s/1dFa98pN

haslo: k0jc

Ogolnie to jak sie nie znasz to moze lepiej nie instaluj.

O jest tez temat na xda http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/orig-development/rom-bule-redmi-note-2-t3455755

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, galakty napisał:

Czyli brak PDAF + nic specjalnego? Żeby chociaż bitrate filmów dało się ustawić...

Idzie im nieźle jeśli będą trzymać tak dalej to okaże się jeszcze że może będzie nagrywanie 4k i slo-mo 480fps

Edytowane przez Jawor245
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, galakty napisał:

Aparat raczej nie obsługuje. 

Ale 1080p 60fps jest możliwe, do tego 720p 120fps slow-mo (W MIUI mamy 480p upscalowane do 720p).

Nie chce mi się szukać ale gdzieś wyczytałem że ten sensor wspiera 4k tak czy siak poczekamy zobaczymy na co stać Redmi Note 2 bo na 100% znajdzie się ktoś kto będzie chciał wycisnąć z tego telefonu ostatnie soki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jawor245 napisał:

Nie chce mi się szukać ale gdzieś wyczytałem że ten sensor wspiera 4k tak czy siak poczekamy zobaczymy na co stać Redmi Note 2 bo na 100% znajdzie się ktoś kto będzie chciał wycisnąć z tego telefonu ostatnie soki 

 

Przednia kamerka wspiera 2K filmy w 30 fps oraz 1080p w 60fps, takie dane widnieją na stronie producenta kamery, tu by mogli spróbować coś zdziałać.

Do tylnego aparatu nie znalazłem specyfikacji, ale MI4C używa tego samego (s5k3m2) i on ma filmy 4K, więc teoretycznie masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugs 
1.IR Blaster 
2.Lens(focus is fixed with the next update in) 
3.gyro(it will be fixed in a next update) 
4.mag(will be fixed in a next update) 
5.razresheniya chambers 
6.MTP 
7.After conn headphones are not off (bug in the kernel)
8.byvayut problems with graphics (to be amended in the next update)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...