Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to nie wiem xd. Na BT nigdy nie narzekałem,a GPS nie używam/testowałem. Wpienia mnie ten CM. Nie mam pojęcia jak LTE odpalić. Samo przełączanie między wi-fi,a siecią komórkową muli. Cholera znając mój temperament to wywalę go jeszcze dziś,bo jak dla mnie jest niesprawny.Nie będzie mi się chciało bawić w instalowaniu czegokolwiek,żeby chwilę później i tak wrócić do Miui. Wpienia mnie strasznie. Się doigra i go wywalam. Negatyw w przeglądarce też nie działa a szkoda :/. Instalowałem tą wersje  :Update 5.2 Clean CM (Latest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lonio napisał:

na miui7 nie działało BT i GPS więc wywaliłem, sprawdziłem CM i było dużo lepiej z ciekawości zainstalowałem AOSP i wracam o CM ale czekam na 13. Te miui8 to na androidzie 6?

Na tym Androidzie co był. A z bt i GPS nigdy nie miałem problemów ani na miui7 ani na miui8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lonio napisał:

to ciekawe skąd te wątki o problemach. GPS działa dobrze na CM i AOSP. BT na żadnym z nich nie działa dobrze ale znośnie na CM.

Widocznie to twój problem bo ja dużo jeżdżę zarówno samochodem(navi) jak i rowerem(endomondo, strava) i z wyjątkiem dwóch softow gdzie trzeba było zmienić modem, nie miałem problemów z GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam cm 12.1. Wie ktoś jak sprawuje się szyfrowanie pamięci? Bardzo mi zależy na tej opcji w razie np. zgubienia telefonu. Wiem że na miui były problemy (nie wiem jak obecnie).

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2016 o 13:17, Tygrys napisał:

A ktoś z was używa opaski na cm lub aosp? Planuję kupić ale po tym co czytam nie wiem czy jest sens.

Naciapcianie z RN2 LessIsMore.

Ja korzystam z CM od Vafin i działa idealnie. Wibruje kiedy trzeba i nie rozłącza.  A używam miband 2 (ta wersja z białymi diodami) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎02‎.‎07‎.‎2016 o 13:17, Tygrys napisał:

A ktoś z was używa opaski na cm lub aosp? Planuję kupić ale po tym co czytam nie wiem czy jest sens.

Naciapcianie z RN2 LessIsMore.

przetestowałem ze wszystkimi ROMami i na miui kompletnie nie chodziło, lepiej było na CM ale smart lock działał kiedy chciał, teraz mam AOSP i trochę gorzej niż CM - czasami trzeba zrestartować ale wystarczy BT a nie cały telefon jak to było z miui. Co do działania smart lock to chyba sam mechanizm jest skopany bo dodałem urządzenia a także miejsca i nie działa jak trzeba. Wracam na CM ale czekam na wersję opartą na androidzie  6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi pomóc przywrócić aplikacje z MIUI7 na CM?

Próbowałem już wielu sposobów i programów ale nic nie pomaga. TitanumBackup, kilka innych programów, ręczne kopiowanie danych, żadnym sposobem mi się nie udało.

Edytowane przez sowa152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lonio napisał:

up

co za problem zainstalować na nowo?

 

Czemu miało by nie być na staruszka SGSII jest to pewnie na tego też zrobią

Token mobilny steam, nie chce czekać 7 dni na ponowna pełna aktywacje, wcześniej udało mi się to przywrócić tyle, że miedzy MIUI a MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
41 minut temu, Jawor245 napisał:

Rosjanie się rozkręcają :-D Miejmy nadzieję że doprowadzą projekt do końca i ujrzymy coś więcej niż lollipopa

https://github.com/nofearnohappy/Custom_kernel_hermes_new

Hmm taka sama wersja kernela jest w miui, ktory jest przeciez na andku 5 wiec o co chodzi?

Android 6 wymaga kernela 3.18.10

Edytowane przez redminote2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, redminote2 napisał:

Hmm taka sama wersja kernela jest w miui, ktory jest przeciez na andku 5 wiec o co chodzi?

Android 6 wymaga kernela 3.18.10

To są źródła kernela jeszcze niekompletne ale stopniowo są aktualizowane ;) będzie można z odpowiednimi zmianami skompilować nowszego androida :) Urządzenia bazujące na MT6582 na kernelu z Kitkata (3.4) śmigają na cm13 bezproblemowo. Na naszym telefonie nie idzie odpalić Marshmallow ponieważ nie mamy właśnie źrodeł które kompletują rosjanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi rom less is more? Najważniejsze czy nie restartuje się jak mi np AOSP gdy miał wlaczonego messengera dluzej niz 30 minut i dane mobilne.

Pozdrawiam

Sent from my REDMI NOTE 2 on MIUI8

Używam obecnie i działa bez większych problemów. Jest płynie i bateria trzyma ok. Co do konkretnie messengera to nie odpowiem bo jego akurat nie używam ale dane mobilne plus jakąkolwiek aplikacja która używałem nie resetowala telefonu.

Naciapcianie z RN2 LessIsMore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam wersji Less is more 5.0 i czy ktoś tutaj też jej używa i m takie cos w ustawieniach sms? Jak chce zmienić kolor czcionki to wywala FC

Wiem że mogę zmienić na inna apke np Textra ale nie chce sie w to bawić :/ aha i co wnosi wersja 5.1? (Język polski jest zbędny gdyż i tak mam ustawiony angielski) link jakby ktoś podrzucił do 5.1 też by bylo miło, tylko nie ze strony needrom bo tam trzeba sie zalogowac aby ściągnąć 00372fae79052c76d96999a807667384.jpg

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam wibracja w klawiszach pod ekranem? U mnie na romach opartych na androidzie 5.1 nie działa. Nie ma różnicy czy to CM12.1 czy Less is more, czy z xda, czy z needrom. Wgrywałem juz chyba na wszystkie sposoby. Na czysto, aktualizacja, czyściłem miflashem, gapssy nie gappsy, no nie działa. Jedyne romy gdzie działa u mnie wibracja to AOSP i STOCK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam wibracja w klawiszach pod ekranem? U mnie na romach opartych na androidzie 5.1 nie działa. Nie ma różnicy czy to CM12.1 czy Less is more, czy z xda, czy z needrom. Wgrywałem juz chyba na wszystkie sposoby. Na czysto, aktualizacja, czyściłem miflashem, gapssy nie gappsy, no nie działa. Jedyne romy gdzie działa u mnie wibracja to AOSP i STOCK.

Mi działa na cm fastendexplosive 5.2

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...