Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z AOSPa jestem mega zadowolony. Mój kuzyn też go używa. Dużo jeździmy służbowo i wkurzały nas problemy z rozłączaniem zestawu głośnomówiącego. Od zainstalowania AOSpa ani razu BT nie miał problemu. Ja polecam, ale z Xiaomi nigdy nie wiadomo. Problemy z BT to wstyd dla firmy. Mega fajny telefon i system, ale nie potrafią sobie poradzić z BT, a domorośli programiści potrafią.

Ja ściągałem AOSPa stąd: http://www.vafin-dev.ru/cm_en.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak wrzucisz, jakie są Twoje wrażenia. Mi śmiga wszystko super dobrze. Wydaje mi się, że sam system działa szybciej od MIUI i bateria też mi lepiej trzyma. 4h ekranu to nie wyczyn, a raczej minimum. Ja na ogół włączam wifi i data tylko jak używam, ale przy MIUI też tak robiłem i działał krócej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leos napisał:

Mam ogólnie pytanie pytanie, jak wygląda sprawa z aparatem na CM/AOSP? Lepiej/gorzej niż miui? Można używać custom rom jako stable bez kwiatków typu bluescreeny albo restarty z nikąd / przegrzewanie telefonu?

Co do aparatu się za mocno nie wypowiem ponieważ używam go jako dodatku do telefonu.
W kwestii drugiego członu pytania - a sprawdź ;) Zdania są tak podzielone jak ilość zwolenników Lewandowskiego :D
Co do trzeciej części pytania - TAK, można. Nie zdarzyło mi się aby telefon się sam zresetował, przegrzał itp...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AOSP jest według mnie lepszy niż W MIUI tylko w trochę gorszym wyglądzie, znajdziesz tam aparat dedykowany Mediatekowi. Na CM aparat jest gorszy, ale tylko pod względem HDR, które nie działa tak dobrze jak w MIUI.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem AOSP, na pierwszy rzut oka gorzej niż CM, myślałem że BT źle działa bo mi wyłączył muzykę na słuchawkach po minucie słuchania, zmieniłem słuchawki na zwykłe i to po prostu wyłączany jest player. Ale BT nadal nie działa jak należy Smart lock nie działa mi band :(. Poszukam bo pewnie są jakieś ustawienia od wyłączania aplikacji w tle i to mi zatrzymuje playera.

Potestuję jeszcze kilka dni ale chyba wrócę do CM. Chętnie bym wypróbował 13, gdzieś chyba coś czytałem że ma być/jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś może ruski ? na http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=695717 jest ranking romów do rn2 i widac że tam duzo wiecej ludzi udziela się niż na polskim czy europejskim forum miui. Moje pytanie brzmi, czy ktoś jest w stanie rozszyfrować te nazwę romu na którą głosowało najwięcej ludzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel0415 napisał:

Ogarnia ktoś może ruski ? na http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=695717 jest ranking romów do rn2 i widac że tam duzo wiecej ludzi udziela się niż na polskim czy europejskim forum miui. Moje pytanie brzmi, czy ktoś jest w stanie rozszyfrować te nazwę romu na którą głosowało najwięcej ludzi ? 

Najwyższą liczbę głosów ma MIUI ;) Później AOSP by vova.vafin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam trzy pytania odnośnie Cyanogenmoda:

1. Czy po instalacji CM 12.1 przyciski domowe zmieniają swoje funkcie?  [ powrót=wybór aplikacji i na odwrót? ]

2. Czy można zmienić ich tryb podświetlania albo całkowite jego wyłączenie?

3. Czy jest możliwe zastąpienie tych przycisków na ekranowe?

Z góry dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, J@kub napisał:

Dzień dobry. Mam trzy pytania odnośnie Cyanogenmoda:

1. Czy po instalacji CM 12.1 przyciski domowe zmieniają swoje funkcie?  [ powrót=wybór aplikacji i na odwrót? ]

2. Czy można zmienić ich tryb podświetlania albo całkowite jego wyłączenie?

3. Czy jest możliwe zastąpienie tych przycisków na ekranowe?

Z góry dzięki :)

 

3. w GravityBoxie jest taka opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, zainstalowane vova.vafin aosp i generalnie jestem zadowolony, nie rozumiem tylko jednej rzeczy - jak zainstalować aplikację spoza sklepu play? włączyłem taka opcje w ustawieniach, ale kiedy uruchamiamy plik .apk to kliknięcie w pole "instaluj " nie przynosi efektu - tak jakbym wcale nie klikał. Sąsiednie pole "anuluj" działa po pierwszym użyciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, redmanota napisał:

@Elvlanden: miałem to samo na MIUI8, weź zrestartuj telefon 

Kurde, byłem pewien, że to będzie coś banalnego... Dzięki, działa:)

BTW jak tu zrobić zrzut ekranu? I czy jest możliwość usunięcia powiadomienia "App permission menagment is running"? Próbowałem na wiele sposobów ale poległem, a strasznie mnie wkurza...

W ogóle dochodzę do wniosku, że bardzo lubię miui, i gdyby nie notoryczne restarty telefonu, to za nic bym go nie zmieniał.

Xposed instaluje się z poziomu TWRP przez install ZIP, dobrze myślę? Nigdy nie próbowałem, a może pomoże pozbyć się niepotrzebnych powiadomień, tyle dobrego o nich ludzie piszą...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, teraz mam to samo powiadomienie, ale po rosyjsku... dałbym zrzut ekranu, ale nie umiem:'(
To Xposed do którego linkdał Tygrys nie pasuje - ma ktoś linka do 21 zamiast 22? <-- cokolwiek to znaczy...

Najgorsze jest to, że chętnie bym sobie powiedział i poczytał i dowiedział sie wsztstkiego sam, ale przy dwójce małych dzieci jedyne na kiblu mogę wziąć komórkę w dłoń i zadać pytanie na forum, licząc że jakaś dobra dusza zlituje się i da linka;)

Pozdrowienia i dzięki za dotychczasową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na ten wynalazek zwany  Cyanogenmod bo ostatnio nwm czy mi się ubzdurało czy po prostu po przejściu na Miui 8 zaczęło pochłaniać baterie w całości. W każdym razie zainstalowałem i nie umiem przełączyć internetu komórkowego na LTE. Ustawiłem na zalecany a mimo to ciągle jest na 2G i nie umiem tego zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...