Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, gwalberg napisał:

Jest teraz jakiś CM bez błędów, stabilny i oszczędny dla baterii?

Ostatnia aktualizacja MIUI mnie rozwaliła. 100‰ baterii, godzina na czuwaniu, 3 minuty rozmowy i 94%

Jeszcze tak źle nigdy nie było.

Wysłane z Redmi Note 2

Może poczekaj, jak długo Ci wytrzyma bateria zamiast takich wrażeń :) Może to już wina baterii :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że żaden CM/AOSP obecnie nie przegoni MIUI lub jego modów pod względem baterii .. CM od Bule miał być 2x lepszy na SoT od MIUI, a tymczasem bateria leciała jak głupia i ledwo 3h SoT miałem, nawet nie odpalając Internetu czy gier, tylko zwykłe dzwonienie i smsy .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwy nawet ponad 5h ale musisz potestowac sam trochę wersji miui bo jeśli ktoś ci poleci to niekoniecznie dla twojego telefonu będzie działał tak samo dobrze, taki już urok Redmi Note 2

Sprawdź jakiś z grudnia np 5.12.10.

Ale to nie temat miui by o nim gadać.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesixie mnie, ale dacie link skąd pobiore ta wersje miui? Siedzę na tel i nie mam pojęcia jak ją znalezc

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37520

A teraz pytanie do CM. Czy wszystko na najnowszej wersji mniej więcej dobrze działa, głównie potrzebuje dobrze działającego bt do mi banda bo na miui mi ciągle przerywa, a rozwiązania znaleźć nie mogę.

We internecie żodyn niy wiy iże jeżech psym. Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, kryzys554 napisał:

Panowie i Panie czy wy też macie problem z AERO2 na tym cm, u mnie za diabła po skonfigurowaniu apn nie wyświetla łączenia i nie można kożystać z neta tylko wi fi próbowałem już z full wipem też nie pomogło

Nie wyswietla sie kod do wpisania? Jesli tak to sciagnij ze sklepu jakas apke do aero2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirrr napisał:

Witam, dobre wiesci przynosze. Na xda pojawil sie link do zrodla kernela helio x10. Jeden gosciu pisze ze niebawem pojawi sie build CM13 przez niego zrobiony dla naszych RM N2. Pzdr.

Te źródła są niekompletne i jak byś sprawdził daty postów byś zauważył, że tamat wałkują od lutego tego roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szczuru Nie zmienia to faktu, że Lokjianming ma zamiar coś upiec.

IMO testowałem CM13 na innym telefonie gdzie źródła są dostępne i w porównaniu z CM12.1 to jest dramat. Przyrostu wydajności nie ma, za to Google Play Services rżną baterię w idle aż miło. W Lollipopie wystarczy tego raka zablokować w ustawieniach prywatności, a w 13 się nie da i się człowiek tylko wk... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...