Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, d3tr0 napisał:

Normalnie jak i MIUI instalujesz, tylko w TWRP wskazujesz plik inny. W tym przypadku cm12.1xxxxfastexplosivexx.zip

W przypadku customów często trzeba flashnąć ROOT i GApps. Żeby potem chłopak się nie zdziwił, skąd może Engry Berdsy ściągnąć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, redmanota napisał:

Może ma, ale kazał zaktualizować, to tak zrobiłem

Lamcza już pisał, że Daniel sypie ostatnie wersje CM, może coś w tym jest.. Best build so far, jak to pisze w aktualnościach, a potem pełno bugów :D 

Wipe zrób i instaluj od nowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, galakty napisał:

Lamcza już pisał, że Daniel sypie ostatnie wersje CM, może coś w tym jest.. Best build so far, jak to pisze w aktualnościach, a potem pełno bugów :D 

Wipe zrób i instaluj od nowa.

chyba się doigrałem, bootloop na logo MIUIPolska bo wróciłem do niego... chciałem...

Edytowane przez redmanota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, galakty napisał:

Aha, zainstalowałeś MIUI Polska bez wipe? Ty chcesz sobie zrobić patelnię chyba z telefonu :D

WIPE wszystko z wyjątkiem SD. Po instalacji jeszcze wipe cache zrób.

Zrobiłem Factory Reset przed instalacją MIUI Polska później po install i jeszcze cache i dalvik, nie działało, zrobiłem to ponownie - działa. Przepraszam za sianie głupiego zamętu, a Tobie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, redmanota napisał:

Zrobiłem Factory Reset przed instalacją MIUI Polska później po install i jeszcze cache i dalvik, nie działało, zrobiłem to ponownie - działa. Przepraszam za sianie głupiego zamętu, a Tobie dziękuję.

Factory reset to kiepski sposób, nie czyści wszystkiego. Wipe z TWRP też nie, ale większość co potrzeba robi i działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojego Lenovo s820 do tej pory Mediatek nie udostępnił pełnych źródeł, choć minęło już ponad trzy lata od wydania pierwszego telefonu. Znaczy udostępnił ale nie pełne, tak jak kolega @szuineg wyżej pisze nie ma co liczyć na jakąkolwiek rewolucję w tym kierunku. Taka dola MTK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, focusik09 napisał:

Na mojego Lenovo s820 do tej pory Mediatek nie udostępnił pełnych źródeł, choć minęło już ponad trzy lata od wydania pierwszego telefonu. Znaczy udostępnił ale nie pełne, tak jak kolega @szuineg wyżej pisze nie ma co liczyć na jakąkolwiek rewolucję w tym kierunku. Taka dola MTK

Ja już wiem, że na następny telefon uzbieram więcej i MTK nie kupię znowu ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie będzie tak źle, na XDA koleś z Malezji o nicku  lokjianming (od którego chyba są te niby źródła, a jest to fork kernela od nofearnohappy, nie wiem czy loki coś tam zmieniał) twierdzi że na dniach mają się pojawić nowe romy bazujące na "czystym" androidzie, przy czym "czysty" to wg niego skompilowany ze źródeł, napisał też że jest gotowy CM13, ale nie chce się botować. Natomiast gość który wstawił to na forum en.miu.com, twierdzi że będzie MM w maju, ale ja mu nie wierzę, myślę że to zwykłe bajkopisarstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, redminote2 napisał:

http://en.miui.com/thread-239799-1-1.html myslicie, ze koles trolluje? Gdzies w jakims temacie napisal, ze w wersji chinskiej miui jest juz android 6, a wersja europejska czy tam global bedzie za 2 miesiace xD

Byłoby 6.0 i Acid nie miałby dostępu, albo nie wiedziałby o takiej wersji? Czuje troll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gwalberg napisał:

Pewnie tak, pewnie troll, zresztą 6.0 specjalnie nic nowego nie wnosi.

Wnosi, ale dla głęboko zainteresowanych,  np. możliwość ingerowania w pasek powiadomień mam na myśli pokazujące się tam ikony i ich animacje.

Edytowane przez KANAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KANAR napisał:

Wnosi, ale dla głęboko zainteresowanych,  np. możliwość ingerowania w pasek powiadomień mam na myśli pokazujące się tam ikony i ich animacje.

Xposed?

10 godzin temu, gwalberg napisał:

Pewnie tak, pewnie troll, zresztą 6.0 specjalnie nic nowego nie wnosi.

W końcu ktoś normalny.. 6.0 do MIUI nie wniesie prawie nic. Na CM/AOSP może i tak. Ale Mediatek nie dał źródeł więc to wszystko to tylko pic na wodę, numerek na papaierku. Szczerze, co od pół roku aktualizacje do MIUI Wam dały? Niestety, Xiaomi na Snapie ma sens, tam są źródła i więcej devsi mogą zdziałać, do RN2 będą wychodzić same poprawki typu nowa animacja, nowe wyszukiwanie itp.. Nic lepszego nie będzie.. Nie wina Xiaomi, broń Boże, tylko samego SoC który tu siedzi.. A można było poczekać pół roku i kupić RN3 Pro ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...