Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Mi4C mają sensory S5K3M2, my mamy S5K3M2_2ND, czyli albo klon, albo druga wersja. Mi4C ma 4k, no to czekamy

Gdyby to byla druga wersja to bylaby lepsza, raczej to jest klon. Druga sprawa oznaczenia tego aparatu sa jako Sunny. Xiaomi gdzies sie tlumaczylo ze ta firma robi soczewki i cos tam jeszcze chyba modul do aparatow samsunga ale to nie jest aparat samsunga. Jedynie sensor jest samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tosshi2 napisał:

 

Gdyby to byla druga wersja to bylaby lepsza, raczej to jest klon. Druga sprawa oznaczenia tego aparatu sa jako Sunny. Xiaomi gdzies sie tlumaczylo ze ta firma robi soczewki i cos tam jeszcze chyba modul do aparatow samsunga ale to nie jest aparat samsunga. Jedynie sensor jest samsunga.

Tak, sensor jest samsunga a moduł innej firmy, dlatego ma oznaczenie OMIBA czy jakoś tak, ale mam nadzieję, że wspiera 4k. Swoją drogą RN3 mają chyba 2-3 różne sensory.

RN3 Pro będzie ciekawy.. Snap, sensor Sony IMX .. To będzie dobry tel, o ile nie spieprzą MIUI jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cm 12.1 jest 'zwykly' launcher? Bo obiło mi się o oczy ze po kliknięciu przycisku akcji - 'menu' przechodzi się do spisu aplikacji ustawionych alfabetycznie. Ktoś ma i się wypowie?

Z góry dzięki :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@galakty

Watpie czy wspiera. Tak samo watpie w to ze w redmi note 3 pro bedzie tak dobry aparat jak znowu tylko sensor bedzie od sony. W rn2 mialo byc super.

Co do snapa 650 w rn3pro to martwi jedna rzecz procesor zostal wykonany w 20 nm trchnologii tak jak snap 810. Gdzies czytalem ze ponoc sa problemy z przegrzewaniem sie jak w snapie 810. Lepiej poczekac na pierwsze recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tosshi2 napisał:

@galakty

Watpie czy wspiera. Tak samo watpie w to ze w redmi note 3 pro bedzie tak dobry aparat jak znowu tylko sensor bedzie od sony. W rn2 mialo byc super.

Co do snapa 650 w rn3pro to martwi jedna rzecz procesor zostal wykonany w 20 nm trchnologii tak jak snap 810. Gdzies czytalem ze ponoc sa problemy z przegrzewaniem sie jak w snapie 810. Lepiej poczekac na pierwsze recenzje.

Mi4C ma S5K3M2 i ma 4k, my mamy S5K3M2_2ND. I pewnie oczywiście nie wspiera.. Chociaż no .. 60fps niby na MIUI nie ma, a tu proszę, nawet 720p 120FPS jest, więc skoro to jest, to raczej na pewno 4k też jest. Nie chce mi się wierzyć, że nie obsługuje. 

Inna sprawa, że Xiaomi raczej nam tego nie udostępni, więc liczę na moderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wgrałem dzisiaj cn 12,1. i co nieco się nim pobawiłem, nie wiem jak jest u innych użytkowników ale ja nie miałem możliwości logowania się do konta Google. więc nie mogłem nic pobrać ze sklepu Play. i odzyskać dane z tego konta. tak więc powróciłem do miui. to co jeszcze zwróciło moją uwagę to bardzo ubogi w ustawienia aparat. Na plus muszę zaznaczyć możliwość szybkiego przełączania między kartami sim. Poczekam jednak na lepsza wersję romu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie dziala. Tzn zainstalowalem przez twrp I nie byli widocznego framework, zainstalowalem amplify, zazyczyl sobie sciagnac I zainstalowac framework, ale jest nieaktywny I kiszka.

Reinstalka z twrp tez nie pomogla.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a aplikacje xposed zisntalowales ? ew. mzoesz sprawdzic ta sama wersje robiona pod miui jest gdzies na oficjalnym forum temat poszukaj ;P

No wlasnie grennify i amplify zeznaja ze xposed nie zainstalowane. Znaczy zainstalowane ale niekompatybilne.

Masz moze linka do tego z miui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na CM 12.1 Daniel101 2.2 nie działa poprawnie ekran dostosowany do otoczenia. Nie wiem co się dzieje kiedyś chyba na 1.3 działało fajnie. Bateria trochę teraz szybciej spada w stosunku do 1.9

Jest jakies forum gdzie można znaleźć spis wszystkich Rom dla RN2?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem trochę lepszy film poglądowy odnośnie kamery. Nie mam porównania do innych telefonów z tej półki, a do F60 nie ma sensu nawet przykładać. Na początku leci 60FPS, potem slowmo aż do końca, od połowy zbliżenie. Oceńcie sobie czy dobrze to wygląda, cały film nagrywany był w 120FPS.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...