Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lamcza napisał:

hmmm a masz greenify ? zainstaluj i wrzuc wszytkie zbedne aplikacje to znacyz takie ktorych nie beedziesz potrzbowal uzywac z zablokowanym ekranem :P

Oczywiście, że mam. Wiesz co, wydaje mi się że problem się zrobił po zainstalowaniu Chrome... Wyrzuciłem i Google Service + Google Play wyłączyłem powiadomienia. Zainstalowałem coś do Wakelocków i wykazało, że to one budziły kernel po 60x na 6 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lamcza napisał:

hmm ja sie meczylem z audiomixem na miui bardzi dlugo az dalem sobie spokoj wszytkie teorie z googla sie nie potwiierdzily :P a tutaj o ile sie nie myle koles montuje kernel z miui w tym aosp :P? mzoesz zorbic backup i dla testu sprawdzic miiui speed mod z xda na cm prawie dziala :D znaczy odpala sie chwile pochodziii iii lipa potem juz loop :D ew mzoesz sprawdzic underclock kernel od blue jest tam u daniela na need rom :D 

A ten kernel lepszy? Bo telefon mi gut chodzi, także nie wiem czy jest sens. A underclocked po co mi? Mogę w systemie zmienić, bo jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co siedzę jednak na aosp i nic nie zjada mi baterii. Kładąc się wieczorem miałem 10%, rano budzik plus drzemka, sprawdzam i jest wciąż 10%. Sms i spadło na 9 dopiero. Niestety nie mogę sobie poradzić z motywami ale udało mi się pozmieniać kolor np dialera. Jakby się jeszcze udało zmienić kolorystykę menu było by super. BTW może ktoś z was wie który systemowy plik odpowiada za wielkość menu. Chętnie bym mu ustawił 400dpi w app.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamcza, dzięki mordo. Zmiana przyniosła oczekiwany efekt. System pracuje bez zarzutu i wygląda jak chciałem. Wszystkie znaki w szklance z ognista woda wskazują na to że nie wrócę szybko do cm ani miui. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś z aosp vova ruska? Mam pytanie czy idzie w nim ustawić sobie własne przełączniki z rozwijanego paska? 

No ja jestem, nie ma takiej opcji. Podobnie nie da się zmienić ikony baterii, chyba że zastosujesz wygibasy z xposed. Ja uciekam na Flyme. Jak dla mnie system od Meizu przerasta cm i aosp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gwiezdny_smalec napisał:

No ja jestem, nie ma takiej opcji. Podobnie nie da się zmienić ikony baterii, chyba że zastosujesz wygibasy z xposed. Ja uciekam na Flyme. Jak dla mnie system od Meizu przerasta cm i aosp.

Daj cos o flyme. Xposed i jego moduły, viper, motywy, jak się sprawuje na RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gwiezdny_smalec napisał:

No ja jestem, nie ma takiej opcji. Podobnie nie da się zmienić ikony baterii, chyba że zastosujesz wygibasy z xposed. Ja uciekam na Flyme. Jak dla mnie system od Meizu przerasta cm i aosp.

Bosz kolejny. System do d*py, bo nie da się ikonki baterii zmienić? :???:

Czym przerasta? Ma lepszą kamerę? Szybszy jest? Proszę, mów. Może odkryliśmy najlepszy system do tej pory.

EDIT: Wyszedł AOSP 1.55. Zmienili tylko model z ostatniego globala.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem, nie ma takiej opcji. Podobnie nie da się zmienić ikony baterii, chyba że zastosujesz wygibasy z xposed. Ja uciekam na Flyme. Jak dla mnie system od Meizu przerasta cm i aosp.
"Bosz kolejny. System do d*py, bo nie da się ikonki baterii zmienić? :???:

Czym przerasta? Ma lepszą kamerę? Szybszy jest? Proszę, mów. Może odkryliśmy najlepszy system do tej pory.

EDIT: Wyszedł AOSP 1.55. Zmienili tylko model z ostatniego globala."

...

946b8d5faf71dbfe8905fc6bd1c57486.jpg

Zluzuj poślady. Masz dwie rączki i internet - zainstaluj i potestuj sobie sam. Każdy użytkownik ma inne odczucia, potrzeby i wymagania. System bardzo stabilny, aparat pstryka świetne foty, lepszy dźwięk i jakość rozmów. Wszystko co potrzebuję jest i działa, takie lepsze MIUI.

Jakieś bajery dla gimbusów też są: SmartTouch, nagrywanie rozmów. Na ekranie blokady dwukrotne tapnięcie usypia telefon.

Testowałem wszystkie dostępne ROMy na XRN2p. Ten jest najstabilniejszy.

Link do najnowszej wersji: http://www.needrom.com/download/flyme-os-2/

Oryginalny thread dla ROMu: http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=695717&view=findpost&p=45185086

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie każdy z nas tutaj gdy wrzuci na swój telefon jakiś nowy system to z grzecznosci i uprzejmości zdaje jakąś relacje dla kolegów. Tobie jednak z tego co czytam obce są te cechy. A szkoda. Bajery typu kliknięcie ekranu można mieć na każdym romie.

Galakty a próbowałeś do zmiany ikony baterii flat style bar?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lamcza napisał:

no to powoli bede musial pomyslec na zmiana sa jeszcze jakies konkretne bugi jak ten z podswietleniem ktory juz ponoc wyeliminoinowal ?

Ten na minimalnej jasności? Chyba naprawił, ale trzeba Miravision usunąć z systemu, jak mam na 30% to nic nie mruga, ale na 10% obrazki czasem w galerii różnie się podświetlają. Auto jasność działa.

 

A tak by the way. Ma ktoś info o naszym sensorze kamery? Wiem jaki to model, ale za chiny w necie nic o nim nie ma.. Bo jestem ciekaw, czy obsłuży 4k, jeśli tak, to kwestia czasu dla moderów, jeśli nie, to trochę na Xiaomi się zawiodę.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

8:30 - tu widać, że LeTV ma 60FPS, tylko, że ma jednak inny sensor niż RN2. My niby mamy Samsung, LeTV ma Sony. Czy Samsung wpiera 60FPS? Nie wiem, ale sądząc po tym, że 720p 120FPS jest możliwe, to 1080p 60 FPS jest minimalnie mniej wymagające, także powinno się dać.

Jest jeszcze plotka, że RN2 niektóre mają sensor od Omnivision. To byłoby najlepsze wyjście, ponieważ wszystkie sensory 13MP od OMI mają 4k 30FPS. Także może ktoś sprawdzić na MIUI jaki ma sensor? Bo na AOSP kod nie działa, a w engineering nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony v2.

Wgralem sobie aosp vowa wafin 4pda.

Dziala, jest lepiej. 4h sot do 30% zeszlo.

Ale mam.problem z.audio wakelock. Czym toto zabic i co to wywoluje?

Albo jak kolezenstwo ma innego aosp polecanego to poprosze o link.

Pzdr

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i tek lepiej niz na miui ale: niby nie zre, ale pomiedzy wybudzeniami zjada baterie.

Pracuje 8 h i telefon wybudzam na dwoch przerwach.

A pomiedzy przerwami mi schodzi bateria (nieduzo) ale tez pokazuje wlaczone wifi i wlaczony ekran.

A telefon w kieszeni i wifi wylaczone, tylko 3 G? Wtf?

I jeszcze- ktore xposed wgrac. Jak rozumie, przez twrp?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...