Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, galakty napisał:

Na AOSP jest w standardzie.

Na najnowszej wersji też? Zainstalowałem i jakoś nie widzę tych 120fpsów, a i nie widzę jakichś zaawansowanych opcji. Pewnie nie wiem jak to przestawić, a może użyć innej aplikacji kamery? Przepraszam że tu pytam, ale nie chcę już zakładać nowego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mazurak7 napisał:

Na najnowszej wersji też? Zainstalowałem i jakoś nie widzę tych 120fpsów, a i nie widzę jakichś zaawansowanych opcji. Pewnie nie wiem jak to przestawić, a może użyć innej aplikacji kamery? Przepraszam że tu pytam, ale nie chcę już zakładać nowego wątku

Spoko, tu też o AOSP gadamy.

Po prawej stronie masz ikonkę wideo z takimi trzema kropkami, jest przekreślona. Jak to klikniesz, wtedy dopiero nagrywa w 120 FPS. Trochę to pokraczne, ale działa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszej wersji też? Zainstalowałem i jakoś nie widzę tych 120fpsów, a i nie widzę jakichś zaawansowanych opcji. Pewnie nie wiem jak to przestawić, a może użyć innej aplikacji kamery? Przepraszam że tu pytam, ale nie chcę już zakładać nowego wątku

Spoko, tu też o AOSP gadamy.

Po prawej stronie masz ikonkę wideo z takimi trzema kropkami, jest przekreślona. Jak to klikniesz, wtedy dopiero nagrywa w 120 FPS. Trochę to pokraczne, ale działa. 

I musisz potem zwolnić jak chcesz slowmo. Tak to w zwykłym tempie ale dużo fps, płynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JestemMortem napisał:

I musisz potem zwolnić jak chcesz slowmo. Tak to w zwykłym tempie ale dużo fps, płynnie

Dokładnie. Nagrywasz w 120 FPS, jeśli chcesz HD 60 FPS to trzeba zrenderować do 60FPS, a jak chcesz slowmotion, to zwalniasz o 25% i masz 1/4. Ja u siebie jeśli używam lampy i jest dobre światło to zwalniam o 17%, wtedy jest te 1/6 prawie. Płynność okey, coś około 20-22 FPS więc może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłają się po prostu. Muszę włączać ręcznie transmisje danych, mimo że ustawione jest automatyczne. Wywala komunikat że mmsy nie został wysłany.
Idealnie jest jak wywale apn Interent - wtedy w tle pięknie od ręki wysyła. Ale wtedy znowu nie mam Netu.
Co do baterii jestem mega zadowolony - w tym momencie mam 65h:17m włączony tel pozostało mi 18% baterii. Fakt mało na ekranie bo 2h ale samo to że tel wytzrymuje tyle czasu to szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy znowu nie przejść na CM już mi się nudzi na MIUI a mam trochę czasu w ten weekend.

Zastanawiam się też nad tym czy dałoby radę na przykład użyć icon które są na miui. Jeśli zastosowałem ikony z motywów to one gdzieś są zapisane. Może by je tak wyciąć, czy skopiować i nawet przy małej ingerencji w kod je przystosować do CM? Dałoby radę zrobić takie coś? To samo dotyczy blokady ekranu.

Mam swoje przyzwyczajenia i trudno mi się siedzi na CM, chociaż jest interesująco :)

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gwalberg napisał:

Tak się zastanawiam czy znowu nie przejść na CM już mi się nudzi na MIUI a mam trochę czasu w ten weekend.

Zastanawiam się też nad tym czy dałoby radę na przykład użyć icon które są na miui. Jeśli zastosowałem ikony z motywów to one gdzieś są zapisane. Może by je tak wyciąć, czy skopiować i nawet przy małej ingerencji w kod je przystosować do CM? Dałoby radę zrobić takie coś? To samo dotyczy blokady ekranu.

Mam swoje przyzwyczajenia i trudno mi się siedzi na CM, chociaż jest interesująco :)

Wysłane z Redmi Note 2

Jak to możliwe, żeby "ROM się znudził", skoro jest tyle aplikacji i gier do ogarnięcia? :-?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wsdeveloper.miuiv6

https://play.google.com/store/apps/details?id=sofit.launcher.theme.icon.miui7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marvinka napisał:

Jak to możliwe, żeby "ROM się znudził", skoro jest tyle aplikacji i gier do ogarnięcia? :-?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wsdeveloper.miuiv6

https://play.google.com/store/apps/details?id=sofit.launcher.theme.icon.miui7

ROM to nie aplikacje i gry niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marvinka napisał:

No więc właśnie. ROM to coś co śmiga, służy do uruchamiania aplikacji i gier i dobrze, jeśli pupska nie zawraca.

Jak więc się może "znudzić"?

Nie wiem, może numerek mu się znudził wersji, kernel, animacja włączania telefonu? Zrozumiałbym gdyby MIUI go zdenerwowało przez błędy, ale mu się znudziło i koniec :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, galakty napisał:

Nie wiem, może numerek mu się znudził wersji, kernel, animacja włączania telefonu? Zrozumiałbym gdyby MIUI go zdenerwowało przez błędy, ale mu się znudziło i koniec :P 

No to więc własnie dlatego się Marvinka pyta, bo to jest tak niezrozumiałe, że ło. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marvinka napisał:

No to więc własnie dlatego się Marvinka pyta, bo to jest tak niezrozumiałe, że ło. :shock:

No może się znudzić :D Tym bardziej że są ograniczone możliwości modyfikacji na MIUI i znowu ma ochotę bawić się xposed i jego modułami ;)

W gry nie gra, nie lubi grać na dotykowym ekranie. Aplikacje warte uwagi juz poznał, a na inne szkoda czasu i szkoda śmiecić sobie telefon.

Także pozostała zabawa ROMami godnymi uwagi :D 

Ale i tak nie wejdę na wersję 2.1 bo jak juz pisze że może baterie drenować to sobie jednak odpuszczę na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gwalberg napisał:

No może się znudzić :D Tym bardziej że są ograniczone możliwości modyfikacji na MIUI i znowu ma ochotę bawić się xposed i jego modułami ;)

W gry nie gra, nie lubi grać na dotykowym ekranie. Aplikacje warte uwagi juz poznał, a na inne szkoda czasu i szkoda śmiecić sobie telefon.

Także pozostała zabawa ROMami godnymi uwagi :D 

Ale i tak nie wejdę na wersję 2.1 bo jak juz pisze że może baterie drenować to sobie jednak odpuszczę na razie :)

A to nie lepiej zainwestować uwagę i czas w coś pożytecznego? Naumieć się rysować, projektować, mapy rysować, ogarnąć jakiś pakiet offfice'owy, łamać hasła fifi, obcego języka postudiować, poprogramować, Khan Academy, wyrywanie lasków, coś? :ugeek:

Koniec końców wylądujesz z iluś tam godzinami poświęconymi na coś, co masz już teraz - ROMem działającym na tyle stabilnie i bezproblemowo, że nie będzie naprzykrzał. :-?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marvinka napisał:

A to nie lepiej zainwestować uwagę i czas w coś pożytecznego? Naumieć się rysować, projektować, mapy rysować, ogarnąć jakiś pakiet offfice'owy, łamać hasła fifi, obcego języka postudiować, poprogramować, Khan Academy, wyrywanie lasków, coś? :ugeek:

Koniec końców wylądujesz z iluś tam godzinami poświęconymi na coś, co masz już teraz - ROMem działającym na tyle stabilnie i bezproblemowo, że nie będzie naprzykrzał. :-?

Jak najbardziej.

Tylko, że MIUI na RN2 nie jest stabilne ani trochę. Chyba, że przez stabilność rozumiemy, ze telefon się nie wyłącza sam z siebie. Błędów mamy zbyt wiele. Customy robione przez ludzi w wolnym czasie są lepsze, niż obecne DEVy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marvinka napisał:

A to nie lepiej zainwestować uwagę i czas w coś pożytecznego? Naumieć się rysować, projektować, mapy rysować, ogarnąć jakiś pakiet offfice'owy, łamać hasła fifi, obcego języka postudiować, poprogramować, Khan Academy, wyrywanie lasków, coś? :ugeek:

Koniec końców wylądujesz z iluś tam godzinami poświęconymi na coś, co masz już teraz - ROMem działającym na tyle stabilnie i bezproblemowo, że nie będzie naprzykrzał. :-?

Jako takie pojęcie jest i jest też czas na inny rozwój :) Na kobiety też ;)

Ale rysować nie będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galakty ten wbudowany apart w aosp ma 120fps??
Ja teraz siedzę na AOSP 1.53 i muszę powiedzieć, że pracuje ten system jednak przyjemniej niż cm.
EDIT:
Panowie podpowiedzcie czy skoro nie korzystam z drugiej karty sim to powinienem ją jakoś wyłączyć, oczywiście w celu oszczędności baterii.

Edytowane przez Tygrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tygrys napisał:

galakty ten wbudowany apart w aosp ma 120fps??
Ja teraz siedzę na AOSP 1.53 i muszę powiedzieć, że pracuje ten system jednak przyjemniej niż cm.
EDIT:
Panowie podpowiedzcie czy skoro nie korzystam z drugiej karty sim to powinienem ją jakoś wyłączyć, oczywiście w celu oszczędności baterii.

Powinien mieć 120FPS.

W którymś, AOSP chyba włączył rusek oszczędzanie baterii dla nieużywanej karty, ale lepiej sam ją wyłącz, skoro i tak nie używasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko nie specjalnie widzę taka opcje. Rzuć ktoś proszę jakąś wskazówka. W opcjach sim nie widzę drugiej karty ale jak rozwijam menu z góry to już widać 2 ikony zasięgu sieci.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...