Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem GsamBattery naładuje najpierw do pełna i się zobaczy dlaczego tak leci bateria.

Macie może swoje sprawdzone apk do czyszczenia? Ze swojej strony mogę polecić SD MAID w wersji PRO jest jedną z najlepszych. Szukam jeszcze jednej, czegoś podobnego, co solidnie przeczyści fona. Są różne takie apk, więszkośc nie robi nic, część tylko powierzownie, druga część powierzchownie i wali zachwytami w komentarzach. Nie interesuje mnie na pewno najpopularniejsza Clean Master Phone Boost, lukrowana wodotryskami do wszystkiego. Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę wciąż jeden błąd, czyli BT.

Gwalberg spróbuj coś wysłać za pomocą BT.

Nie mogę nic wysłać. Tylko że problem może być gdzieś indziej, mam sporo rzeczy zamrozonych, zahibernowanych, więc może coś jest zależne od bt.

Mi to nie potrzebne więc dla mnie problem nie istnieje, chociaż lepiej jakby działało. Nie wiadomo kiedy może się przydać.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JestemMortem napisał:

Greenify I przez noc spada 0%

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem, nie mam pojęcia dlaczego tak się działo. Co było można zamroziłem lub zahibernowałem, minimalna ilość apk, odciąłem niektórym dostęp do netu, wyłączyłem z autostartu, zostawiłem tylko niezbędne i tak bateria leciała.

Wróciłem na MIUI, najnowsza rozwojowa jest całkiem, całkiem, jednak brakuje mi możliwości większej modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...