Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, ariza napisał:

 

Czemu tylko gravity do zmiany status -bara :)

Jest zajebi... Flat Style Bar :)

Dzięki Ci bardzo, tego mi brakowało, gravitybox nie daje rady w tym kierunku.

Aż siem muszę pochwalić pulpitem :D Teraz mam prawie jak na redmi 1 tam sprawę załatwiał WSM tools i moduł mi tools.

Biały kolor ikony od szuflady mi nie pasuje, wie ktoś jak mu zmienić kolor? Oprócz zmiany motywu, bo ten akurat mi się podoba.

 

unnamed.png

20 minut temu, JestemMortem napisał:

Szkoda że ten ROM nie obsługuje mtk engineering. Wielka szkoda

Jeszcze się za to nie zabierałem, nie można podkręcić głosu?

40 minut temu, Lamcza napisał:

wedlug mnie tak bo bateria sie poprawila i sony effects nie crashuje rpzy wyborze sluchawek ale mozesz poczekac bo daniel dzis chyba bedzie ten bt naprawial gdyz ponoc choruje xD tak przynajmniej pisal na needrom xD

Oprócz blutucha coś tam jeszcze nie działa, bo bym aktualizował.

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas mam malutką nadzieję, że Xiaomi w końcu się ogarnie i wypuści biblioteki i co jeszcze potrzebne do lepszego wideo. Albo ktoś mądrzejrzy od nas to zrobi, przeportuje z innego telefonu.. Note 3 Samsung też nie miał slowmotion, 60fps itp, a jednak ktoś dał radę przerobić i chyba nawet 4k dostał w 2014 roku..

EDIT: LeTV ma ten sam SoC i chyba ten sam sensor (tu różne dane są, jedni piszą isocell, inni sony imx), oczywiście po wyjęciu z pudełka może nagrywać 4k :)

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z "wyłączeniem" transmisji danych w CM z pierwszego postu?

Miałem wersje 1.2, a teraz mam 1.8 i w obu po jakimś czasie transmisja danych przestaje działać (w opcjach niby dalej jest włączona). Wyłączenie i włączenie transmisji nie pomaga. Mam co prawda patent że włączam na chwile tryb samolotowy i transmisja znów działa,ale jest to dość uciążliwe.

Edytowane przez Piastun Dago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piastun Dago napisał:

Macie problem z "wyłączeniem" transmisji danych w CM z pierwszego postu?

Miałem wersje 1.2, a teraz mam 1.8 i w obu po jakimś czasie transmisja danych przestaje działać (w opcjach niby dalej jest włączona). Wyłączenie i włączenie transmisji nie pomaga. Mam co prawda patent że włączam na chwile tryb samolotowy i transmisja znów działa,ale jest to dość uciążliwe.

Nie mam takich problemów. Teraz przechodzę na 1.9 co też powinieneś uczynić, tam ponoć lepiej bateria trzyma, nie ma tylko tam clearmotion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Waxy napisał:

Według was jest jakiś rom lepszy od MIUI? Np. Ten CM.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Wszystko zależy od prywatnych oczekiwań i potrzeb, ale w zasadzie wszelkie powody, dla których warto rozważać instalację innych ROMów niż MiUi na urządzeniach Xiaomi są albo mocno techniczne, albo kosmetyczne. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do innej funkcjonalności, albo jakiś element MiUi (którego nie da się wyłączyć/ominąć) doprowadza cię do szewskiej pasji, to dopiero wtedy warto brnąć w coś innego.

Standardowo, MiUi to system, który warto sobie zostawić, zapoznać się, zaakceptować. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marvinka napisał:

Wszystko zależy od prywatnych oczekiwań i potrzeb, ale w zasadzie wszelkie powody, dla których warto rozważać instalację innych ROMów niż MiUi na urządzeniach Xiaomi są albo mocno techniczne, albo kosmetyczne. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do innej funkcjonalności, albo jakiś element MiUi (którego nie da się wyłączyć/ominąć) doprowadza cię do szewskiej pasji, to dopiero wtedy warto brnąć w coś innego.

Standardowo, MiUi to system, który warto sobie zostawić, zapoznać się, zaakceptować. :cool:

MIUI to system, gdzie jak trafisz na dobrą wersję to jej nie zmieniaj choćby nie wiem co. Używałem 2-3 miesiące, w końcu nie wytrzymałem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, galakty napisał:

MIUI to system, gdzie jak trafisz na dobrą wersję to jej nie zmieniaj choćby nie wiem co. Używałem 2-3 miesiące, w końcu nie wytrzymałem.

Dokładnie.

Marvinka ma chyba na swoim fonku wersję sprzed prawie roku i nigdy nie zmieniała, bo po kiego grzyba, skoro wszystko działa, a to co nie działa jest mało ważne? Z tym, że tak powinno w zasadzie być ze wszystkim. Aktualizacja do najnowszej wersji czegokolwiek zawsze powinna być podyktowana realną potrzebą 9bezpieczeństwo, uszkodzenie, funkcjonalność czy jej brak), a nie "bo jest".

Starczy zerknąć na te cotygodniowe wątki po każdej aktualizacji. Ludzie krzyczą "o, to zniknęło, łe GPS mi nie łapie, czy u was też WiFi łączy się teraz z rosyjskim satelitą, czemu ikonki są teraz w lewo o dwa pixle?" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marvinka napisał:

Dokładnie.

Marvinka ma chyba na swoim fonku wersję sprzed prawie roku i nigdy nie zmieniała, bo po kiego grzyba, skoro wszystko działa, a to co nie działa jest mało ważne? Z tym, że tak powinno w zasadzie być ze wszystkim. Aktualizacja do najnowszej wersji czegokolwiek zawsze powinna być podyktowana realną potrzebą 9bezpieczeństwo, uszkodzenie, funkcjonalność czy jej brak), a nie "bo jest".

Starczy zerknąć na te cotygodniowe wątki po każdej aktualizacji. Ludzie krzyczą "o, to zniknęło, łe GPS mi nie łapie, czy u was też WiFi łączy się teraz z rosyjskim satelitą, czemu ikonki są teraz w lewo o dwa pixle?" :cool:

No niestety instalowałem co tydzień, mówię sobie, jak dają, to bierz. Niestety po ostatniej już byle tyle bugów, że jak miałem robić wipe i cofać się do listopadowego, to wolałem spróbować inny system. 

Mi tylko przykro, że devsi od własnego telefonu nie potrafią zrobić, żeby ikona kontaktu przy połączeniu się wyświetlała. I szkoda, że wycięli z systemu MiraVision + ClearMotion, główny atut Helio X10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam bo nie wiem co robić. Jest takie coś jak android webview, wiem do czego mniej więcej służy i że jest to związane z bezpieczeństwem.

Otóż  webview na MIUI sam się zaktualizował ze sklepu Play i się nazywał "android system webview", tutaj się nazywa "android webview" i się nie aktualizuje, jest w systemowych apk, mam wersję 39 W sklepie Play jest wersja 47 więc nie wiem co teraz, wywalić tą systemową i zainstalować tą ze sklepu Play, czy w ogóle wywalić to lub zostawić tak jak jest. To ma związek z chromem którego i tak nie używam.

Poza tym 1.9 zdecydowanie lepiej, wideo i tak mało oglądam to i jakoś specjalnie nie potrzebne mi ClearMotion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wziąć inna apk, może cos polecicie do obniżenia taktowania, wtedy sprawdzę czy warto czy nie.

Teraz mam 3C Toolbox i czegoś nie rozumiem, nie miałem takiego problemu na MIUI, czyżby ten CM jest tak dziurawy. Mianowicie chodzi o to że 3C Toolbox ma odcięty dostęp do netu w zaporze avasta, oprócz tego mam adaway i pojawiają się w nim reklamy i łączy się z internetem. Na MIUI nie miałem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22godz miałem full, rano jak widać 61% Miałem kilka restarów i parę minut muzyki. Zbyt szybko leci ta bateria

Wysłane z Redmi Note 2

Powiedzcie dlaczego ten dodatek sony nie działa z radiem internetowym np. Zainstaluje RMF on i korekcja dźwięku nie działa viper działa ale się wyłącza

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ten dodatek jest słaby, trochę lepszy jest Viper. Zauważyłem że na CM jest gorsza jakość dźwięku. Nawet viper nie daje zbytnio rady.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz miałem. Po naladowaniu baterii o 22godz zainstalowałem vipera, odinstalowałem i nadpisałem ROM, chwila muzyki i poszedłem spać, rano 61% 

Na cm chyba szybciej ładuje bo w ciągu pół godziny naładowało mi 100% odłączyłem i nieużywając telefonu po pół godzinie miałem 97% coś jest nie teges. Już zaczynam podejrzewać że może z moja baterią coś się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...