Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszła nowa wersja u Daniela, 1,9 co sądzicie po opisie? Warto instalować czy nie?

Chciałem też dokładnie się dowiedzieć o aktualizacje. Co konkretnie zahaczyć przy wipe i co zachowam po takim wipe?

Zaczynam sobie ustawiać różne rzeczy, niedługo zacznę instalować apk, więc jeśli miałbym to robić przy każdej aktualizacji to nie ma w ogóle co się bawić w aktualizacje. 

Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie gravitybox. Zmieniłem sobie na pasku statusu kolor ikon sygnału i zegarka, jednak po restarcie zegarek się nie pojawia a kolor ikon jest domyślny. Dopiero po wejściu w gravitybox i ponowna aktywacja załącza moje ustawienia. Tak wygląda jakby nie startował ze systemem, sprawdziłem startuje, idzie to jakoś zrobić żeby działo, czy po prostu RN2 jest tak mało przyjazny dla gravitybox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego jak na aktualizację. Jeśli będę aktualizował to tylko wtedy gdy będzie aktualizacja sporo oszczędna dla baterii. 1.8 wydaje się bez błędów. Na razie nie mogą zbyt wiele powiedzieć. Jak naładuje baterię na full i będę miał wszystkie swoje apk to będę mógł ja ocenić pod kątem baterii.

1.9 była ale znikła, ciekawe czemu. może jakieś błędy były, opis został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje 1,8 i jak dla mnie jest dobrze, na razie. Jakoś filmów to bajka, bateria też jest super. Trzeba wejść w prywatność lub w aplikacje i ręcznie powyłączać autostart i "nie wybudzaj". Zostawiłem tylko kilka niezbędnych apk i te systemowe o których nawet nie domyślałem się do czego służą.

Jedyny problem to jak na razie mam z gravitybox, modyfikowałem pasek statusu i nie trzymają mi kolory. Po autostarcie  ich nie ma, jeśli wejdę w apk i je aktywuje to po pewnym czasie kolor się zmienia na domyślny, tylko kolor poziomu baterii zostaje. To wygląda tak jakby coś ubijało gravityboxa i jakby nie startował ze systemem. Wszystko mam zahaczone, jeśli chodzi o autostart i o nie wybudzanie, po za tym jest kolor poziomu baterii, więc nie wiem jaka może być przyczyna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lamcza napisał:

jest ten ktorego tutaj ktos uzywa ale nikt sie nie kwapi zeby tlumaczyc chanel logu z ruskiego :D podobno bateria na nim nie zle trzyma jestem w stanire w to uwierzyc bo o ile sie nie myle znaczy google translator sie nie myli to kernel jest portowany z miui http://www.needrom.com/download/aosp-4/

Czyli cieszmy się z CM od Daniela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lamcza napisał:

@driller12

vol- + power na raz chyba nie czytasz ze zrozumieniem :D

1603610b1a.png

 

ew moze wejdz najpierw w programistyczne i wlacz zawansowane menu zasiilania  ale watpie zeby dopiero wtedy sie taka opcja pojawila

I wszystko :)

Screenshot_2016-01-20-01-47-06.png

Kolego podaj linka do tego AOSP :)

5 godzin temu, Tygrys napisał:

W aosp gravity działa moim zdaniem lepiej niż na cm. Czy warto musisz jednak sam ocenić.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Czemu tylko gravity do zmiany status -bara :)

Jest zajebi... Flat Style Bar :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.needrom.com/download/aosp-4/

Matko, wieczorem wgrałem 1.48, a rano jest już 1.52 .. Co oni robią XD

  • Naprawa automatycznej jasności
  • coś z selinux
  • poprawa modemu
  • init.d
  • protokoły A2DP

Nie wiem co to, ale tak podaje. Zaraz instaluję.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lamcza napisał:

@galakty testuj testuj nic tylko sie cieszyc ze jestesmy coraz mniej uzaleznieni od miui i lamiacego odtatnio na potege xiaomi :D u dnaiela chyba sie ostro tez na nowym update bateria poprawila wczoraj wieczorem mialem 50 % i 3h sot w tym kiedy szedlem spac 

Tylko wgrałem to na 1.26, mam nadzieję że nie trzeba było robić full wipe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lamcza napisał:

zawsze wpuje system ale mysle ze przy flashowaniu i tak go wipuje :D jak dziala to zostaw dane stracisz tylko jak zwipujesz data a dane z karty i pamieci jak zwipujesz internal storage i external storage a ogolnie to zrob sobie bacup daty i zawsze bedzie mogl wrocic do 1.26 bez stresu

Mam kopię z 1.26. A co do wipe system to nie wiem, pliki np. ten mod media profiles usuwało, ale roota nadal mam po aktualizacji. Na razie błędów żadnych nie wyrzuca. Auto jasność działa lepiej niż na MIUI, tzn reaguje prawie od razu, a nie po 5 minutach :P Na razie nie widzę powodu by wracać do MIUI, na prawdę.. NA MIUI co było fajne to czyszczenie apek, kłódki, itp. Reszta to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...