Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś gdzie dokładnie jest plik odpowiadający za hardware audio. Z racji, że kochane CM nie ma engineer mode i nie mogę sobie zmienić poziomu maksymalnej glosnosci z poziomu 112 na 160 to chciałbym to zrobić ręcznie

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dowiedzieć się czy poprawiła się jakoś dźwięku? dużo słucham  muzyki i funkcja mi-sound sprawia że telefon gra jak marzenie ( z ustawieniem na gośniki Hi-Fi). Takiego efektu nie mogłem uzyskać na viperze, power ampie itp.. pytanie czy jest teraz taka możliwość? jak nalepiej ustawić telefon na czystym androdzie żeby nie grał jak trzeszczący odtwarzacz kaset? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bosspotato napisał:

Witam, chciałbym dowiedzieć się czy poprawiła się jakoś dźwięku? dużo słucham  muzyki i funkcja mi-sound sprawia że telefon gra jak marzenie ( z ustawieniem na gośniki Hi-Fi). Takiego efektu nie mogłem uzyskać na viperze, power ampie itp.. pytanie czy jest teraz taka możliwość? jak nalepiej ustawić telefon na czystym androdzie żeby nie grał jak trzeszczący odtwarzacz kaset? 

Niestety tylko 44 / 16 bit wyjście, trzeba by było kupić lg g3 bodajrze.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, gwalberg napisał:

No co tam Panowie, warto instalować jakiś CM gdzie jest mega oszczędna bateria i działa xposed?

Moje wnioski są takie, rezygnując z MIUI na rzecz CM lub AOSP masz nie działąjące radio FM, brak możliwości automatycznego nagrywania rozmów, krótszy czas pracy na baterii no i najważniejsze tracisz czas.

Zyskujesz tylko doświadczenie.

Niestety nic ciekawego się nie dzieje i niestety nie zapowiada się. Miui jest najbardziej zoptymalizowane.

Edytowane przez KANAR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, KANAR napisał:

Moje wnioski są takie, rezygnując z MIUI na rzecz CM lub AOSP masz nie działąjące radio FM, brak możliwości automatycznego nagrywania rozmów, krótszy czas pracy na baterii no i najważniejsze tracisz czas.

Zyskujesz tylko doświadczenie.

Niestety nic ciekawego się nie dzieje i niestety nie zapowiada się. Miui jest najbardziej zoptymalizowane.

Krótko i na temat. Jak to się mówi.... wszystkie drogi prowadzą do MIUI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2016o11:55, Lamcza napisał:

masz straszny rozstrzał mysli wogole cie nie rozumiem :D 

daniel od poczatku dawal do wyboru 2 kernele i nie ma zadnych restartow na rom :P co nie zmieniia faktu ze betaria mogla by trzymac lepiej ale zle nie jest ;P 

z reszta przyznajesz ze nie masz doswiadczenia moze cos spaprales przy wgrywaniu ;) i teraz ciskasz jadem :D

Nie... Zróbmy test.. Daj tylko ładowanie przy połączeniu z pc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KANAR napisał:

Moje wnioski są takie, rezygnując z MIUI na rzecz CM lub AOSP masz nie działąjące radio FM, brak możliwości automatycznego nagrywania rozmów, krótszy czas pracy na baterii no i najważniejsze tracisz czas.

Zyskujesz tylko doświadczenie.

Niestety nic ciekawego się nie dzieje i niestety nie zapowiada się. Miui jest najbardziej zoptymalizowane.

@KANAR nagrywanie rozmów działa na romie Daniela od wersji 1.6 . W wersji 1.8 dodane  clearmotion i z baterią też jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, frogly napisał:

@KANAR nagrywanie rozmów działa na romie Daniela od wersji 1.6 . W wersji 1.8 dodane  clearmotion i z baterią też jest ok

Wiem że działa, ale ja napisałem "automatyczne nagrywanie rozmów", komu by się chciało i by pamiętał żeby podczas rozmowy wciskać przycisk do nagrywania, ba jeszcze go wyszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KANAR napisał:

hehe, piszesz tak jakby te CMy były stabilne, po 3ech dniach walą błędami.

O to właśnie. Miui to przynajmniej coś się dzieje. Niektóre firm wydają tylko jedną jedyną wersje bez poprawek i zero kontaktu.. Pozatym raczej trudno coś zepsuć przy instalacji skoro to proces automatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lamcza napisał:

skoro wszytkim dziala a tobie nie to napewno nie twoja wina xD

Taptalcze cze cze ehe Redmi Note 2P

No chyba nie jest tak, proponuje poczytać komentarze na needrom albo xda. Pozatym ten rom 1.8 pobrało mniej niż uwaga 200 osób... Więc część nawet nie pisze o problemach tylko wraca do jakiś lepszych romów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KANAR napisał:

hehe, piszesz tak jakby te CMy były stabilne, po 3ech dniach walą błędami.

Chociaż kontaktów nie usuwają. Mam AOSP od tygodnia, żadnych błędów do tej pory.. Mam wrażenie, że aplikacje ze sklepu szybciej się instalują. To co jest mi potrzebne działa. Bateria trzyma tak samo albo i lepiej (przy spoczynku wcale, podczas pracy mniej więcej tak samo). No i dla mnie duży plus, MiraVision i ClearMotion. Cudo. A i ostatni duży plus. HD 120 FPS. Fakt, trzeba ręcznie na PC spowolnić plik żeby zrobić slowmotion z tego, ale masz 720p slowmo a nie 480p skalowane w górę do 720p. Tak jak w iPhone 5 którymś, chwyt marketingowy jak diabli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wgrałem coś takiego

http://en.miui.com/thread-194025-1-1.html

Póki co bardzo przyjemnie to chodzi, sklep google jakiś bardziej responsywny. Jedyny problem jaki mam to taki, że kontakty z konta google nie chcą się aktualizować, to prawdopodobnie wina pliku hosts, nie wie ktoś z was jak można to naprawić? Wywalić cały ten plik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chętnie bym potestował jakiś CM, ale musiałby być zdecydowanie oszczędniejszy na baterii od MIUI dev i dobrze jakby działał xposed.

Sprawa ma się tak, że niektóre wersje sa oszczędne jak są "gołe" tylko ze jak się wszystko zainstaluje juz tak kolorowo nie wygląda. Miałem jakąś wersję CM która wydawała się przyjazna dla baterii, ale jak zacząłem wszystko instalować to szybciej bateria spadał niż na MIUI dev Trzeba pamiętać o tym że na CM trzeba więcej zainstalować bo MIUI już ma niektóre rzeczy wbudowane których nie ma CM, więc nie wiem czy to tak korzystnie wygląda.

Teraz siedzę na MIUI stable 7.0.8.0. i bateria wydaję sie okey, ale pewnych rzeczy mi brakuje, właściwie jednej, a mianowicie usunięcia nazw pod ikonami, co na CM jest ta opcja w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lamcza napisał:

@foopek

ustawienia/dźwięki/wibracja przy dotknięciu

 

1 minutę temu, borys90 napisał:

U mnie niestety dalej przyciski nie wibruja po zaznaczeniu tego ustawienia

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie niestety też to nie działało, wróciłem do MIUI przez to :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lamcza napisał:

bo w miui niby jest gdzie indziej niz w dzwieku ^^? ehh ludzie, ludzie sprzedajcie te telefony i kupicie sobie coś do jedzenia 

Chyba się nie zrozumieliśmy :) To, że w miui jest tam ta opcja to doskonale wiemy, ale w CM od daniela takiej opcji nie było. Ani w dzwiękach, ani w przyciskach, wibracje nie działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...