Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym siedzial caly czas i czytał to byloby z 6,5 godziny na wlaczonym ekranie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jak siedzę i czytam to mam wynik

d71939e4147caf50d287338bf2035b2c.jpgporównanie wyników nigdy nie będzie obiektywne, każdy z nas inaczej wykorzystuje telefon

Redmi Note 2 Prime Miui v7 5.12.24 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym siedzial caly czas i czytał to byloby z 6,5 godziny na wlaczonym ekranieWysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jak siedzę i czytam to mam wynik

d71939e4147caf50d287338bf2035b2c.jpgporównanie wyników nigdy nie będzie obiektywne, każdy z nas inaczej wykorzystuje telefon

Redmi Note 2 Prime Miui v7 5.12.24 PL

Wróciłem na miui i żałuje.

44 minuty zwykłego przeglądania tapatalka i 79%

---------------------------------------------------

Wysłano z ZOO w Central Parku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jest właśnie to o czym pisałem, każdy z nas ma inną konfigurację telefonu, inne aplikacje działające w tle, inne też są nasze oczekiwania wobec sprzętu. I nie dotyczy to tylko Redmi Note, ponad rok używałem Lenovo i na forum o nim te same problemy ludzie opisywali, jedni je mieli inni nie, a przecież niby ten sam telefon.

Redmi Note 2 Prime Miui v7 5.12.24 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wracam do MIUI. Jest tam więcej działających rzeczy i... że tak powiem, system trzyma się kupy, łatwiej konfigurowalny i bardziej user-friendly.

 

Jedyne, czego brakuje w MIUI z CMa, to prędkości pobierania apek z Google Play. Na MIUI jest jakieś dziwne ograniczenie do bodajże 200 kB/s, a na CMie apki po 3-5 MB/s lecą.

 

Może jak dopracuje się CM, to będzie jakaś alternatywa, a przynajmniej dla mnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gwalberg napisał:

Jestem teraz już na MIUI i na nim przetestuje nova, jak mi się spodoba wrócę na CM.

Ma ktoś Nova Launcher Prime? Warto kupić, czy podstawowa wersja w zupełności wystarczy?

Już nie pamiętam czego nie ma darmowa wersja, płatnej używam od baaaardzo dawna, Nova i długo, długo nic, myślę, że warto zapłacić te "parę groszy" za najlepszy launcher na rynku.

Mimo to - zawsze możesz sprawdzić najpierw darmową, nie masz nic do stracenia, wyłączenie podpisów pod ikonami prawie na pewno masz w darmowej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kriegaffe napisał:

Już nie pamiętam czego nie ma darmowa wersja, płatnej używam od baaaardzo dawna, Nova i długo, długo nic, myślę, że warto zapłacić te "parę groszy" za najlepszy launcher na rynku.

Mimo to - zawsze możesz sprawdzić najpierw darmową, nie masz nic do stracenia, wyłączenie podpisów pod ikonami prawie na pewno masz w darmowej.

Super, dziś będę testował na MIUI, jak mi przypasi to przejdę na CM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JestemMortem napisał:

Wysłano z ZOO w Central Parku

Morcie, napisz na na jakim romie teraz lecisz, bo śledzę projekt tego   lokjianming  ale u niego mocno średnio to chodzi i updaty także żadko.

7 godzin temu, gwalberg napisał:

Jestem teraz już na MIUI i na nim przetestuje nova, jak mi się spodoba wrócę na CM.

Ma ktoś Nova Launcher Prime? Warto kupić, czy podstawowa wersja w zupełności wystarczy?

Wersja podstawowa ma wszystkie bajery oprócz chyba import/export ustawień i najważniejsze nie pokazuje ile połączeń lub sms masz nieodemranych przy ikonach na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłano z ZOO w Central Parku

Morcie, napisz na na jakim romie teraz lecisz, bo śledzę projekt tego   lokjianming  ale u niego mocno średnio to chodzi i updaty także żadko.

Od rana na miui

Co do cm to siedziałem na batteryfix Daniela.

Nie wiem jak tam z tym najnowszym ale na batteryfixie wyciskalem nawet 6h na baterii a dziś miui 2h 15min i mam 12% .

Bugi w batteryfixie to prawie zawsze czerwona dioda, kuśtykająca druga SIM i chyba tyle

---------------------------------------------------

Wysłano z ZOO w Central Parku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i problemy z mmsami - czasem trzeba włączyć transmisję danych a czasem nie trzeba (włączy sam).
Także brak możliwości nagrywania rozmów.
Ale jeżeli to nie przeszkadza komuś (ja już się do diody przyzwyczaiłem) to naprawdę dopracowany rom i działa bardzo płynnie.
Ja mocno polecam i dopóki nie doczytam że MIUI nie ma jakiś większych problemów - nie wracam.

BANZAI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kriegaffe napisał:

Ja teraz siedzę na ostatnim od Daniela (fastandexplosive20) i faktycznie jest fast :smile: zero przycinek w interfejsie, w końcu...
Niektórzy mają GRUBE powody żeby wracać do MIUI, np. brak nagrywania rozmów :wink: ale ja nie widzę już teraz żadnego.

Działa xposed w nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. To są moje początki z CM więc za bardzo nie jestem z nim zapoznany, jednak uważam że działa płynnie, bateria nie leci, jakiś poważniejszych błędów nie zauważyłem. Viper elegancko, nawet bibliotek nie trzeba instalować. Jedyny błąd, ale to było po zmianach które robiłem w ustawieniach to wykrzykniki przy zasięgu dwóch kart, ale wszystko działo, nie rozpoznawał, nie widział też karty SD. Jednak problemy zniknęły po restarcie słuchawki. Xposed jeszcze nie instalowałem,

Własnym oczom niedowierzam jak patrzę na pracujące apk, bodajże jest ich pięc, w MIUI jest ich cała kolumna :D Tam mi ich jeszcze dojdzie ale i tak nie ma co porównywać z MIUI.

Coś więcej będę mógł napisać wieczorem, jednak pierwsze wrażenie są pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...