Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Battery fix

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A pamietam. Dolby tam nie działa. Instalacja vipera tak samo. Loopuje się. Ale znalazłem sposób na prostą instalacje vipera jeśli potrzebujesz..

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Ehh dodał tego vipera do romu, jakaś inna nazwa, nie można wybrać jaki silnik dźwięku chcesz zainstalować i do tego się loopuje.

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam chwilę czasu to powoli zacznę bawić sie ustawieniami i apk. Z tego co czytam to  dolby atmos i audiofx nie działa na battery fix, VIPER też nie działa? To jakaś porażka.

Na najnowszym wszytko działa, oprócz Xposed?

Poza tym czy trzeba robić za każdym razem WIPE przy aktualizacj CM? Jeśli tak to jaki ma to byc Wipe. Z tego co przeczytałem do tego najnowszej aktualizacji nie robić wipe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam chwilę czasu to powoli zacznę bawić sie ustawieniami i apk. Z tego co czytam to  dolby atmos i audiofx nie działa na battery fix, VIPER też nie działa? To jakaś porażka.

Na najnowszym wszytko działa, oprócz Xposed?

Poza tym czy trzeba robić za każdym razem WIPE przy aktualizacj CM? Jeśli tak to jaki ma to byc Wipe. Z tego co przeczytałem do tego najnowszej aktualizacji nie robić wipe

 

 

Najnowszy wgrywasz bez wipe i wszystko działa poza xposed.

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel z NeedRom pisze, że przy ostatnim romie (CM_12.1_RDMN2_fastandexplosive5) trzeba robić full wipe, chyba dlatego, że to całkiem nowy kernel...

"its full wipe to go to the latest rom"

Zrobisz wipe i będziesz miał zwalone gappsy.

Bez wipe mam zmieniony kernel

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

W kwestii wygody polecam zmienić w ustawieniach wyświetlacza na 400 DPI

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę to zrobić, czyli zrobię full wipe, zainstaluje ROM fast, pózniej gaapsy, tylko skąd mogę je pobrać?

 

 

Ja na twoim miejscu wgrałbym normalnie bez wipe.

Ale jak już szukasz gapps to łap

http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps#Downloads

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, JestemMortem napisał:

Ja na twoim miejscu wgrałbym normalnie bez wipe.

Ale jak już szukasz gapps to łap

http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps#Downloads

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Może będzie jakiś problem przy następnych aktualizacjach że nie było full wipe. Chodzi o to ze jak już sobie poustawiam, pościągam apk, pologuje się na kontach, to nie będe robił full wipe. Teraz są święta to mam czas, później nie będę miał czasu na taką zabawę.

Który lepiej wybrać? OpenGApps or CGApps?

I jak zainstalować? Najpierw full wipe, ROM i bez rebootu gapps, czy reboot systemu, instalacja ROM i wtedy gapps?

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JestemMortem napisał:

Dobra nie instalujcie nowej wersji.

Nie dziala sklep play caly czas przy "sprawdzam dane" jest sklep play zostal zatrzymany.

Jedwo przeszedlem przez ustawienia poczatkowe (trzeba nie wlaczac wifi ani danych).

 

 

Jest dobrze. Zainstalowałem gappsy, nano. Niby minimalna instalacja a google now mi się zainstalowało. Na przyszłość jaki wariant gappsa instalować?

Żadnych problemów, przeszedłem z wyłączonym wifi na danych mobilnych, do sklepu jeszcze się nie logowałem.

Tak się zastanawiam tego ROMa napisał daniel101, chyba wszystkie te ROMy pisał. Jest na needrom od dwóch lat, więc nie jest to człowiek z "ulicy". Mam nadzieję że nie ma tam żadnego backdoora ani innego jakiegoś ukrytego złośliwego kodu. Były przypadki że na CM w ROMach był jakiś syf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JestemMortem napisał: Dobra nie instalujcie nowej wersji.

Nie dziala sklep play caly czas przy "sprawdzam dane" jest sklep play zostal zatrzymany.

Jedwo przeszedlem przez ustawienia poczatkowe (trzeba nie wlaczac wifi ani danych).

 

 

Jest dobrze. Zainstalowałem gappsy, nano. Niby minimalna instalacja a google now mi się zainstalowało. Na przyszłość jaki wariant gappsa instalować?

Żadnych problemów, przeszedłem z wyłączonym wifi na danych mobilnych, do sklepu jeszcze się nie logowałem.

Tak się zastanawiam tego ROMa napisał daniel101, chyba wszystkie te ROMy pisał. Jest na needrom od dwóch lat, więc nie jest to człowiek z "ulicy". Mam nadzieję że nie ma tam żadnego backdoora ani innego jakiegoś ukrytego złośliwego kodu. Były przypadki że na CM w ROMach był jakiś syf?

Bierz stockowy zawsze

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez ustawienia i nigdzie nie widzę dostępu do root, chcę dodać root do menadżera i nie mogę. Super su usunięte "Super su deleted (Just root from developer option)"

Jak więc jest z tym rootem?

Poza tym nie ma tutaj czegoś takiego jak opcje programistyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat bo nie wiem czy instalować czy nie. Chodzi o apk Android System WebView, nie używam chrom ale ponoć nie tylko do niego ona jest potrzebna, chodzi też o bezpieczeństwo. Na miui tylko zaktualizowałem ale na CM nie mam jej zainstalowanej, więc nie wiem czy instalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez ustawienia i nigdzie nie widzę dostępu do root, chcę dodać root do menadżera i nie mogę. Super su usunięte "Super su deleted (Just root from developer option)"

Jak więc jest z tym rootem?

Poza tym nie ma tutaj czegoś takiego jak opcje programistyczne?

Są opcje programistyczne.

Wchodzisz w informacje o telefonie i klikasz w wersja jądra tyle razy, aż napiszą Ci, że opcje programistyczne odblokowane.

Mozna w nich włączyć dostęp do roota, choć ja polecam po prostu zainstalować supersu z google play

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JestemMortem napisał:

Są opcje programistyczne.

Wchodzisz w informacje o telefonie i klikasz w wersja jądra tyle razy, aż napiszą Ci, że opcje programistyczne odblokowane.

Mozna w nich włączyć dostęp do roota, choć ja polecam po prostu zainstalować supersu z google play

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Klikam od dwóch minut i nic. Chcę tez zmienić animacje, tak jak w miui. Zainstalowałem SuperSu, przedtem nie doczytałem że trzeba samemu zainstalować.

Do roota juz się dorwałem, warto jakieś apk usnąć? Jest jakaś lista które można bezpiecznie usnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JestemMortem napisał: Są opcje programistyczne.

Wchodzisz w informacje o telefonie i klikasz w wersja jądra tyle razy, aż napiszą Ci, że opcje programistyczne odblokowane.

Mozna w nich włączyć dostęp do roota, choć ja polecam po prostu zainstalować supersu z google play

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Klikam od dwóch minut i nic. Chcę tez zmienić animacje, tak jak w miui. Zainstalowałem SuperSu, przedtem nie doczytałem że trzeba samemu zainstalować.

Do roota juz się dorwałem, warto jakieś apk usnąć? Jest jakaś lista które można bezpiecznie usnąć?

OPS sorki.

Klikaj w numer kompilacji. To jest mniej niż 10 razy

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy idzie  wyłączyć żeby pod naciskiem ekranu nie wyskakiwało menu?

Poza tym gdzie tutaj jest zrzut ekranu, nigdzie nie widziałem. Do paska można je dodać?

Nie rozumiem pierwszego pytania.

Zrzut robisz power+vol-

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JestemMortem napisał:

Nie rozumiem pierwszego pytania.

Zrzut robisz power+vol-

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

 

Jak przytrzymam trochę dłużej palcem na ekranie to wskakuje menu, jest to uciążliwe. Idzie to jakoś wyłączyć?

 

Screenshot_2015-12-24-23-53-34.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JestemMortem napisał: Nie rozumiem pierwszego pytania.

Zrzut robisz power+vol-

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

 

Jak przytrzymam trochę dłużej palcem na ekranie to wskakuje menu, jest to uciążliwe. Idzie to jakoś wyłączyć?

 

Screenshot_2015-12-24-23-53-34.thumb.png.11c982669d19b3497edb1285a50ed1ef.png

Nie widzę takiej opcji.

Możesz wydłużyć czas do przytrzymania w ułatwieniach dostępu

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...