Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kriegaffe napisał:

Tym, którzy narzekają na baterię polecam Amplify

Bez tego ani rusz, napisz czy nie masz wrażenia że podczas pracy z telefonem znacznie bardziej że baterię niż MIUI? Wiem bo sprawdziłem że deep sleepo jest oszcędniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kriegaffe napisał: Tym, którzy narzekają na baterię polecam Amplify

Bez tego ani rusz, napisz czy nie masz wrażenia że podczas pracy z telefonem znacznie bardziej że baterię niż MIUI? Wiem bo sprawdziłem że deep sleepo jest oszcędniejszy.

Pod obciążeniem chyba faktycznie trochę bardziej siorbie baterię, niż miui. Zarządzenie ramem można by jeszcze trochę zoptymalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.needrom.com/category/xiaomi/redmi-note-2-xiaomi/ pierwsze od góry, link mega

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Po komentarzach widzę że takie stable to nie jest.

7 minut temu, kriegaffe napisał: Tym, którzy narzekają na baterię polecam Amplify

Bez tego ani rusz, napisz czy nie masz wrażenia że podczas pracy z telefonem znacznie bardziej że baterię niż MIUI? Wiem bo sprawdziłem że deep sleepo jest oszcędniejszy.

Pod obciążeniem chyba faktycznie trochę bardziej siorbie baterię, niż miui. Zarządzenie ramem można by jeszcze trochę zoptymalizować

Żre niemiłosiernie. Potrafi zjeść 25% baterii w 10 min użytkowania. A tak dobrze się zapowiadało. No cóż wracamy do ograniczonego miui

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się sprawdza pod obciążeniem?

Ciekawe czy można go flashować na inny rom niż ten z needrom.

Już odpowiadam.

Jest super.

Pod obciążeniem z hearthstone na wcześniejszym build 8 potrafiło zezrec mi 25% w 15 minut. Teraz praktycznie nie widzę różnicy między normalnym użytkowaniem a hearthstonem.

Przedstawię to w postaci screenów.

Kolor niebieski - brak ekranu

Kolor zielony - zwykle użytkowanie (internet, Facebook)

Kolor czerwony - katowanie hearthstonem :D

Tutaj Screen z build 8. Prezentowało to się tak:

900ff94499437df065a0f259c50509d1.jpg

Nowy battery fix:

1f41a47fffb5afa0eb6185db2516d74f.jpg

3h 54%

344634d0ad1bceb9dfcd6a6007a01358.jpg

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na poprzedni build i ocenie wkrótce. Niestety nie mogę zrobić testu antutu. Robi restart w pewnym stałym momencie, spróbuję reinstall antutu. Generalnie xposed mi działa dalej, amplify też, gravity box zmienia dam tryb sieci z 2g na 3g. Muszę powiedzieć za jestem wstępnie zadowolony.

Naciapcialem z Redmi Note 2 😉

Edit reinstall nic nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktora wersja cm ma najmniej bugow(ta z needrom, z xda z dzialu original android development, czy tez z xda z dzialu android development)?

Bierz battery fix z needrom. Najlepsza i jak na razie bugów nie widzę

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie rozmów nie działa. IrDA działa. Diodę ustawiłem wpluginie do xposed ale i tak świeciła na czerwono. Filmów nie sprawdzałem.

Naciapcialem z Redmi Note 2 😉

Moja jest czerwona przy Tapatalku, Zielona przy smsach i messengerze, niebieska przy połączeniach i Facebooku. Wszystko w normie jak w miui

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, leży przede mną nowy RN2 (od Chińczyka) i zastanawiam się czym go potraktować: CM czy Miui. CM znam - używam OPO, ale RNa kupiłem głównie dla Miui z tym, że jak czytam ile ludziska mają problemów to trochę mnie to przeraża. Chcę coś wgrać i mieć święty spokój. Nie interesują mnie cotygodniowe aktualizacje. Telefon ma dzwonić, budzić + często korzystam z nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...