Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zainstalowalem , o wiele lepszy od MIUI. Bateria dziala dluzej ale mam problem ze snapchatem. Przez roota nie moge sie zalogowac. Ma ktos rozwiazanie dzialajace akurat na tej wersji MIUI ? Probowalem z modułami do Xposed ale to nie pomaga. 

Wczoraj zainstalowalem , o wiele lepszy od MIUI. Bateria dziala dluzej ale mam problem ze snapchatem. Przez roota nie moge sie zalogowac. Ma ktos rozwiazanie dzialajace akurat na tej wersji MIUI ? Probowalem z modułami do Xposed ale to nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TwojPsycholog napisał:

. Wczoraj zainstalowalem , o wiele lepszy od MIUI. Bateria dziala dluzej ale mam problem ze snapchatem. Przez roota nie moge sie zalogowac. Ma ktos rozwiazanie dzialajace akurat na tej wersji MIUI ? Probowalem z modułami do Xposed ale to nie pomaga. 

Tzn chodzi ci o tą wersje CM? A którą masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ciekawi pytanie wyżej, bo będę najprawdopodobniej instalował CM

Mam tez kilka dodatkowych pytań. Jak jest z aktualizacjami, trzeba wchodzić na strone i sprawdzać czy jest nowa katualizacja? Obecnie widze  najnowszy jest z numerkiem ROM Version: CyanogenMod 12.1 nie widze tylko możliwości pobrania CM wchodzę na stronę needrom

Następna sprawa to modyfikacja, są tam motywy, ikony, itp jeśli tak, to skąd  je pobierać?

Czy istnieje możliwość usunięcia napisów pod ikonami? Jakie tam są biblioteki, czy działają stabilnie i skąd je zainstalować, poproszę o link.

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ciekawi pytanie wyżej, bo będę najprawdopodobniej instalował CM

Mam tez kilka dodatkowych pytań. Jak jest z aktualizacjami, trzeba wchodzić na strone i sprawdzać czy jest nowa katualizacja? Obecnie widze  najnowszy jest z numerkiem ROM Version: CyanogenMod 12.1 nie widze tylko możliwości pobrania CM wchodzę na stronę needrom

Następna sprawa to modyfikacja, są tam motywy, ikony, itp jeśli tak, to skąd  je pobierać?

Czy istnieje możliwość usunięcia napisów pod ikonami? Jakie tam są biblioteki, czy działają stabilnie i skąd je zainstalować, poproszę o link.

Jak sie zalogujesz na stronie bedziesz mial linki

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, JestemMortem napisał:

Jak sie zalogujesz na stronie bedziesz mial linki

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

No okey, założę tam jutro konto. Potrzebne mi też info o tym co pisałem, bo to dla mnie ważne, jest gdzieś jakieś wsparcie dla CM po polsku?

Warto tutaj się zaczytać i założyć konto?

http://forum.cyanmod.pl/#

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, JestemMortem napisał: Jak sie zalogujesz na stronie bedziesz mial linki

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

No okey, założę tam jutro konto. Potrzebne mi też info o tym co pisałem, bo to dla mnie ważne, jest gdzieś jakieś wsparcie dla CM po polsku?

Warto tutaj się zaczytać i założyć konto?

http://forum.cyanmod.pl/#

 

Motywy i ikony sciagasz ze sklepu play po wpisaniu theme engine. Aktualizacje oczywiscie recznie ale nie licz na to ze beda co tydzien jak w miui.

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam, choć to nieźle wygląda. Jeśli można byłoby dokonać modyfikacji o których pisałem i zaoszczędzić baterię to chętnie wypróbowałbym. Dziś tam założę konto. Z instalacją jednak poczekam jeszcze, chcę zobaczyć jutrzejszą aktualizacje, zobaczę co wniesie.

Wytapatalkowane z RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że bateria lepiej trzyma? Używam build 8 od kilku dni na 3g i trzyma po 3h. Zobaczę jak daje rade na WiFi gdzie na miui przy 100% jasności trzymał nie mniej niż 5,5h

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

A poza tym wskaźnik spada raz stromo raz nie przy takim samym użytkowaniu

14534663831ec222393c8fb99393d63b.jpg

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2015 at 20:32, JestemMortem napisał:

Czemu szukasz na jakichs chinskich stronach jak masz (przynajmniej dla mnie, na razie) stabilny 12.1 w pierwszym poscie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Wg. tego co piszą na forach, większość (o ile nie wszystkie) romy CM12 na RN2 opierają się o build gościa o nicku Bule, który jest Chińczykiem i jego rom dostępny jest właśnie na tej "chińskiej stronie". BTW. Rom Bule'go posiada język Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JestemMortem napisał:

Bateria na 100% krócej niż w miui. 0 minut używania danych

 

Dla mnie też krócej,  wczoraj wróciłem do MIUI z CM tego gościa co się srał że buduje sam od podstaw i jego rom jest najoszczędniejszy. Nie warto tracić czasu na unofficiale, Xiaomi to nie jest Samsung który potrzebuje CM do "w miarę" dobrego działania.

Edytowane przez KANAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JestemMortem napisał: Bateria na 100% krócej niż w miui. 0 minut używania danych

 

Dla mnie też krócej,  wczoraj wróciłem do MIUI z CM tego gościa co się srał że buduje sam od podstaw i jego rom jest najoszczędniejszy. Nie warto tracić czasu na unofficiale, Xiaomi to nie jest Samsung który potrzebuje CM do "w miarę" dobrego działania.

Ja jednak zostanę przy cm.

+jakość dźwięku z viperem na cm lepsza niż z viperem na miui

+kochane xposed

-czas pracy na baterii

-brak trybu wydajnego za którym tęsknię bo ręczne zmienianie na performance mi nie przypasowalo

-nieco mniejsza płynność działania

(?) nie mam pewności ale mój problem z jakością dźwięku obu głośników chyba rozpoczął się po zmianie na cm

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JestemMortem napisał:

+kochane xposed

 

Też się jarałem Xposed dopóki się zorientowałem że te lepsze moduły nie działają np. te do dzielenia ekranu, gravitybox kuleje że aż wyje. Za to jest milion syfu dodającego 3 kropki, zmieniającego nie wiem po co kolor belki, jedyne co było ok to Youtube AdAway i cośtam do rozszerzenia menu wyłączania - że można wybrać recovery.

Xposed umarł, autor porzucił projekt trzeba to sobie powiedzieć.

Więc na plus tylko dźwięk Vipera, między nami to zazdroszczę słuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JestemMortem napisał: +kochane xposed

 

Też się jarałem Xposed dopóki się zorientowałem że te lepsze moduły nie działają np. te do dzielenia ekranu, gravitybox kuleje że aż wyje. Za to jest milion syfu dodającego 3 kropki, zmieniającego nie wiem po co kolor belki, jedyne co było ok to Youtube AdAway i cośtam do rozszerzenia menu wyłączania - że można wybrać recovery.

Xposed umarł, autor porzucił projekt trzeba to sobie powiedzieć.

Więc na plus tylko dźwięk Vipera, między nami to zazdroszczę słuchu.

Mi wystarcza moduł do Lucky Patchera.

Innych nie sprawdzałem. Poza xmultiwindow ktory zawiódł. Odpalał po prostu a nie dzielił ekranu.

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...