Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ta aktualizacja? Z tego co wiem, jeden z głównych developerów (Bule) wycofał się ze wsparcia.

Nie to, że mnie to jakoś szczególnie martwi, na tym etapie ten rom jest więcej niż znośny (wątpię, że wrócę do MIUI) ale ciekawy jestem co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

Dla większości ludzi funkcja MMS jest potrzebna

Absolutnie się nie zgadzam. też w ciągu 16 lat wysłałem 2 MMS i denerwują mnie ludzie którzy mi je przysyłają. 8-)

Edytowane przez KANAR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że telefon dalej będzie wspierany CM może i w nowszej wersji, bo na chwilę wróciłem z powrotem na MIUI i nie ma co porównywać po za wyglądem interfaca, działającym radiem FM i nagrywaniem rozmów wszystko inne dyskwalifikuje w moim odczuciu MIUI w porównaniu do CM na RM2, najgorzej pod MIUI wypada bateria i działanie LTE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie. Niestety albo na szczęście i ja raczej nie wrócę prędko do miui. Za dużo mnie tam irytowalo a za mało cieszyło. Cm naprawdę działa rewelacyjnie. Dodatkowo gravitybox, przełączanie danych itd... Długo by wymieniać. Mam nadzieję że ta aktualizacja się pojawi do pobrania.

Naciapcialem z Redmi Note 2 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że bateria schodzi wolniej, xposed i wszystko slicznie poza tym że zacina się co 5 minut że trzeba awaryjnie wyłączać i włączać ponownie. W ciągu jednej godziny zaciął się tak 9 razy (we wszystkim, w przeglądarce, YouTube, facebooku, ekranie blokady itd...) i to wystarczyło zebym wrócił do miui

Wysłano z Rivendell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JestemMortem napisał:

Zauważyłem, że bateria schodzi wolniej, xposed i wszystko slicznie poza tym że zacina się co 5 minut że trzeba awaryjnie wyłączać i włączać ponownie. W ciągu jednej godziny zaciął się tak 9 razy (we wszystkim, w przeglądarce, YouTube, facebooku, ekranie blokady itd...) i to wystarczyło zebym wrócił do miui

Wysłano z Rivendell

U mnie tego nie ma, po komentarzach na xda, też nie zauważyłem, żeby ktoś jeszcze miał taki problem. Był full wipe przed instalacją?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mateusz20465 napisał:

Jaka wersja xposed? Skąd pobieraliscie?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Na początku tematu masz link do romu na NeedRom, w tej wersji CM masz Xposed już wgrane. Ale co to za wersja, nie mam pojęcia, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JestemMortem napisał: Zauważyłem, że bateria schodzi wolniej, xposed i wszystko slicznie poza tym że zacina się co 5 minut że trzeba awaryjnie wyłączać i włączać ponownie. W ciągu jednej godziny zaciął się tak 9 razy (we wszystkim, w przeglądarce, YouTube, facebooku, ekranie blokady itd...) i to wystarczyło zebym wrócił do miui

Wysłano z Rivendell

U mnie tego nie ma, po komentarzach na xda, też nie zauważyłem, żeby ktoś jeszcze miał taki problem. Był full wipe przed instalacją?

 

Tak, bez data.

Wysłano z Rivendell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam build 8 i nie wracam już na miui bateria trzyma dłużej,

GPS łapie momentalnie, bardzo czysto i głośno w czasie rozmowy dotyczy dwie strony brak tzw. efektu studni zainstalowałem CM Launczer motywy tapety wszystko elegancka chodzi i zero problemów z budzikiem ogólnie b. duży plus

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...