Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Zflashowałem ten rom przez twrp, gdzie po ukończeniu flashowania, klikając reboot phone telefon mi się zaciął, poczekałem chwile i gdy nadal było to samo wyciągnąłem baterię.
Uruchamiam telefon, bootuje się, pulsująca ikonka CM i tak od ponad 15 minut - Czy to jakiegoś rodzaju brick czy jeszcze dać mu troche czasu?

Edytowane przez slother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slother napisał:

A z powrotem do miui nie ma jakichś większych problemów, prawda?
Flashuje sie jak kazdy inny rom, czy trzeba coś innego jeszcze zrobić?

Zrób sobie backup miui w TWRP i jak nie będzie Ci się coś podobało to w kilka minut znów będziesz na miui bez utraty jakichkolwiek danych.

1 godzinę temu, BÓLterier napisał:

Byłby ktoś taka dobra mordeczka i nagrał filmik jak ten ROM lata (tylko nie ze screencasta bo to nie oddaje wrażeń)? :D W ogóle brakuje takiego wideo na YT.

 

Jutro postaram się coś nagrać.

 

2 godziny temu, fatall1ty napisał:

Warto się przesiadać jeżeli zależy mi na Xposed?

Ogólnie to nie mam jakiegoś ciśnienia, lepiej jeszcze poczekać?

 

Możesz przechodzić, a jak Ci się nie spodoba to zawsze jest opcja  Backup i Restore w TWRP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety złapałem bootloopa, ma ktoś poradnik jakiś?
Dodam, że mój komputer nie widzi telefonu jak jest w fastboocie
Chyba, ze mozna jakos odpalic twrp bez fastboota to chetnie bym się dowiedział jak

 

Edytowane przez slother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dANDq napisał:

Ja normalnie odpalałem TWRP, czyli wyciągałem baterię i uruchamiałem telefon POWER + VOLUME UP. Zgaduję, że nie zrobiłeś wipe przed instalacją?

zrobiłem

 

Edytowane przez slother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, dANDq napisał:

A odpala Ci się TWRP?

 

PS Wie ktoś jak usunąć ten cholerny pasek od Google? W poprzednich wersjach nie miałem z tym większych problemów bo zarządzanie widżetami, tapetami i ustawieniami wyglądało inaczej.

Odpaliłem przed chwilą, mógłbyś opisać krok po kroku co zrobić? - nie chce znowu spieprzyć
ogolnie to ustawilem only mount system read-only, może to miało na to jakiś wpływ?

 

Edytowane przez slother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dANDq napisał:

Zrób full wipe (nie musisz ruszać SD) i wgraj ROM. Jak chcesz to możesz miui, ale każdy inny też powinien wejść.

Dzięki, nie mogłem ogarnąć kombinacji do tego twrp

 

47 minut temu, bosspotato napisał:

też mam bootloopa na 3, build 2 działa bez problemu. jak nie zorbiłeś backup'a to musisz wgrywać od nowa miui lub co tam tylko chcesz... 

No wlasnie tez mialem build 3, ale dałem sobie spokój - miuipolska bez problemu działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesiowi z NeedRom coś się nie udało z buildem 3, zdarza się. Na pewno to wyprostuje, widać, że chłopak jest zaangażowany w rozwój tego romu. Do tego czasu trzeba się zadowolić buildem 2. 

Podstawa to przed każdym flashowaniem robić sobie backup w TWRP, nie będzie wówczas płaczu ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasysam, dam znać co i jak ^^ 

już się uruchamia - najważniejsze że nie ma bootloopa. zaraz dam znać jak żyroskop etc.

Wygląda na to że wszystko działa, przywraca mi właśnie aplikacje ze sklepu. Włączyłem na yt film 360 i tam również wszystko działa.

 

Edytowane przez bosspotato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...