Skocz do zawartości

pobieranie z Google Play gsm/lte


bart76

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek proszę moderatora o nieusuwanie-zamykanie ponowne tematu i odsyłanie do FAQ bo przeczytałem zanim założyłem wątek.

Nie działa mi pobieranie i aktualizacje po gsm/lte z Google Play: komunikat" oczekuje na sieć" . Po wifi wszystko działa ładnie. Po 3g/4g wszystko reszta też działa.

Zgodnie z FAQ w aplikacji Pobrane ustawione na: no limit, w sklepie Google też poustawiane, cache wyczyszczone dalej lipa

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bart76 napisał:

Włączone cały czas: nie pomaga

Aż z ciekawości sprawdziłem bo poruszam się po wifi głównie, ale u mnie wszystko działa 5.11.26

Jakiego romu używasz ? to MIUI Polska czy od chińczyka co wgrali ? Ustawienia fabryczne chociaż robione były ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne 5.11.26. Telefon mam ok. miesiąca wszystko robione jak książka pisze. W sumie to nawet nie zwróciłem wcześniej uwagi czy działało-bo aplikacje instaluje i aktualizuje w domu po wifi. A gsm/lte włączony nonstop na zew. i reszta dzłała bez zarzutu: przeglądarki, mail, youtube, skycash itp

 

Dziwna sytuacja. Pobieranie normalnie nie działa, ale gdy w czasie pobierania ( w tle komunikat " Oczekuję na sieć " ) wejdę w aplikację Pobrane ...Rozpocznij wszystkie pobierania, pojawia się komunikat " Czy pobrać ten plik z użyciem danych mobilnych?" robię Pobierz teraz, to w tle zaczyna pobierać z przerwami...

Nie wiem już  o co chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, babka napisał:

Piszesz że po gsm/LTE nie dziala a po 3G/4G działa to w końcu jak 4g=LTE ?

Spróbuj wyczyść dane POBRANE

Wyraźnie pisałem,że dane POBRANE czyszczone (" cache wyczyszczone"), zresztą zrobiłem wszystko to  co oczywiste  zanim założyłem wątek żeby nie zaśmiecać.

Co do gsm/lte 3g/4g to również napisałem wyraźnie w pierwszym poście że " wszystko RESZTA działa" czyli wszystko ( przeglądarka, poczta, skycash, aplikacje itp ) poza pobieraniem z Google Play

Wrzuciłem 5.12.3 i bez zmian. Chyba zrobię wipe cache, dalvik,  downgrade do jakiegoś wcześniejszego i zobaczę może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...