Jump to content

Redmi 2 Pro 16 GB- zakup?

Marcox
 Share

Recommended Posts

Witam! Zainteresowany filmikami z youtube dotyczacymi testow telefonow marki xiaomi dotarlem do tego forum. Przejde do sedna. Planuje zakup telefonu tej firmy. Ze wzgledu na stosunek ceny do parametrow w oko wpadl mi model z tej aukcji:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-2-pro-lte-16gb-2xsim-wysylka-z-pl-i5673896131.html

Jako osoba slabo znajaca sie na tematyce, prosze kogos kto ma podobny model o pomoc w nastepujacych kwestiach:

- telefonu uzywam czesto jako nawigacji, czy w tym modelu nie napotkam problemow z szybkim zlapaniem sygnalu?

- lubie miec mozliwosc duzej kontroli nad tym co mam na telefonie, czy ten model umozliwi mi na bezproblemowe uruchomienie roota?

- czy sprawdzal ktos moze dzialanie tego telefonu z aero?

- umiem korzystac z opcji szukaj, wiec czytalem ze w niektorych modelach wystepuja problemy z lacznoscia w pasmie 900 MHz, jak bedzie z tym?

- no i oczywiscie najwazniejsze, czy telefon z tej aukcji zgadza sie z wasza wiedza na temat telefonow tego modelu czy jest tam cos co powinno dac mi do zastanowienia przed zakupem? moze doradzicie cos lepszego w podobnej cenie?

- czy wgranie Miui polska wszedzie tu opisywanego bedzie stanowilo duzy problem?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...