Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mariuszes napisał:

Na co mi wersja chińska ? Z chińskimi znaczkami ???albo global albo eu o to mi się cały czas rozchodzi ...w global i eu masz język polski w china chiński ... Cały czas pisze że potrzebuje wersje 2 ale bez jaj nie w chińskim wydaniu 

Mze to być global może to być eu ...china dla Chińczyków 

Od dwóch miesięcy jadę na china dev i nie ma ani jednego chińskiego znaczka. Można wybrać język angielski. Przynajmniej nie ma takich cyrków jak na xiaomi.eu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, glass napisał:

Jestem trochę do tyłu, co lepiej zainstalować tego globala czy może ten z xiaomi.eu. Proszę o jakieś opinie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jak działa gps na globalu?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem jak działa chciałem właśnie spróbować ale muszę czekać na stable z językiem pl w wersji 8.0.2.0 ...co do poprzedniej wersji 8.0.1.0 u mnie ta wersja nie dzialala poprawnie ale co się działo nie pamiętam to miesiąc temu było i miałem ją do pierwszego rozładowania baterii czyli godzinę chyba .natomiast poprzednie stabile były ok ale to co użytkownik to różne opinie polecam samemu spróbować .dla przykładu mi na niektórych wersjach bateria znika w godzinę Max dwie a innym trzyma dzień ;+ jak to sie dzieje nie wiem 

 

6 minut temu, xxmati96xx napisał:

Od dwóch miesięcy jadę na china dev i nie ma ani jednego chińskiego znaczka. Można wybrać język angielski. Przynajmniej nie ma takich cyrków jak na xiaomi.eu.

 

no to nieźle  ja cały czas myślałem że wersja china ma tylko chiński ., A mógłbyś powiedzieć czy na wersji china dużo syfu do usunięcia jest ?jakiś apek itd ? Jest sklep play ?

Edytowane przez Mariuszes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mariuszes napisał:

Nie wiem jak działa chciałem właśnie spróbować ale muszę czekać na stable z językiem pl w wersji 8.0.2.0 ...co do poprzedniej wersji 8.0.1.0 u mnie ta wersja nie dzialala poprawnie ale co się działo nie pamiętam to miesiąc temu było i miałem ją do pierwszego rozładowania baterii czyli godzinę chyba .natomiast poprzednie stabile były ok ale to co użytkownik to różne opinie polecam samemu spróbować .dla przykładu mi na niektórych wersjach bateria znika w godzinę Max dwie a innym trzyma dzień ;+ jak to sie dzieje nie wiem 

no to nieźle  ja cały czas myślałem że wersja china ma tylko chiński ., A mógłbyś powiedzieć czy na wersji china dużo syfu do usunięcia jest ?jakiś apek itd ? Jest sklep play ?

 

Sklep play do instalacji z chińskiego marketu w 5 min. Prawie wszystkie aplikacje można usuną przeciągając je do góry jak normalne apk. Zostaja może 3 które nie przeszkadzają

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia ‎2016‎-‎09‎-‎25 o 15:35, xxmati96xx napisał:

Od dwóch miesięcy jadę na china dev i nie ma ani jednego chińskiego znaczka. Można wybrać język angielski. Przynajmniej nie ma takich cyrków jak na xiaomi.eu.

Witam

A ja przeciwnie cały czas jestem  na Xiaomi.eu ...ostanio na  8.0.2.0 i nigdy nie miałem żadnych problemów  i żadnych  "cyrków" .

Zupełnie nie rozumiem tego narzekania na konkretny system..... a może trzeba się zastanowić i poszukać przyczyny gdzieś indziej...

np. w sposobie obsługi  lub grzebaniu czasem bez sensu w systemie ...... ewentualnie  instalowanie niezliczonej  liczby programów i poprawiaczy poza tymi które są  niezbędne i potrzebne ....trzeba pamiętać że nie wszystkie będą prawidłowo współpracować z naszym procesorem i resztą elektroniki i oprogramowania....:)

 

 

Edytowane przez fancik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce wgrać Miui7 stable, wiem z jakiej strony pobrac i tak dalej jak zainstalowac bla bla bla. Problem polega na tym że chcę mieć te aplikacje które obecnie mam bez żadnych nowszych wersji. Obecnie siedze na romie z piątku (miui8 dev 6.10.13) i gdy zrobie na nim kopie aplikacji poprzez :"kopia zapasowa miui" to bedzie wywalało błędy w tych aplikacjach, typu "aplikacja 7151 została zatrzymana" ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę pobierać aktualizacji przez Updater? Posiadam Miui.en stable 8.0.1.0 a tu wchodzę na stronę MIUI a tu już 8.0.3.0. Ręczne wywoływanie aktualizacji też nić nie daje. Czy ma to związek że mam TWRP I SuperSu.

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Leszek napisał:

Czemu nie mogę pobierać aktualizacji przez Updater? Posiadam Miui.en stable 8.0.1.0 a tu wchodzę na stronę MIUI a tu już 8.0.3.0. Ręczne wywoływanie aktualizacji też nić nie daje. Czy ma to związek że mam TWRP I SuperSu.

Ota działa tylko na miui global i china ma xiaomi.eu tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Friday, October 21, 2016 o 18:15, Leszek napisał:

Czemu nie mogę pobierać aktualizacji przez Updater? Posiadam Miui.en stable 8.0.1.0 a tu wchodzę na stronę MIUI a tu już 8.0.3.0. Ręczne wywoływanie aktualizacji też nić nie daje. Czy ma to związek że mam TWRP I SuperSu.

Gdzie tu pisze że masz global. Bo na widzę że masz napisane miui.en? Jak już en.miui.com ale tam można mieć zarówno china jak i global, więc nigdzie nie napisałeś że masz global. A sądząc że masz twrp to pewnie masz xiaomi.eu i dlatego się samo nie aktualizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Leszek napisał:

Ehhhhh. Tak mam twrp, tak mam już 8.0.3.0 z en.miui.com w wersji Global. Tak zapytałem się czemu nie ma ściągania OTA. Co za pokrętna logika mam twrp= miui.eu.

Logika to jest wymyślanie sobie nazw dla rzeczy które są już nazwane. Jak byś zamiast jakiegoś miui.en napisał że masz global to nie byłoby problemu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Changelog 

Spoiler

 

Highlights

  • New - Three-fingered swipe for screenshots (08-09)
  • New - The app order in quick sharing is dynamically sorted by usage frequency (09-13)


System

 

  • Optimization - Improved system security (11-28)


Phone

 

  • New - Set your Lock screen wallpaper as the conversation background (09-13)


Contacts

 

  • Optimization - Opening contacts in Messaging (08-19)


Lockscreen, Status Bar, Notification Bar

 

  • Optimization - Status bar UI and animations (10-10)
  • Optimization - Saved networks aren't shown in the network list (08-05)
  • Optimization - LED notification light turned off by default in permissions (08-05)
  • Optimization - Improved layout for text descriptions of Wallpaper Carousel (08-09)
  • Optimization - Tap the date in the status bar to open Calendar (09-07)
  • Optimization - Swipe down for toggles, rearrange toggles (09-20)
  • Fix - Holding a notification didn't give any results (08-19)
  • Fix - Notification shade issues in Second space (08-31)
  • Fix - Status bar wasn't working properly with third party themes in some cases (09-01)
  • Fix - Issues with volume level notification in Second space when using earphones (09-05)
  • Fix - Weather widget issues (09-20)


Home screen

 

  • Optimization - Changing wallpaper in editing mode (08-19)
  • Optimization - Hold the empty spot on the Home screen to enter the editing mode (09-06)
  • Optimization - Exit recents automatically to take a call (09-13)
  • Fix - Issues with icons after reflashing the device (08-08)
  • Fix - FC issues in hidden notes (08-15)
  • Fix - Device didn't respond after updating and rebooting (09-06)
  • Fix - FC issues when switching between themes (09-06)
  • Fix - Messaging app icon wasn't marked when messages were received in Second space (09-20)
  • Fix - Time flashed in status bar when pressing Home button (09-27)
  • Fix - Time wasn't shown in status bar in some cases (09-27)


Gallery

 

  • New - Three-fingered swipe for screenshots (08-09)
  • New - Slide down to exit fullscreen preview (08-30)
  • New - Turn off screenshot sound in screenshot settings (08-31)
  • New - The app order in quick sharing is dynamically sorted by usage frequency (09-13)


Music

 

  • New - Major design improvements (08-09)
  • New - Revamped personal radio and recommendations (09-13)


Weather

 

  • Optimization - Real-time weather alerts and monitoring (11-17)


Settings

 

  • New - Introducing Privacy protection password (10-12)


Market

 

  • New - Mi Account info in Profile (08-23)
  • Optimization - Card design for updates (08-23)
  • Optimization - Search bar format (08-23)
  • Optimization - Automatic updates stopped after deleting the update package downloaded previously (09-06)
  • Fix - Installation process slowed down in some cases (08-23)
  • Fix - Couldn't delete paused downloads when choosing not to delete APKs automatically in the Settings (08-23)
  • Fix - Download progress went over 100% in some cases (08-23)


Permissions Manager

 

  • New - Manage triggered start to avoid launching apps when you don't want to (08-05)
  • New - Added permissions for Lock screen and background notifications (08-19)
  • New - A pop-up will appear when an app is launching another app (08-22)


Recorder

 

  • New - Delete synced recordings from the device keeping them in the cloud (09-13)


Calendar

 

  • New - The card with historic events can be added in the settings (08-05)
  • New - Extended Chinese features in calendar (08-11)
  • New - Calendar can get info about flights and train tickets from the messages automatically (08-23)
  • New - Current week is numbered in the "Week" view (08-23)
  • New - Long press a card to copy, paste, and share with friends (09-20)
  • Fix - Gmail sync issues (09-20)


Data Usage

 

  • New - Display off-peak data usage in Notification shade (09-26)


Clock / Calculator

 

  • New - C button clears current calculation, AC clears all history (08-17)
  • New - Automatic font size adjustments for the numbers you enter (08-17)
  • New - Long press the numbers to convert them to the Chinese financial characters (08-17)
  • Optimization - Colored backgrounds for Alarm (08-23)


Quick Ball

 

  • New - Swipe to the edge of the screen to hide Quick ball (09-08)

 

Edytowane przez CR2032
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, CR2032 napisał:

Dokładnie w czym skok? Płynność, stabilność? ;)

Nie ma problemów z wgraniem TWRP jak na 8.0.3.0? 

Skok z wersji 8.0.2.0 na 8.1.3.0

Romu jeszcze na xiaomi.eu nie ma dla RN2 - nie wiem  ------- 8.0.3.0 to global  ---------------- 8.1.3.0 to china ---- http://en.miui.com/download-274.html#396

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2016 o 09:10, fullrespect napisał:

Ja dzisiaj dostalem OTA z globala i Stable jest 8.1.2.0.

 

38 minut temu, gugsio napisał:

 Też stosuje OTA kupę czasu i jestem zadowolony, stabilne są te wydania. Nie wiem czemu ludzie wolą eksperymentować i pchają się w bety lub inne wynalazki.

Problemów (na najnowszym stable i w ogóle na stable) nie ma z wgraniem recovery, roota, xposed? ;) No i jak bateria jest trochę lepiej?
Cały czas siedzę na beta dlatego pytam. Z góry dzięki!

Edytowane przez Waxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Waxy napisał:

 

Problemów (na najnowszym stable i w ogóle na stable) nie ma z wgraniem recovery, roota, xposed? ;) No i jak bateria jest trochę lepiej?
Cały czas siedzę na beta dlatego pytam. Z góry dzięki!

 

Nie będzie lepszej baterii teraz i w ogóle, a zmiany rzędu 1% nie są do odnotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Waxy napisał:

To teraz wypada sprzedać ten telefon i kupić coś innego. 

Najgorsze jest to, ze org baterii nie dostaniesz. Moze to by poprawilo sytuacje... A tak same kiepskie zamienniki. Ja sie rozgladam za promocja na Mi5, mniejszy ekran i lepszy proc wiec troche SoT powinien wzrosnac. Redmi jednak to nie to czego oczekuje od telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, galakty napisał:

Najgorsze jest to, ze org baterii nie dostaniesz. Moze to by poprawilo sytuacje... A tak same kiepskie zamienniki. Ja sie rozgladam za promocja na Mi5, mniejszy ekran i lepszy proc wiec troche SoT powinien wzrosnac. Redmi jednak to nie to czego oczekuje od telefonu. 

Dokładnie. Oryginalna bateria może by coś dała, a tak to cyrki dzieją się i na zamiennikach. Dziewczyna ma Redmi Note 3 Pro na snapdragonie, SOT osiąga w granicach 7-8h, w jej przypadku ponad 24h użytkowania. Po prostu dwójka jest jaka jest. Teraz tylko jakoś trzeba sprzedać...

Edytowane przez Waxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do baterii to się już przyzwyczaiłem, root i recovery działa jak zawsze, a xposed nie mam pojęcia. Ludzie skupiają się na baterii zamiast się cieszyć z telefonu. Teraz wszędzie jest dostęp do ładowania, nawet w pociągu ;-) Jakby coś to mam oryginalną baterie, jeszcze nieużywaną. Przewidziałem że jak minie szał na Note 2 to może być z tym problem

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Wgrałem najnowsze stable 8.1.3.0  i po jednej dobie jest raczej  ok.  tylko w galerii dodało mi się kilkadziesiąt wg. mnie plików smieci które musiałem ręcznie wywalić .

Czy ktoś instalował tę wersję i tez miał te śmieci ...... w galerii.

pozdrawiam Wojtek

 

Edytowane przez fancik
korekta pisowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2016 o 09:32, Hubal napisał:

Smiui polecam

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

SMIUI jest MARTWE :)

PS. jak tam 8.1.3.0 CHINA  u was ? U mnie przełączanie WI-FI a Dane sieć szwankuje ( gubi neta - na chwil kilka, więcej niż powinno - po resecie telefonu z danych ustawień czy to WI-FI czy Sieć wstaje poprawnie - zależy co ustawione do DANYCH ) !! Plus max transfery na antenach ( WI-FI -- SIEĆ ) 1,5Mb !! Wcześniej WI-FI do 5,5Mb i sieć do 3.0Mb ! Bateria już pisałem "porażka" ale "KSIĘŻNICZKI od MIUI" się obraziły za wykropkowane przekleństwa ;P więc się powstrzymam ! Reszta OK.

PS.2 - jak 8.1.2.0 GLOBAL ? Bo szczerze poważnie myślę o nim ale ciekaw jestem jak się spisuje w odniesieniu do "CHINA 8.1.3.0". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja uciekłem od miui ponownie na cm. Obecnie skoczył komfort pracy i co najważniejsze bateria. Dziś miałem 36h pracy telefonu, 3h sot, 9h WiFi. Do tego 2 gry z czego jedna zjadła najwięcej baterii .ja poczułem różnice a miałem właśnie ta wersje 8cos.

Naciapciane z RN2, CM 12.1, LiM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...