Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na GLOBAL siedzę bo chciałem mieć aktualizacje OTA - jeśli ktoś nie wie co to, są to aktualizacje automatyczne, jak pojawi się kolejna stabilna wersja - system sam ściąga i pyta czy zaktualizować. (można sobie parametry ściągania aktualizacji tez ustawić, na przykład żeby nie pobierał bez twojej wiedzy itp...)

podoba mi sie aparat, fajna opcja filtru szkic - wygląda na prawdę jak szkic.

IMG_20160826_134128.jpg

dla porównania - normalne foto.

IMG_20160826_134133.jpg

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł miflash i teraz wszystko działa (a szczególnie diody powiadomień). Z tym, że dodatkowo musiałem postawić fona jako nowe urządzenie, bo jak robiłem backup z chmury to był problem. Ta więc koledze, który pyta o to czy może wgrać globala na miui Polska raczej polecam to co ja zrobiłem, bo może się posypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wam Chronus: Home & Lock Widget  nie odświeża np. Alarmu ? Mimo dodania wszędzie ala: autostart itp ? Alarm sam się zeruje do 00:00 chyba że się zresetuje telefon - ps. wszędzie pełne uprawnienia nadane ! ! Może ktoś to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zonee napisał:

Też wam Chronus: Home & Lock Widget  nie odświeża np. Alarmu ? Mimo dodania wszędzie ala: autostart itp ? Alarm sam się zeruje do 00:00 chyba że się zresetuje telefon - ps. wszędzie pełne uprawnienia nadane ! ! Może ktoś to sprawdzić ?

Ja tak mam od stycznia na każdym widgecie, niezależnie czy zewnętrzny czy systemowy, zepsuli i nie naprawiają mimo że temat na chińskim forum poruszany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KANAR napisał:

Ja tak mam od stycznia na każdym widgecie, niezależnie czy zewnętrzny czy systemowy, zepsuli i nie naprawiają mimo że temat na chińskim forum poruszany.

 

Dzięki kolego - to nie szukam już rozwiązania :P bo z kilka godzin kombinowałem

sMIUI STABLE 8 - dostępne na ich stronie http://smiui.net/redminote2_hermes.php

 

Nie wiem jak długo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadlem się z less is more na nowe Miui. Póki co działa naprawdę dobrze. Mam ten sam problem co kolega wcześniej z zawieszeniem tel po zmianie motywu. Druga sprawa to jasność automatyczna działa dziwnie. Natomiast działa xposed i nawet inteli3g na nim. To na plus.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam na tym globalu, warto czy nie warto? Jak tam bateria, moduły xposed, jakieś błędy?

Jeśli wszystko będzie ok to w weekend przechodzę

Wysłane z Redmi Note 2

U mnie niestety bateryjka leci... W nocy "bez ruchu" ok 10%. A poza tym dość często rozłącza mibanda (na stable 7.2.3 praktycznie się nie zdarzało). Oczywiście global wgrany na czysto (miflash + ustawienia fabryczne). Czekam na aktualizację. Jak się nie poprawi wracam do 7.

RN2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Thursday, September 01, 2016 o 18:02, gwalberg napisał:

No i jak tam na tym globalu, warto czy nie warto? Jak tam bateria, moduły xposed, jakieś błędy?

Jeśli wszystko będzie ok to w weekend przechodzę

Wysłane z Redmi Note 2

Nie wiem jak global ale china działa super . Bateria dobrze trzyma mówię o 6.8.25. mi band nigdy mi nie rozłącza więc nie wypowiem się 

Edit:nie ten dział sorry

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sMiui v8 bazujące na stable wgrane na czysto i mam zawiechy i restarty telefonu.

Wgrałem Global ale tam jest tyle syfu od Google że poezja. Wszystko co mogło być to wepchali.

Dzisiaj wgram sobie jeszcze na próbę China Dev i zobaczę jak tam będzie chodziło. A jak nie to wracam na sMiui 7.1.2.Tam przez 2 miechy nie miałem nawet jednego laga.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem trochę do tyłu, co lepiej zainstalować tego globala czy może ten z xiaomi.eu. Proszę o jakieś opinie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, glass napisał:

 

Jak działa gps na globalu?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez glass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, xxmati96xx napisał:

Na poprzednich ss pokazałeś że nie możesz pobrać wersji V8.0.2.0.LHMCNDG (MIUI8) . A ja mówię ci że na en.miui.com jest ta wersja . Sam to pokazałeś na ss . China stable ma to oznaczenie więc chyba ty zle patrzysz

Na co mi wersja chińska ? Z chińskimi znaczkami ???albo global albo eu o to mi się cały czas rozchodzi ...w global i eu masz język polski w china chiński ... Cały czas pisze że potrzebuje wersje 2 ale bez jaj nie w chińskim wydaniu 

Mze to być global może to być eu ...china dla Chińczyków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...