Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeby cyferki po wybraniu 123 gasly  już po naciśnięciu pierwszej cyfry  w pasku przeglądarki ..myślałem że stabil powstaje z ostatnich wersji cotygodniowych  a nie pierwszych gdzie było to chyba przez trzy czy cztery tyg spierdzielone ..no nic ...a jak wam bateria w urzadzeniach rn2 trzyma na stabil 8 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, błędów systemu oraz tłumaczenia nie widzę. Kilka dodanych funkcji typu "druga przestrzeń" i "sklonowane aplikacje".

Od rana ie widzę problemów, denerwuje brak szybkiego wklejenia ze schowka do nr w dilalerze, albo jeszcze nie znalazłem

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na globalnym siedzę i nie żałuję. Funkcja wklej działa po naciśnięciu na wyszukiwanie a później przytrzymaj na polu długo i pojawi się wklej.

Pozdrowienia,

fajne jest to, że na globalnym jest  aktualizacja ota.

Edytowane przez fullrespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hubal napisał:

Gdzie pobrać tego globala bt działa dobrze ? Ps warto przejść z 7.1.3.0 ? To jest stable ?

wiesz co, masakra... cos strasznego wpisac w google: http://lmgtfy.com/?q=miui+global+download+xiaomi+redmi+note+2#

Odnośnie BT - zauważyłem znaczną poprawę z MiBand - teraz nie czekam wieków żeby mi się ekran odblokował za pomocą opaski. Jestem już szczęśliwy... zobaczymy jak długo.. :)

Edytowane przez fullrespect
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jeszcze ekran przełączników, w miui7 były powiadomienia a po przesunięciu były przełączniki na całym ekranie, tutaj są połączone i jak któraś aplikacja daje powiadomienia w statusie to przełączniki są tylko w jednym rzędzie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow i nie potrafisz się nią podzielić tylko piszesz bzdury i każesz wszystkim też czytać te wszystkie posty ? To tak jakby wymyślono koło a wszyscy musieliby sami do tego dochodzić jak to zostało zdobione

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie jestem tempakiem ale zamiast pisać konkret to piszą bzdury nie na temat i myślą że są śmieszni nikogo nie obrażając nie łatwiej było podesłać link do tutka w innym dziale od razu ? Znalazłem wszystko wiem dzięki za pomoc tym którzy rzeczywiście pomogli. Nie jaram się softami działa ma działać i już i wszystkiego nie muszę wiedzieć po to pytam

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra moja pierwsza styczność z Miui 8(Nie brałem  udział w beta testach). Bardzo przydatna rzecz, asystent dotyku. O baterii cieżko coś napisać. Dopiero przed chwilą ją odłączyłem od ładowarki i kabla Blitzwolfa. Więc dopiero za tydzień będzie wiadomo co i jak.

Ale chyba jedno zauważyłem, zdjęcia z chmury mi cloud (nie pobrane na telefon) po ustawieniu na ekran blokady mają chyba gorszą jakość.

Jest jakaś aplikacja pokazująca jakimi parametrami bateria jest ładowana?

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asystent dotyku był już w dwóch ostatnich miui7 global stable. Bateria od ostatniej 7.5.2.0 bardzo dobrze, duża poprawa. Tutaj też na Miui 8 też jest dobrze. Znalazłem opcje co do paska powiadomień i przełączników, mozna wybrać czy mają być polaczone czy oddzielnie, ja jednak zostawiam połączone - bo się przyzwyczaiłem

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...