Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Testował ktoś tego Roma ? 

xiaomi.eu_multi_HMNote2_V7.5.3.0.LHMCNDE_v7-5.0.zip

Jak instalujecie to na czysty sformatowany telefon ? CZy jak aktualizacje aby wsYtko co było pozostało? 

U mnie po zainstalowaniu tego wyżej nie widzi kart sim .instalowaniem i pobieralem rom 2 razy za każdym to samo ...nie widać sim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja wrzuciłem v7.5.1.0 nic nie czyściłem tylko zwykła aktualizacja i na razie wszystko śmiga ok , a nawet powiem szczerze że jest lepiej...

Trochę szybko ta nowsza wersja , ciekawe co jeszcze poprawili ,albo sknocili bo szybko nie zawsze oznacza dobrze....

Na razie posiedzę na tej która jest super Ok jak dla mnie .... chyba już poczekam  na v8.0

pozdrawiam Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mariuszes napisał:

Ja też cofnolem się do 7 5 1 0 ....

Bo na 7 5 3 0 wogole nie wykrywa mi kart sim 

Tylko że też robiłem to jako aktualizacja bez czyszczenia pamięci tel ... może w tym problem 

Wcześniej na wersjach dev. po czyszczeniu zawsze miałem trochę roboty i musiałem kilka ustawień aplikacji poprawiać .

Nigdy nie było problemu z kartami SIM a używam dwóch , jedna do internetu ,  a druga do rozmów.

Po przejściu na wersję stabilna , nie robię nic poza aktualizacją z pliku i doinstalowaniu dodatków.

Na razie jest OK na wersji stable  7.5.1.0. czego i innym życzę...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już wcześniej pisałem , ale powtórzę z moich obserwacji wynika, że jednak  Miui od  Xiaomi  , żyje swoim życiem i nawet  na takich samych telefonach różnie się zachowuje.

Chyba że nikt się nie przyznaje do grzebania w systemie a później zgłasza problemy .....ale to już inna sprawa....

Ja ...odpukać ....  należę do grupy zadowolonych i tylko będę denerwował innych wpisami że jest OK.......

Zróbcie rachunek sumienia , wszelkie czyszczenie i najlepsza sprawdzona wersja do instalowania bez apek wynalazków i powinno być OK.

Powodzenia .............

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, w jaki sposób pozbywanie się reklam używając stable? Adaway czy coś innego? Chętnie zrobiłbym tak jak robił to Acid na starych ROMach dev - wtedy przeglądanie Internetu to była bajka...(tylko że nie wiem jak to on właściwie robił).

AdAway jest niewygodny o tyle, że w wielu miejscach po wyciętych reklamach zostają ramki, innych reklam po prostu nie usuwa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, w jaki sposób pozbywanie się reklam używając stable? Adaway czy coś innego? Chętnie zrobiłbym tak jak robił to Acid na starych ROMach dev - wtedy przeglądanie Internetu to była bajka...(tylko że nie wiem jak to on właściwie robił).

AdAway jest niewygodny o tyle, że w wielu miejscach po wyciętych reklamach zostają ramki, innych reklam po prostu nie usuwa... 

Xposed i Minminguard. Oprócz tego przeglądarka FF i uBlock a w nim obowiązkowo filtr do blokowania info o ciasteczkach.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy wam na stable xiaomi.eu 5.3.0 Gps szaleje? Nie ważne jaka dokładność jest ustawiona?  Google maps- wskaźnik lata po całej mapie, Pokemon Go- postać porusza się, mimo że siedzę. System wgrany na czysto, ponieważ telefon dostał bootloopa przy odinstalowywaniu xposed.

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, doczekaliśmy się w końcu nowego miui na stable. Najszybciej mogę wgrać w weekend. Tylko na razie i tak się wstrzymam bo być może w ogóle nie będę instalował. Przede wszystkim czy działa na nim xposed i moduły, jak wygląda z instalacją vipera, czy sypie jakimiś błędami po usunięciu syst apk.

Jak ktoś przetestuje go pod tym kątem to niech się podzieli wrażeniami.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dziku napisał:

mówisz o sMIUI ROM - Kitchen ? bo właśnie się zastanawiam nad przetestowaniem choć jestem zadowolony z ostatniego deva

Tak dokładnie - zawsze ten instaluję ale jeszcze nie widzę wstawki nowej od nich. U mnie 7.1.3.0 sMIUI działa świetnie - na nowszych już był problem z usunięciem "Usług Xiaomi"

Dlatego sprawdzę ten jak się tylko pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, galakty napisał:

Oni jeszcze wydają Stable? Bo ostatnio tylko jeden DEV mieli dostępny (bałem się, ale MIUI 8 jest lepsze i ładniejsze).

No coś się niedobrego ze STABLE dzieje ale o dziwo jeszcze 27.07.2016 udało mi się od nich pobrać V7.5.3.0 STABLE - więc kto wie - napisałem do nich może odpiszą !

 

PS. A instalowałeś STABLE czy na 18 siedzisz ?

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...