Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Jest JĘZYK POLSKI, nie wiem czy to ważne SuperSu działa, automatycznie instaluje Hangouts, Google Movie, Muzyka, Dysk, Wyszukiwanie głosowe, Mi Pilot, Google Drive. No i w ustawieniach pojawiła się opcja "Tryb Lite"

Screenshot_2016-07-07-15-00-30_com.android.settings[1].png

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Leszek napisał:

Jest JĘZYK POLSKI, nie wiem czy to ważne SuperSu działa, automatycznie instaluje Hangouts, Google Movie, Muzyka, Dysk, Wyszukiwanie głosowe, Mi Pilot, Google Drive. No i w ustawieniach pojawiła się opcja "Tryb Lite"

 

I jak wrażenia dalej ? Zaraz chyba zainstaluję - xiaomi.eu

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic kompletnie z telefonem się nie dzieje. Żadnych zawiech, crashów. Po Pokemonie GO widzę że GPS działa wyśmienicie, prowadzi, naśladuje identycznie. Co do baterii się nie wypowiadam. Ale z tego co widzę schodzi ona wolno, przy Pokemonach 15% w ciągu 30minut  Zostaje 1.1 Gb ram.

SuperSu działa. Żadnymi Xposed się nie bawię, tak samo Wake Detectorem. Ja po prostu telefon użytkuje a z tej wersji stabilne jest bardzo, bardzo zadowolony zwłaszcza że jest to Global od MIUI.EN.

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zauważyłem że usunięcie ( nie zamrożenie - bo usługi dalej działają w tle ) jakichkolwiek "Usług Xiaomi - Xiaomi Assistant"" kończy się brakiem sygnału sieci - do wersji 7.1.3.0 można było pozbyć się tych chińskich natręctw bez problemu natomiast  od wersji 7.2.1.0 już się zabezpieczyli przed tym co aby nic im z twego telefonu nie umknęło :P.

Powrót na sMIUI 7.1.3.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2016 o 15:12, Leszek napisał:

Nic kompletnie z telefonem się nie dzieje. Żadnych zawiech, crashów. Po Pokemonie GO widzę że GPS działa wyśmienicie, prowadzi, naśladuje identycznie. Co do baterii się nie wypowiadam. Ale z tego co widzę schodzi ona wolno, przy Pokemonach 15% w ciągu 30minut  Zostaje 1.1 Gb ram.

SuperSu działa. Żadnymi Xposed się nie bawię, tak samo Wake Detectorem. Ja po prostu telefon użytkuje a z tej wersji stabilne jest bardzo, bardzo zadowolony zwłaszcza że jest to Global od MIUI.EN.

Leszku mógłbyś podać linka do tego romu ? Rozumiem, że jest to rom full PL ? i posiada wsparcie do aktualizacji OTA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, eRd napisał:

Mi po wrzuceniu ostatniego stable na poprzedni dev wysypywała się usługa odpowiadającą za obsługę sim i nie było zasięgu. Czyszczenie cache i dalvik nie pomogło. Wgrałem nowszy dev i działa.

Przecież jak wgrywa się stable na dev to z wipe data, cache, dalivik. Inaczej będzie sypał błędami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2016 o 17:57, zonee napisał:

No ja zauważyłem że usunięcie ( nie zamrożenie - bo usługi dalej działają w tle ) jakichkolwiek "Usług Xiaomi - Xiaomi Assistant"" kończy się brakiem sygnału sieci - do wersji 7.1.3.0 można było pozbyć się tych chińskich natręctw bez problemu natomiast  od wersji 7.2.1.0 już się zabezpieczyli przed tym co aby nic im z twego telefonu nie umknęło :P.

Powrót na sMIUI 7.1.3.0 :)

Skąd można pobrać sMiui 7.1.3.0?

Na stronie smiui są tylko najnowsze wersje dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Zycho napisał:

Skąd można pobrać sMiui 7.1.3.0?

Na stronie smiui są tylko najnowsze wersje dev.

Wywaliło im serwer i teraz widzę tylko DEV ! Pisałem tam o nowe STABLE ale cisza ! Ja mam pobrany dawno ten sMIUI 7.1.3.0 czysty - i pewnie dlatego moge pozbyć sie szajsu od skośnych ! (w miarę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz linka ! ROM niestety z ROOT-em z tamtego okresu więc po instalacji dograj najnowszy z .zip - GPS EUROPA - według mnie ostatni znośny ROM - nawet sMIUI w wersji 7.2 już nie dawał rady pozbyć sie usług Xiaomi

https://mega.nz/#!KVhAHYbB

Klucz: !a7RTaI6lpYQPDNqX0Aoa5H-CMER7pyOF2MoBvPlKXd0

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zonee napisał:

Masz linka ! ROM niestety z ROOT-em z tamtego okresu więc po instalacji dograj najnowszy z .zip - GPS EUROPA - według mnie ostatni znośny ROM - nawet sMIUI w wersji 7.2 już nie dawał rady pozbyć sie usług Xiaomi

https://mega.nz/#!KVhAHYbB

Klucz: !a7RTaI6lpYQPDNqX0Aoa5H-CMER7pyOF2MoBvPlKXd0

Dzięki wielkie...

Czy mogę jeszcze prosić o info skąd pobrać najnowszy GPS dla Europy - tylko sam GPS fix, bo w dodatkach Miuipolska jest w paczce kilka innych dodatków. 

Edytowane przez Zycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale zauważyłem na MIUI.en Global. Dziwne wahania baterii. Raz po naładowaniu z 100% potrafi zejść do 90% w 10minut. Raz np po godzinie. Ale powiem tak pierwszy Global z językiem polskim udany. Nic nie wiesz żadnych zwiech itp. Tylko ta bateria.

Ale po testuję od jutra, przez tydzień Global od Xiaomi.eu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2016 o 01:28, gugsio napisał:

Tak samo mam, jakby coś czasem nie wyłączało jakiegoś procesu i żre baterie nawet jak nic nie robię, a nieraz jest ok, jak być powinno czyli bez dotykania telefonu nic nie schodzi...

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Przeszedłem z MIUI.EN na Miui Xiaomi.Eu w Sobotę.

I tu też zjazd baterii występuje. W Ciągu 15minut, po nocnym ładowaniu potrafi zejść z 100% do 90%. A system postawiony na pełnym Wipe(System, data itp) na telefonie brak apek takich jak Facebook, Messenger, Snapchat.

Wątpię że bateria straciła jakąś tam pojemność. Nawet rok nie minął jeszcze od premiery telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nezo napisał:

Czyli najnowsze sMIUI 7.5 to klapa? Które lepiej zainstalować?

z czego to wnioskujesz? my mówimy o MIUI stable od xiaomi eu. Ja myśle ze sMIUI na pewno bedzie na plus jesli chodzi o baterie jak dal mnie wersje które testowałem zawsze trzymały dłużej niz MIUIPOLSKA czy Xiaomi eu Stable 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...