Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, DominikRN2 napisał:

 

Dokładnie, w samym programie można ustawić basy itp więc ja jak najbardziej polecam, jego największą zaletą jak dla mnie jest to że można go włączyć i wyłączyć kiedy się chce bo nie nadpisuje plików systemu chcesz cicho wyłączasz chcesz głośno włączasz emoji14.png:)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Tzn. że jakby cos było nie tak to można go po prostu odinstalować czy tylko wyłączyć.....;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fancik napisał:

Tzn. że jakby cos było nie tak to można go po prostu odinstalować czy tylko wyłączyć.....;-)

Wyłączyć lub załączyć. W górnym prawym rogu jest włącznik programu. 

Po prostu tak jak pisał kolega wcześniej, potrzebujesz sobie posłuchać muzyki w lepszej jakości i głośniej, potrzebujesz głosniejszych powiadomień to załączam, nie potrzebujesz tych bajerów to klik na wyłączenie i tyle :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, focusik09 napisał:

Wyłączyć lub załączyć. W górnym prawym rogu jest włącznik programu. 

Po prostu tak jak pisał kolega wcześniej, potrzebujesz sobie posłuchać muzyki w lepszej jakości i głośniej, potrzebujesz głosniejszych powiadomień to załączam, nie potrzebujesz tych bajerów to klik na wyłączenie i tyle :) 

Ok . dzięki za odpowiedź ( poradę) ... program działa i słychać  różnicę :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ miałem częste problemy ze zrywaniem połączenia BT, zainstalowałem ponownie 7.3.2.0. Tym razem zostawiłem preinstalowany modem v24. P37. Nie sprawdzałem Jeszce GPS (niektórzy zgłaszali że dzieją się dziwne rzeczy) natomiast połączenie BT jest i niebo lepsze. Miband nie zrywa co chwilę jest naprawdę ok.

XRN2 by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zonee a co ty myślisz że RN2 uratuje MM? Prosze cie nie osłabiaj ludzi , po prostu bateria jest taka jaka jest moze poprawić to troche M8 ale też cudów nie będzie i to samo tyczy sie MM . musiałbyś mieć wgrany jakiś inny kernel.. Jakoś na międzynarodowych forach nie pieja z zachwytu nad MM baaaaaaaa  wielu użytkowników chce wracać do KK,,, 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie co .....zupełnie nie rozumiem tych  sporów o trzymanie baterii.

Znam osoby które mają sprzęt innych marek i baterie też są bez rewelacji .

Wykosztowały się i mogą tylko szpanować , ale tak na prawdę wszystko zależy od tego jak trafisz  z jakością samej baterii..

No i jak używasz danego telefonu . Niektórzy lubią się chwalić no i dobrze niech mają, ale dopóki nie powstaną nowe źródła energii  musimy nasze telefony ładować i basta.

Tak samo z tymi co tygodniowymi  aktualizacjami , co to mają polepszyć prace baterii.

Ja sobie na razie daruję i zostanę z tym co mam ( stable 7.3.20)  bo mi się znudziło , a poprawy wielkiej nie zaobserwowałem , poza przyjemnością poznania dokładniej systemu.:-D

Edytowane przez fancik
tekst
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie MIUI.EN jest widzę stable global V7.5.1.0.LHMMIDE (MIUI7) i się zastanawiam czy to jest nowy czy stary? Ostatni jaki numer pamiętam to 7.3.2.0

 

Edit: Widzę jest z wczoraj.

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Leszek napisał:

Na stronie MIUI.EN jest widzę stable global V7.5.1.0.LHMMIDE (MIUI7) i się zastanawiam czy to jest nowy czy stary? Ostatni jaki numer pamiętam to 7.3.2.0

 

Edit: Widzę jest z wczoraj.

No jest ale jeszcze nie ma na xiaomi.eu wiec czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Leszek napisał:

 A czy ekipa MIUI.EN wycofał się z umieszczania języka polskiego w swoich Globalach? Bo takie były zapowiedzi już w marcu. Ja wiem, wiem że jest Xiaomi.eu. Dobra istaluje ten chiński.

To daj znać po instalacji czy wszystko gra - ja jednak poczekam przynajmniej na xiaomi.eu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...