Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Szami81 napisał:

Kurcze to ja juz zbaranialem .Poczatki moje z chinczykiem i sporo nauki przedemna :) Sa jakies znaczace roznice pomiedzy global cn a eu ?

Zakładam że masz Redmi Note 2: hermes

http://xiaomi.eu/community/threads/6-3-10-11.30529/     -  wybierz DOWNLOAD WEEKLY ( Dev ) lub DOWNLOAD STABLE ( Stable ) - zależy czego szukasz

https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/       - i tu podobnie: twoja nazwa kodowa dodana do nazwy ROM-U: hermes - tylko te pobieraj

i tylko tu :) !

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Szami81 napisał:

Kurcze to ja juz zbaranialem .Poczatki moje z chinczykiem i sporo nauki przedemna :) Sa jakies znaczace roznice pomiedzy global cn a eu ?

Ja dwa lata siedzę na fonach od Xiaomi i gubię się w tych ROMach, to jeszcze nie wszystko co kolega wyżej wkleił :D Są jeszcze smiui, CM, AOSP, aż głowa boli od natłoku ;)

1 minutę temu, Szami81 napisał:

hermes ferrari armani dior a co to .Jak sprawdzic czy mam hermez czy jakies inne badziewie :)

Bierz tylko "hermes" to nazwa kodowa fona. inne oznaczenia są do innych telefonów

Oczywiście jak masz Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szami81 napisał:

hermes ferrari armani dior a co to .Jak sprawdzic czy mam hermez czy jakies inne badziewie :)

Jak masz REDMI NOTE 2 to powinieneś instalować ROMY z nazwą HERMES - tylko te są do twojego telefonu - inaczej to jakbyś lał benzynę do diesla :)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zonee napisał:

Jak masz REDMI NOTE 2 to powinieneś instalować ROMY z nazwą HERMES - tylko te są do twojego telefonu - inaczej to jakbyś lał benzynę do diesla :)

A to juz wiele wyjasnia.Poki co ten 7.1.3 wydaje sie byc spoko .Dziala to co nie dzialalo na miui polska 6.1.3 wiec oby jeszcze bateria te 4h ekranu udzwignela i bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szami81 napisał:

A to juz wiele wyjasnia.Poki co ten 7.1.3 wydaje sie byc spoko .Dziala to co nie dzialalo na miui polska 6.1.3 wiec oby jeszcze bateria te 4h ekranu udzwignela i bedzie super.

No i  lux :) kolejny wykształcony na MIUI POLSKA :) 7.1.3 zgadza się wydaje się być spoko. Masz tez alternatywę: generator tez z 7.1.3.0 stable - gdzie możesz uszczuplić jak czegoś ci nie trzeba.

http://www.smiui.net/redminote2_hermes.php

Też jest ok - lekko poprawione 7.1.3.0 - zabawa w twoich rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem stosunkowo młodym użytkownikiem miui, na początku miałem wersje rozwojowa później wziąłem stabilna miuipolska teraz mam miui eu 7.1.3.0(LHMCNCK), jednak nadal jakoś mi to nie leży szukam czegoś by bateria jakoś działała. serio spada jak głupia. Naczytałem się tu dużo na tym forum i teraz zobaczyłem tą wersje smiui.

http://www.smiui.net/redminote2_hermes.php

Mam do was pytanie o tą strone co mam zaznaczyc by miec fajne miui (czyli potrzebnymi aplikacjami jak aparat, panel sterowania, motywy) z jezykiem polskim i żeby ta bateria cos trzymała

i jak to zainstalować? normalnie przez aplikacje aktualizacje?

z góry dzieki za odpowiedź i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, alan0999 napisał:

Witam, jestem stosunkowo młodym użytkownikiem miui, na początku miałem wersje rozwojowa później wziąłem stabilna miuipolska teraz mam miui eu 7.1.3.0(LHMCNCK), jednak nadal jakoś mi to nie leży szukam czegoś by bateria jakoś działała. serio spada jak głupia. Naczytałem się tu dużo na tym forum i teraz zobaczyłem tą wersje smiui.

http://www.smiui.net/redminote2_hermes.php

Mam do was pytanie o tą strone co mam zaznaczyc by miec fajne miui (czyli potrzebnymi aplikacjami jak aparat, panel sterowania, motywy) z jezykiem polskim i żeby ta bateria cos trzymała

i jak to zainstalować? normalnie przez aplikacje aktualizacje?

z góry dzieki za odpowiedź i pomoc.

TWRP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, alan0999 napisał:

no to juz wiem przez co a co zaznaczyc ?

Wybierz wersje roma jaki chcesz, GPS EUROPA, CLOCK MOD DISABLE, APPS tylko SuperSU, YOUR MOD tylko Volume bost mod i CREATE ROM

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zonee napisał:

Wybierz wersje roma jaki chcesz, GPS EUROPA, CLOCK MOD DISABLE, APPS tylko SuperSU, YOUR MOD tylko Volume bost mod i CREATE ROM

no wersje bym chcial tą stable, chyba najlepszy wybór? czyli pogody emaila przegladarki nie zaznaczac? ale beda takie rzeczy wtedy tam? i jeszcze ostatnie pytanie aplikacje google będą?

tak troche zielony w tym jestem ale staram sie to ogarnac by poprawic tą baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, alan0999 napisał:

no wersje bym chcial tą stable, chyba najlepszy wybór? czyli pogody emaila przegladarki nie zaznaczac? ale beda takie rzeczy wtedy tam? i jeszcze ostatnie pytanie aplikacje google będą?

tak troche zielony w tym jestem ale staram sie to ogarnac by poprawic tą baterie.

hmm ja nie używam MIUI launcher tylko nova launcher - wiec tu ci nie pomogę mi to nie potrzebne  ---- google jest całe - jak chcesz zaznacz sobie pogodę xiaomi - maila jak z tego korzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hubal napisał:

Ja np się cieszę bo na tamtym sofcie mi wchodziło ciągle w ta badziewiarska przeglądarkę a tak mam ff i jest git

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Przecież to się ustawia ...
Czy bierzący global 7.2 też ma blokade na poziomie kernela dla naszych note 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fatis napisał:

Przecież to się ustawia ...
Czy bierzący global 7.2 też ma blokade na poziomie kernela dla naszych note 2 ?

masz na myśli zablokowany bootloader ? jak tak to nie ma - wróciłem z niego przez TWRP do sMIUI wiec nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zabieram się za to :) czyli tak sciagam twrp

sciagam smiui

odpalam twrp przez aktualizacje 

Wlaczam przez wolume plus i power

Potem tam robię backup, vipe oprócz storage

Instaluje smiuii i gotowe wszystko?

Ta wersja 7.1.3 nie blokuje też niczego ?:)  wszystko dobrze rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria w stable 7.2.1.0 jest podobna do poprzednich wersji. 4h:25min na ekranie (pozostało 3%).

Przypadkiem sprawdzając działanie OTG w TWRP widzę że podmienili recovery jak w wersjach dev, teraz jest TWRP 3

OTG oczywiście działa w systemie jak i w TWRP.

Bardzo denerwuje brak adblocka na reklamy w domyślnej przeglądarce (na 7.1.3 nie zauważyłem takiej natrętności reklam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Instalował ktoś nowego global stable: Version: V7.2.2.0.LHMMIDA (MIUI7) . jakie wrazenia?

Dnia 3/13/2016o19:27, galakty napisał:

Globala zainstalowałeś? EU Stable ma język polski.

Nie ma polskiego języka na global. Polski będzie miał na razie dev i to od następnej wersji

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xxmati96xx napisał:

Instalował ktoś nowego global stable: Version: V7.2.2.0.LHMMIDA (MIUI7) . jakie wrazenia?

Nie ma polskiego języka. Polski będzie miał na razie dev i to od następnej wersji

To w takim razie jestem magikiem bo mam 7.1.3.0 EU i język polski. Jak cytujesz ACIDA, to mu chodziło o GLOBAL, nie EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...