Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Waxy napisał:

Nic. Mam zainstalowany Xposed oraz Greenify. W sd Maid mam wyłączone aplikację z autostartu jak i w panelu sterowania również.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U MNIE DANE CAŁY CZAS ,BT, SYNC, - POTEM SAMOLOTOWY NA 5 GODZIN I RANO -6% !!!!!!!!!!!! ALE ROBIŁEM Z 7.1.2 DIRTY FLASH MOŻE DLATEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Udało mi się w końcu po ciężkich bojach wgrać TWRP 3.0. Mam teraz pytanko chcę wgrać Rom MIUI Polska, która wersje najlepiej polecacie, tak żeby była stabilna i w miare beż żadnych bugów moj tel to Redmi Note 2

 

1 godzinę temu, d3tr0 napisał:

zły temat, tu o MIUI Polska nie piszemy tylko Xiaomi.eu

A gdzie moge otrzymąc takową informacje w którym dziale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Uza napisał:

Witam, Udało mi się w końcu po ciężkich bojach wgrać TWRP 3.0. Mam teraz pytanko chcę wgrać Rom MIUI Polska, która wersje najlepiej polecacie, tak żeby była stabilna i w miare beż żadnych bugów moj tel to Redmi Note 2

 

A gdzie moge otrzymąc takową informacje w którym dziale?

przeczytaj cotygodniowe aktualizacje w tym dziale, może po zapoznaniu się z tym sam wybierzesz stabilną wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Mam zainstalowany Xposed oraz Greenify. W sd Maid mam wyłączone aplikację z autostartu jak i w panelu sterowania również.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

W SD Maid co wyłączyłeś z autostartu? Chyba nie wszystkie, co od googla wyłaczyłes? Mi muszą przychodzić maile, także Gmail musi być w autostarcie.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zainstalowane aplikacje + niektóre systemowe (kalendarz) nie musi Gmail być w autostarcie aby maile przychodziły. Gdy chcę aby nowe maile mi się pokazały to włączam synchronizację z paska.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2016o07:16, zonee napisał:

Mam to samo ! Tel nawet z-Greenify-kowany ( i z Xposed i bez każda opcja ) - telefon nagle pochłania ogromne zasoby nic nie robiąc uśpiony w tle - potem znów nawet 0.29%/h i znów po godzinie/dwóch nawet i 10%/h !! Próbowałem wszystkiego nie wiem o co z tym chodzi !

 

A ja zauwazylem ze to przez synchronizacje z chmura Xiaomi, a zwłaszcza galeria. Wyłączcie synchro na duze pliki czyli Apki i galerie, reszta moze zostac i zobaczycie ze takich cudów nie bedzie z bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, gwalberg napisał:

A tu cisza, jak nie ma tak nie ma nowego stable. Ostatni dev to mega pozeracz baterii, więc szukam alternatywy. Ostatnie stable jak wyglądają pod względem baterii?

Już się nawet zastanawiam czy nie wrócić do CM

Wysłane z Redmi Note 2

Dziwna sprawa z tym 7.1.4.0 ! Tez testowałem ostatni DEV 6.3.3  ty twierdzisz ze 6.3.10 z bateria słabo wiec nie sprawdzam. Obecnie siedzę od wczoraj na: sMiUI ROM - Kitchen

http://www.smiui.net/redminote2_hermes.php

sam generujesz tam co chcesz i bateria przez nockę 1% - dzienne zużycie na poziomie -25mA/h (tj. około 0.8%/h) przy kilku wybudzeniach.

Ja wybrałem z generatora wersję 7.1.3.0 stable i wywaliłem z opcji wszystko za wyjątkiem Volume Boost Mod i SuperSU

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zonee napisał:

Dziwna sprawa z tym 7.1.4.0 ! Tez testowałem ostatni DEV 6.3.3  ty twierdzisz ze 6.3.10 z bateria słabo wiec nie sprawdzam. Obecnie siedzę od wczoraj na: sMiUI ROM - Kitchen

http://www.smiui.net/redminote2_hermes.php

sam generujesz tam co chcesz i bateria przez nockę 1% - dzienne zużycie na poziomie -25mA/h (tj. około 0.8%/h) przy kilku wybudzeniach.

Ja wybrałem z generatora wersję 7.1.3.0 stable i wywaliłem z opcji wszystko za wyjątkiem Volume Boost Mod i SuperSU

To jest wersja 7.1.3.0 bez modyfikacji? Tylko sam sobie haczysz co chcesz? Chodzi mi o to czy ktoś nie grzebał w tym ROMie, sam nie dopisał jakiegoś kodu, już pomijam słowo 'złośliwego kodu".

Wygląda to dość ciekawie, zahaczyłeś ze wszystkiego tylko Volume Boost Mod i SuperSU?

Jeśli to jest "czysty"  7.1.3.0 tylko okrojony to pewnie będzie tam działał xposed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, gwalberg napisał:

To jest wersja 7.1.3.0 bez modyfikacji? Tylko sam sobie haczysz co chcesz? Chodzi mi o to czy ktoś nie grzebał w tym ROMie, sam nie dopisał jakiegoś kodu, już pomijam słowo 'złośliwego kodu".

Wygląda to dość ciekawie, zahaczyłeś ze wszystkiego tylko Volume Boost Mod i SuperSU?

Jeśli to jest "czysty"  7.1.3.0 tylko okrojony to pewnie będzie tam działał xposed

Wygląda na czysty - nie widzę modyfikacji za wyjątkiem dodania w informacjach o telefonie: MIUI by sebsch1991 - based on 7.1 stable 7.1.3.0

ps. tak wybrałem jedynie : Volume Boost Mod i SuperSU? i GPS EUROPE i tyle

Jak na razie to najlepiej mi się na tym siedzi

xposed powinno działać - na razie sprawdzam jak czysty działa a jutro wgram dla porównania

Edytowane przez zonee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, galakty napisał:

Dziś właśnie zainstalowałem sMIUI na 7.1.3.0 . O baterii się nie wypowiadam bo za szybko, ale GPS działa jak ta lala, aparat raczej też dobrze (najbardziej to mi tego aparatu brakowało).

U mnie bateria nawet spoko jak na razie - ale każdy rom miui jak się rozkręci to po paru dniach leci swoje :) na razie sprawdzam ale nie jest gorzej jak na całej reszcie dostępnych romów nawet Angels & Demons v7 szybciej spada a niby najlepszy dla baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zonee napisał:

U mnie bateria nawet spoko jak na razie - ale każdy rom miui jak się rozkręci to po paru dniach leci swoje :) na razie sprawdzam ale nie jest gorzej jak na całej reszcie dostępnych romów nawet Angels & Demons v7 szybciej spada a niby najlepszy dla baterii

Wiadomo, dziś miałem GPS i Auto Mapę przez 30 minut i 1% zszedł ze 100% :P A za tydzień pewnie znowu będę narzekał. Tak czy inaczej dopiero po przesiadce z CM i AOSP doceniam aplikację kamery.. I ten autofocus.. Mod na 60FPS już działa, więc zostaję na stabilnym sMIUI (fajne te mody można sobie wygenerować od razu, no i SuperSU a nie jakaś namiastka roota).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, galakty napisał:

Wiadomo, dziś miałem GPS i Auto Mapę przez 30 minut i 1% zszedł ze 100% :P A za tydzień pewnie znowu będę narzekał. Tak czy inaczej dopiero po przesiadce z CM i AOSP doceniam aplikację kamery.. I ten autofocus.. Mod na 60FPS już działa, więc zostaję na stabilnym sMIUI (fajne te mody można sobie wygenerować od razu, no i SuperSU a nie jakaś namiastka roota).

gdzie masz ten Mod na 60FPS  :) chętnie pożyczę :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zonee napisał:

gdzie masz ten Mod na 60FPS  :) chętnie pożyczę :P ?

W modyfikacjach tutaj na forum. Tylko bitrate ma ustawione na 100mbps, więc sobie nadpisz na 20-30mbps. No i wtedy nie masz zwykłych filmów, więc w słabym świetle jest ciemno (ale za to nie ma 15FPS - każdy woli co innego). 

720p - 120fps

1080p - 60fps

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, galakty napisał:

W modyfikacjach tutaj na forum. Tylko bitrate ma ustawione na 100mbps, więc sobie nadpisz na 20-30mbps. No i wtedy nie masz zwykłych filmów, więc w słabym świetle jest ciemno (ale za to nie ma 15FPS - każdy woli co innego). 

720p - 120fps

1080p - 60fps

Jutro luknę ;) dzięki za info ---

Zastanawiam się też nad efektem dogrania tu MIUI Speed MOD V1.19 :)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gwalberg napisał:

Już instaluje tego moda, sprawdziłem też autora. Myślę że można mu względnie zaufać, że nie będzie jakichś niespodzianek:

http://forum.xda-developers.com/member.php?u=3195110

http://xiaomi.eu/community/members/sebsch1991.42764/

https://twitter.com/sebsch1991?lang=pl

Na 60FPS? Najwyżej bootlopa złapiesz. Ale jak mówiłem bitrate nieziemski ustawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Waxy napisał:

HMMM. kusi sprawdzić -- ale średnią mam 2 dni na romie -- ciągle zmieniam :) oczywiście ciągle na andku 5.0.2 masakra mogli by już dać chociaż 5.1

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to już nowy global ze spolszczeniem, bo Acid coś mówił że ma być global ze spolszczeniem z MIUI Polska. W build.prop ma coś MIUIPolska.pl więc zapewne spolszczenie ma, chińskie ani starsze globale nie mają nic takiego. Jutro zainstaluje z ciekawości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...