Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zainstalowałem tego 7.1.3.0 i już widzę w statystykach wakelock :) wyłączyłem wszelkie dźwięki i uspokoiło się, ale dam znać potem. Póki co już widzę ślimaczenie się przeglądarki jak w starszych romach, szkoda że tego nie naprawili w dev 5.12.10 było już z tym dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą baterią to różnie bywa !   Jednego dnia mam 0.06%/h a po 4h --- 6%/h potem znów 0.06 ! hmm !! Właśnie robię backup wszystkiego ( Titanium + TWRP ) - i zobaczę co się stanie jak za hibernuje wszystko :)

Systemowe oczywiście :)

Ps: http://en.miui.com/download-274.html#396 -  się szykuje ;)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, 7.1.3.0 ma wakelock dość duży w GSam ale w systemie go już nie widać. Telefon wytrzymał lepiej jak na 7.0.8.0 ale nie lepiej od 5.12.10. Moje standardowe użytkowanie wifi cały czas, synchronizacja, jasność 40%, 3G.

ec5edb1f14764.png

fdfe91e039e61.png Tak, podłączyłem ładowarkę, dlatego tak stan bateri podskoczył :) 

3946c137b26de.png

7e6018e240c77.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, krzyzu napisał:

Chińczycy dopiero skończyli świętować co niektórzy

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

HEHE ALE ROM SKOŃCZYLI WCZEŚNIEJ ---- TO z naszej PL strony brak reakcji jeszcze ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎01‎-‎27o16:20, gwalberg napisał:

W stable trochę boli że nie można modyfikować motywów,  motyw, ale inny dialer i ikony. 

Sorry, ale ja mam stable 7.1.3.0 i mogę edytować. Musisz tylko wyczyścić dane apki motywy (Albo poczekać aż ją pamięć ubije i aż przy uruchomieniu będzie ładowała się od białego ekranu) i wówczas przy uruchomieniu masz 5 ikonek zamiast 4, przy czym 2 od prawej to "własne". I tam jest możliwość zmiany ikon, itp.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wodzu napisał:

Sorry, ale ja mam stable 7.1.3.0 i mogę edytować. Musisz tylko wyczyścić dane apki motywy (Albo poczekać aż ją pamięć ubije i aż przy uruchomieniu będzie ładowała się od białego ekranu) i wówczas przy uruchomieniu masz 5 ikonek zamiast 4, przy czym 2 od prawej to "własne". I tam jest możliwość zmiany ikon, itp.

No faktycznie, musiało przyjść z którąś aktualizacją, jak ja miałem stable to nie było takiej możliwości.

Siedzę cały czas na dev ale może zmienię na stable w takim razie, jak wyjdzie coś oszczędnego dla baterii. Jestem przyzwyczajony do jednego motywu, ale do innych ikon i blokady ekranu, więc jak dla mnie to ważna sprawa.

Na rozwojowej też się pojawiło, oprócz ludzika w lewym górnym logu jest i ikona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 7.1.3.0 mam taką dziwną przypadłość - na ekranie włączonym - net po wifi/3g, messenger, yt - bateria trzyma bdb. W nocy - data off, sync off, tylko bt on (plus lokalizacja na oszczędzaniu) również - ok 2% na 8h. W dzień na czuwaniu natomiast raz - bez ruszania telefonu jest to ok. 0,7-0,8% na godzinę, a czasem nagle 3-4% / h.

Co ciekawe, gsam nie widzi żadnych wakelocków, natomiast na I pozycji jest kernel, ale mimo to gsam pokazuje że np 70-80% czasu (w godzinnym "teście") telefon był w deep sleep.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wodzu napisał:

Na 7.1.3.0 mam taką dziwną przypadłość - na ekranie włączonym - net po wifi/3g, messenger, yt - bateria trzyma bdb. W nocy - data off, sync off, tylko bt on (plus lokalizacja na oszczędzaniu) również - ok 2% na 8h. W dzień na czuwaniu natomiast raz - bez ruszania telefonu jest to ok. 0,7-0,8% na godzinę, a czasem nagle 3-4% / h.

Co ciekawe, gsam nie widzi żadnych wakelocków, natomiast na I pozycji jest kernel, ale mimo to gsam pokazuje że np 70-80% czasu (w godzinnym "teście") telefon był w deep sleep.

 

Mam to samo ! Tel nawet z-Greenify-kowany ( i z Xposed i bez każda opcja ) - telefon nagle pochłania ogromne zasoby nic nie robiąc uśpiony w tle - potem znów nawet 0.29%/h i znów po godzinie/dwóch nawet i 10%/h !! Próbowałem wszystkiego nie wiem o co z tym chodzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...