Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

W morde, a liczylem ze te stable to nie bedzie okrojone. No coż... chyba zainstaluje sobie piatkowy DEV i bede sie cieszył :)

Chyba nie lubie stable... jakos na dev;ach lepiej sie czulem :P i moja bateria tez - aktualnie na tym stable po dwoch dniach mam srednio 2.5% na godzine zuzycie, na DEV mialem ponizej 2%

Edytowane przez fullrespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zonee napisał:

Zrobiłem "DIRTY WIPE" z wersji 7.0.8.0 DO 7.1.3.0 -- na razie wszystko fajnie - bez braku opcji w MENU --- sprawdzam powoli co i jak ;) jak ktoś tez się bawi to mile widziane sugestie ;)

Pisz jak z baterią i czy wszystko działa. Po CM siedzę teraz na dev ale kto wie, może jak mnie coś kopnie to przejdę na stable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gwalberg napisał:

Pisz jak z baterią i czy wszystko działa. Po CM siedzę teraz na dev ale kto wie, może jak mnie coś kopnie to przejdę na stable :)

Spoko ;) ale z bateria kopnę cię dopiero jutro jak ma być realnie --- chyba że chcesz lekkiego z pięciu minut ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zonee napisał:
1 godzinę temu, gwalberg napisał:

Nie spieszy się, spokojnie przetestuj :)

 

30 minut !!!!!  Na YouTube + FullScrean + 30% ekran + Sync + Wi-Fi + Bluetooth + Dźwięk multimedia 100% + Tryb wydajności Normalny. Z 63% baterii po 30m oglądania spadło do 53% - z zegarkiem w ręku. Jakość automatyczna HD na Wi-Fi.

Film do testów zapętlony 3 razy:     https://www.youtube.com/watch?v=UXqw2cpwIa4

Wychodzi: 3,33% = 10 minut  = 20% 1 Godzina = 100% 5 Godzin oglądania YouTube ( w warunkach podanych wyżej )

Warunki nocne w spoczynku podam jutro :) ( kluczowe )

 

Ps. YouTube - działa bez problemów, BT-  również - i jak pisałem Menu bez braków ( chyba że coś znajdę )

Ps. 2 - chyba wreszcie STABLE godne miania STABLE :) ale nie zapeszam :P

Ps. 3 - Notyfikacje Mi Band działają

Ps. 4 Fotki z Aparatu: żarówka (średnie warunki + flash )

Klucz:   !ouG06foQIjGb6NDPVVVd5Q            

 

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie sciagnalem w/w ROM jestem ciekawe jak tam wypadna testy spoczynkowe a tak na marginesie pozbylem się greenify i xposed a zamiast tego zastosowalem hibernation menager wer płatna, hibernacja apek systemowych plus obniżenie taktowania muszę Wam napisać że w/w programik daje radę, oczywiście root wersja roomu lamcza 7.0.8.0 z poprawkami.. pozdrawiam

wysłane z VX2 Chuwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zonee napisał:

30 minut !!!!!  Na YouTube + FullScrean + 30% ekran + Sync + Wi-Fi + Bluetooth + Dźwięk multimedia 100% 

Potestuj go kilka dni ale nie rób jakichś nietypowych rzeczy, normalnie jak to twoje użytkowanie i wyjdzie czy jest coś lepiej czy podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, d3tr0 napisał:

Potestuj go kilka dni ale nie rób jakichś nietypowych rzeczy, normalnie jak to twoje użytkowanie i wyjdzie czy jest coś lepiej czy podobnie. 

Nic nietypowego tu nie nie ma ! Klasyczny test YouTube - jak robię zawsze -- na nowym ROM-ie -- resztę później --- :)  może to nietypowe to sory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zonee napisał:

30 minut !!!!!  Na YouTube + FullScrean + 30% ekran + Sync + Wi-Fi + Bluetooth + Dźwięk multimedia 100% + Tryb wydajności Normalny. Z 63% baterii po 30m oglądania spadło do 53% - z zegarkiem w ręku. Jakość automatyczna HD na Wi-Fi.

 

Na wifi to i niższy spadek od 3G,  nie używam wifi. Napisz jutro ile spadło przez noc, przez ile godzin na czuwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gwalberg napisał:

Na wifi to i niższy spadek od 3G,  nie używam wifi. Napisz jutro ile spadło przez noc, przez ile godzin na czuwaniu.

Niby od 18 wczoraj do 6:45 - 5% bez dotykania -- zapomniałem tylko Wi-Fi i Bluetooth wyłączyć i cały czas śmigały.

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na włączonym wifi i przeszło 12 godzin na czuwaniu i 5% to nie jest źle. Zobaczę czy piątkowa aktualizacja coś wniesie, jak nie, to się przeniosę na tego stable.

W stable trochę boli że nie można modyfikować motywów,  motyw, ale inny dialer i ikony. 

Ciekawe też czy działa na tym stable xposed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gwalberg napisał:

Na włączonym wifi i przeszło 12 godzin na czuwaniu i 5% to nie jest źle. Zobaczę czy piątkowa aktualizacja coś wniesie, jak nie, to się przeniosę na tego stable.

W stable trochę boli że nie można modyfikować motywów,  motyw, ale inny dialer i ikony. 

Ciekawe też czy działa na tym stable xposed.

No mi się podoba bardziej niż 7.0.8.0 ---- teraz od 13:03 do 16:36 poszło 4% ( w tym 2 telefony po 5 minut, 1 sms, cały czas BT z opaska Mi połączone notyfikacje, pakiet danych odpalony, synchronizacja --- chyba nie jest źle :)

Ja zostaję na 7.1.3.0 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja nie mogę powiedzie że bateria dobrze trzyma.

 

Tutaj jak było na 5.12.24 dev

 

174b1db0f7554a69467561a817fed213.jpg

 

 

 

A tutaj na stable 7.1.3.0

 

fbbe3fe21d505a6c71a77fe453488a57.jpg

 

Bateria na minus jak dla mnie...

 

System poza tym działa dobrze i zdanych szopek nie odstawia.

 

Poczekać jeszcze z tydzień i się wypowiem ponownie odnośnie baterii

 

 

 

PS. Dla oszacowania zywotnisci baterii to wydaje mi sie ze apka GSAM battery Monitor: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm&hl=en_GB

 

Jest najbardziej miarodajna. Jesli mowimy o sprawdzeniu baterii to moze zainstalujcie sobie ją i wtedy sie wypowiadajcie :) Bo takie gadanie 'Ile Ci przez noc spadlo' to za wiele nie okresla... bo kazdy ma swoje ustawienia, a gsam - pokazuje co i jak doladnie sie dzialo, mało tego - mozna ustaic punkt czasu od którego ma mierzyc spadek baterii. I tak przed pojsciem spac - ustawiasz punkt odniesienia - z rana masz dokladne dane. Dziekuję :)

 

 

Edytowane przez fullrespect
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/29/2016o15:24, fullrespect napisał:

Coś mi wcina baterie.

AudioMix - ale o co z tym chodzi to za bardzo nie wiem.

Coś ktoś?

0b5583a395f4630e83b23ed88856dfbc.jpg

2a9cd5cdb3c1677438fab4ea6e6938ce.jpg

-----------------------------------------------------

tapnięte z mojego Redmi Note 2

Panowie, jeżeli chodzi o AudioMix sprobujcie wyłączyć dźwięki systemowe - blokowanie ekranu, tapniecie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam wyłączone. Może chodzi o dźwięki powiadomień a z gmail. Bo dość sporo tego mam w ciągu dnia. Co ciekawe na romie dev 5.12.24 takich Szopek nie było a średni czas pracy baterii miałem na poziomie 1.8%

-----------------------------------------------------

tapnięte z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post tu to chciałem się przywitać :) Cześć 👋

Jutro przyjdzie mi mój note 2 i mam pytanie który rom od miui polska jest najlepszy pod względem najmniej problemów a najlepsza bateria. A no i ewentualnie skąd można pobrać starsze wersje romu

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...