Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Xposed? nie wiem czy będzie chodził na wersjach develeporeskich... Szczerze to ja dałem sobie spokój z tym xposed. Sam wyłapałem bootloopa po jakimś module. A do czego głównie używacie xposed bo pierdół do ustawiania mnóstwo ale czy to się przydaję?

Edytowane przez gugsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz go używam tylko do pełnych możliwości greenify, ale jeszcze będę instalował amplify, więc chociaż na dwóch modułach się przyda. Na stable działa.

Super sprawa to był WSM TOOLS nim mozna było znakomicie i dogłębnie zmodyfikowac fona, jak dla mnie lepszy od gravitybox. Na RN2 nie ma raczej szans żeby sie pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nie wiem czy wiecie ale pojawił się nowy stabilny rom  Redmi Note 2 Stable Version (China) V7.1.3.0.LHMCNCK   wiec teraz czekamy na ruch xiaomi.eu odnośnik do tematu http://en.miui.com/thread-212890-1-1.html mam nadzieje ze poprawione zostały błędy z romu v7.1.1.0 pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Biurbit napisał:

Witajcie nie wiem czy wiecie ale pojawił się nowy stabilny rom  Redmi Note 2 Stable Version (China) V7.1.3.0.LHMCNCK   wiec teraz czekamy na ruch xiaomi.eu odnośnik do tematu http://en.miui.com/thread-212890-1-1.html mam nadzieje ze poprawione zostały błędy z romu v7.1.1.0 pozdrawiam

 

Pisałem już o tym jakiś czas temu -- zauważ że nie ma w starszych wersjach w ogóle tej naszej v7.1.1.0 poprzednia po 7.1.3.0 to od razu 7.0.8.0 !!!!!!!!! Usunęli 7.1.1.0 !! 7.1.1.0 widnieje jedynie jako GL0BAL.

http://en.miui.com/download-274.html#396

Pytanie tez czy nie zablokują tam BOOTLOADERA ?! Trzeba uważać i poczekać na potwierdzenie ----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fatis napisał:

czyli na  V7.1.3.0.LHMCNCK  jest już bootloader zablokowany ?

Wcale bym się nie zdziwił !! Ale nie ma jeszcze żadnych informacji o tym. Czekam do jutra co się z DEV wydarzy. Po za tym 7.1.3.0 jak na razie widnieje wszędzie jako 7.1.1.0 ---- wiec masz CZESKI FILM w CHIŃSKIM wydaniu ;)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zonee napisał:

CZESKI FILM w CHIŃSKIM wydaniu ;)

Sam jesteś czeski film. Pokaż nam palcem jakiekolwiek zdanie, gdziekolwiek gdzie jest napisane "Redmi Note 2 ma zablokowany bootloader w wersji miui xxxx".  Czy może dzwoni wam gdzieś ale nie wiecie nawet gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Acid napisał:

Sam jesteś czeski film. Pokaż nam palcem jakiekolwiek zdanie, gdziekolwiek gdzie jest napisane "Redmi Note 2 ma zablokowany bootloader w wersji miui xxxx".  Czy może dzwoni wam gdzieś ale nie wiecie nawet gdzie?

No dzwoni bez echa ! Na te wieści czekamy ;) bez palca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet jak kiedyś będzie to co zrobisz? Bo są dwa wyjścia: 

- nie aktualizować telefonu po wsze czasy

- aktualizować i tyle. Bo z zablokowanym BL nic się od razu nie dzieje. Dopiero MiFlash nie zadziała. Instalacja MIUIPolska póki co nie blokuje bootloadera dla Mi4c, a więc korzysta się z telefonu normalnie. A w tym czasie można się starać o odblokowanie (zakładając scenariusz, że sobie kiedyś sam zablokujesz MiFlashem).

Także widzę dużo tragedii robicie ale w praktyce jak dobrze pójdzie z romami MIUIPolska to nie będzie większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Acid napisał:

No nawet jak kiedyś będzie to co zrobisz? Bo są dwa wyjścia: 

- nie aktualizować telefonu po wsze czasy

- aktualizować i tyle. Bo z zablokowanym BL nic się od razu nie dzieje. Dopiero MiFlash nie zadziała. Instalacja MIUIPolska póki co nie blokuje bootloadera dla Mi4c, a więc korzysta się z telefonu normalnie. A w tym czasie można się starać o odblokowanie (zakładając scenariusz, że sobie kiedyś sam zablokujesz MiFlashem).

Także widzę dużo tragedii robicie ale w praktyce jak dobrze pójdzie z romami MIUIPolska to nie będzie większych problemów.

I to bardzo dobre wieści :) Nie martw się nikt nie płacze zbieramy tylko informacje dla jasności i przejrzystości -- :) liczę że  STABLE od was czy to Xiaomi.eu będzie takie jak mówisz.

ps. opcji co zrobię jest wiele  ;)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie najlepsze rozwiązanie. Z reguły aktualizacje coś wnoszą np nowe zabezpieczenia itp. Srałpies cyferki czy to bedzie andek 4.4 czy 6.0 ale jest pewnie pare detali które zmieniają się wraz z aktualizacjami.

W razie zabloowania bootloadera przez rom rozumiem że można go odblokować jak tutorialu instalacja 2016 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fatis napisał:

To raczej nie najlepsze rozwiązanie. Z reguły aktualizacje coś wnoszą np nowe zabezpieczenia itp. Srałpies cyferki czy to bedzie andek 4.4 czy 6.0 ale jest pewnie pare detali które zmieniają się wraz z aktualizacjami.

W razie zabloowania bootloadera przez rom rozumiem że można go odblokować jak tutorialu instalacja 2016 ?

No można - ale niby trzeba im napisać uzasadnienie/powód -- a co zrobią to kto wie ;) Już na SYMBIANIE takie zabawy były :) z certyfikatami - śmieszna sprawa :) zalecam wątek XDA o tym świetnie to podsumowali ;)

+21 dni ;)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fatis napisał:
2 minuty temu, Lamcza napisał:

nie wspominaj symbiana :( bo serce mi peka na mysl o mojej nokii n-gage classic u tych wspanialych grach :D i libsach ktore skladalem aby kazda gra poleciala na telefonie z karty mmc chyba wtedy xD to piekne piractwo ktore zabila ide ngage smutek wielki :( a z certyfikatami to sie spotkalem na n73 dopiero

Ps. przepraszam za swoisty off top ale musialem :x

 

HAHAH :) to były czasy :) nie wrócą :P ale zabawę z certyfikatami pamiętasz :P ubaw po pachy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2016o18:29, zonee napisał:

I to właśnie jest STABLE 7.0.8.0 z instrukcją PLUS --- po to ten wątek ;)

Witam,

dawno nie aktualizowałem swojego RN2 i zastanawiam się nad własnie stabilna wersją o której wspominasz, nie za bardzo rozumiem tylko 'Instrukcją PLUS' - o co z tym chodzi ?

Druga sprawa - @Lamcza gdzieś widziałem wrzucał zmodyfikowana wersje 7.0.8.0 ze cos tam poprawione było. 

Teraz proszę podpowiedzcie co najlepiej sobie zainstalować bo trochę się już zamieszałem.

Dzięki serdeczne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fullrespect napisał:

Witam,

dawno nie aktualizowałem swojego RN2 i zastanawiam się nad własnie stabilna wersją o której wspominasz, nie za bardzo rozumiem tylko 'Instrukcją PLUS' - o co z tym chodzi ?

Druga sprawa - @Lamcza gdzieś widziałem wrzucał zmodyfikowana wersje 7.0.8.0 ze cos tam poprawione było. 

Teraz proszę podpowiedzcie co najlepiej sobie zainstalować bo trochę się już zamieszałem.

Dzięki serdeczne !

Tu masz linka:

https://mega.nz/#!E5tknA7L!Mv1gbNvCP07NX9yMgjfOL1VfrETL5A8jJ5Br2WAKfRM

Właśnie sam od 2 godzin stawiam ta wersje -- chyba najlepsza ( najmniej błędów i bateria cacy )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fullrespect napisał:

dzieki @zonee

rozumiem że standardowa procedura instalacji przez TWRP wystarczy (oczywiście po uprzednim full wipe) ?

Tak "FULL WIPE" choć ja z lenistwa ostatnie 3 romy waliłem na "DIRTY WIPE" i tez jakoś działało --- Wyczyść wszystko potem instal z TWRP i będziesz zadowolony --- ja już właśnie skończyłem ustawiać swój i sobie leży spokojnie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,

dzięki kolego @zonee podzielę się wrażeniami - pewnie za kilka dni :) bo potestować trzeba, a odnośnie baterii to będę miał fajne porównanie bo ja ciągle jade z apką GSAM battery monitor - a po kilku dniach ona robi statystki średnie wiec będę miał punkt odniesienia czy rzeczywiście bateria lepiej wytrzymuje na moim przykładzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się nudzi to odpaliłem nowy KERNEL Miui Speed MOD v1.19 na wersji V.7.0.8.0 - działa bez problemów

Instalacja przez TWRP jak w opisie na XDA: http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/kernel-miui-v7-1-init-d-support-t32857

Efekty jak u mnie: Antutu 51744 z 47000 - więc troszkę lepiej ;) na XDA niby do 55k ktoś wykręcił RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam siedzę na lamcza mod 7.0.8.0 i na razie wszystko gra, nie zamierzam póki co zmieniać. Może jak mnie coś zafascynuje w nowym dev. Trochę odpuszczam te Dev romy bo wielkich zmian nie ma, nawet ostatnio zmieniłem z 5.12.10 na 7.0.8.0 i uważam ze nawet płynniej działa ten starszy rom od nowszego. Jedynie net się ślimaczy trochę na danych w tym 8.0 ma to takie zamyślenie przed otwarciem strony na wifi raczej już nie, jak jesteście w temacie pewnie wiecie o co chodzi :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis sposob aby ustawic sobie taki widzet z zegarem i pogoda jak to jest w naszym wydaniu ? Bo teraz to tylko zegar mi wyswietla a jak wejde w ustawienia zegara to nie ma tego z pogodą.

 

a i jeszcze jedna rzecz, jak ustawic reczne zarzadzanie aplikacjami jesli chodzi o inteligentne oszczedzanie baterii ?

Ustawienia -> urzadzenie -> bateria i wydajnosc -> oszczedzanie baterii.

teraz moge tylko wybrac aplikacje ale nie moge zarzadzac nimi recznie.

 

Edytowane przez fullrespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...