Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Lamcza troszkę się nagłowił i sporo pomógł z tym v. 7.0.8.0 --- gwarantuje że tam poprawili jeszcze bardziej baterię odnośnie wersji v. 7.0.6.0 ---- po korekcie system idealny -- jak już przetestuję jutro najnowszy DEV to może sprawdzę sam raz jeszcze to 8 ( gdzieś mam BACKUP + DIRTY FLASH nie trzeba będzie ustawiać nic znów ) - z xposed - na razie jestem bezużyteczny niestety ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mara44 napisał:

A jak aparat? 

Jak wszędzie ten sam -- lustrzanki tu nie zrobią -- !! większych różnicy nie widzę -- lekko ciemniej -- jakość zbliżona - troszkę wolniej - zależy czego oczekujesz --- ale gwarantuje jak kiedykolwiek zrobią tu mega aparat to baterie dadzą ci na pół dnia -- wiec kompromisy niezbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zonee napisał:

Kolega Lamcza walczy - proponuje do niego zagadać o xposed - może razem coś znajdziecie. V. 7.0.8.0 chyba bez blędów z linka Lamcza

Ja teraz siedzę na romie 5.12.31.... Czy będzie odczuwalna różnica pomiędzy tymi romami  na korzyść 7. 0.8.0 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedno - w przeciągu 3 dni z nowej wersji STABLE CHINA wersja 7.1.1.0 na CHIŃSKIEJ stronie zmieniła się na 7.1.3.0 a na Xiaomi.eu ten ROM dalej widnieje jako 7.1.1.0 - i w starszych wersjach na CHINA ROM całkowicie zniknęła 7.1.1.0 a widnieje jako poprzedni 7.0.8.0 ! Dziwne

Strona CHINSKA: http://en.miui.com/download-274.html#396

Xiaomi.eu: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=46986

4 minuty temu, mara44 napisał:

Ja teraz siedzę na romie 5.12.31.... Czy będzie odczuwalna różnica pomiędzy tymi romami  na korzyść 7. 0.8.0 ? 

9 minut temu, Waxy napisał:

 

Lepszy jest ten czy wersje od miui polska? Siedzę aktualnie na 5.10.29

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ja siedzę na 6.1.7 wiec znacznie lepiej na 8 z baterią  --- moim zdaniem 7.0.8.0 to jak dotąd najlepsza wstawka ( ale od Lamcza - z poprawionym brakującym Menu ) --- ale chyba idzie nowy stabilny bo w ostatnim strasznie się popsuło - wszystkich wersji nie sprawdzę -- robić BACKUP i próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gugsio napisał:

Te Stable to też mnie rozwalaja , Stable gdzie nie działa podstawowy Youtube :D Mimo to ja też polecam 7.0.8.0. Idealny nie jest ale bateria naprawdę dłuuugooo trzyma...

Jaki to jest stable? Jeśli możesz to wrzuć linka, te stable zawsze mi się mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gugsio napisał:

Nadpisywać, czy bezpośrednio ten od Lamczy? Na tym pewnie xposed nie działa bo pewnie Lamcza juz go przetestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze full wipe i ten od Lamczy , sam tak jutro bede robil

Full wipe to wiadomo. Tylko chodziło mi o to czy później Rom i tego moda, czy od razu tego od Lamczy. Z tego co czytam to od razu.

Wysłane z Redmi Note 2

a uzywa ktos z was xposeda na tym stable bo niby ma dzialac ale ja jakos lapie bootloopy na tych wersjach z eng miui 

Mam zainstalowany xposed na wersji 7.0.6.0 spisuje się świetnie polecam pozdrawiam

Wysłane z Redmi Note 2

To jest starszy Rom, ten nowszy to z numerkiem 8,tam nie działa?

Jeszcze jedno ;wszystkie moduły działają? Skąd go pobierałeś? Jeśli możesz to podrzucić linka.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lamcza napisał:

ten xposed "dziala" sprawdzilem wczoraj wszytkie problem w tym ze dziala tak sobie :D trzeba recznie pobiierac moduly i powoduje problemy z dzialaniem niektorych innych aplikacji ale jak juz pisalem greenify i amplify wydawaly sie pracowac poprawnie ; )

A tego z xda nie testowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos robię nie tak. Mam 7.0.8.0 zainstalowałem  XposedInstaller_3.0_alpha4_2.apk superSu nie woła o rota podczas otwarcia apk, mimo to próbuje zainstalować przez twrp xposed-v78-sdk22-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20151124.zip nie mogę wyskakuje jakiś błąd. W czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gwalberg napisał:

Jeśli nie będzie możliwości wyboru własnego dialera, ekranu blokady czy ikon, a z tego co widzę nie ma takiej opcji, to wracam na mniejsze badziewie czyli dev

Wie ktoś, czy jest gdzieś ta opcja?

w stablach nie ma, także nie ma zegarów Acida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wiedziałem tego prędzej. Dobrze  że mam pełen backup w TWRP także szybciutko wrócę z powrotem. Tylko na jednym motywie mogę czasowo pobyć, chce zobaczyć jak jest z baterią.

Ogólnie jeśli bateria daje radę to nie wiem czy warto na nim siedzieć. Xposed tylko do greenify, gravitybox nie działa, nie można pobrać.

Zna ktoś jakieś fajne moduły które działają i można zmodyfikować trochę fona? W szczególności szukam żeby ukryć nazwy ikon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...