Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, GAZuOOT napisał:

Jeżeli chciał by ktoś sobie rozwiązać problem z Youtubem w ver. 7.1.1.0 polecam wgrać zmodowaną APKe z tego linka: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715

U mnie Youtube działa bezproblemowo wtedy.

Stara ta wersja .. ale działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, d3tr0 napisał:

Te 4.5h na ekranie daje radę ?

Aż tak nie sprawdzałem - ja mam sporo odpalonych cały czas w tel dupereli ala dane mobilne lub Wi-Fi , bluetooth, Synchronizację ---- CIĄGLE - wiec u mnie to sporo baterie tez ciągnie -- przy średnim użytkowaniu 2,5 dnia pociągnę do 15% -- w takich warunkach --- telefonu używam powiedzmy sporadycznie ( kilka 5-cio minutowych rozmów, 10 sms, kilkanaście maili +  to co ciągle odpalone jak wyżej ( bluetooth i opaska do odblokowywania nonstop ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no !!!! 7.1.1.0 - YT jak pisałem nie działa ( reszta OK )  ale z BATERIĄ to przesadzili !!!!! Mi jak pisałem starcza na 2,5 dnia ale używam średnio telefonu ( czytać wyżej ) - Rom 7.1.1.0 to pochłaniacz energii --------------- !!!! średnio nawet nie używając telefonu wcale co 30m - 1% ---- używając jeszcze lepiej !! Moja opinia: czekać na nowy STABILNY ps. tam pewnie poprawią baterię ale znów o czymś zapomną ( ala zakładka "prywatność czy coś ) i tak w koło !!!! Mam wrażenie że pracuje tam ( w Chinach ) chłopak na wylocie i chory by był jakby wypuścił STABILNY bez zjebania czegoś - to gwarancja pracy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zonee napisał:

Nie no !!!! 7.1.1.0 - YT jak pisałem nie działa ( reszta OK )  ale z BATERIĄ to przesadzili !!!!! Mi jak pisałem starcza na 2,5 dnia ale używam średnio telefonu ( czytać wyżej ) - Rom 7.1.1.0 to pochłaniacz energii --------------- !!!! średnio nawet nie używając telefonu wcale co 30m - 1% ---- używając jeszcze lepiej !! Moja opinia: czekać na nowy STABILNY ps. tam pewnie poprawią baterię ale znów o czymś zapomną ( ala zakładka "prywatność czy coś ) i tak w koło !!!! Mam wrażenie że pracuje tam ( w Chinach ) chłopak na wylocie i chory by był jakby wypuścił STABILNY bez zjebania czegoś - to gwarancja pracy ;)

Kiedyś napisałem podobny wywód - Xiaomi handel opiera na famie - że jako jedyna firma co tydzień uaktualnia system, ale trzeba dodać że jako jedyna też go co tydzień degraduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KANAR napisał:

Kiedyś napisałem podobny wywód - Xiaomi handel opiera na famie - że jako jedyna firma co tydzień uaktualnia system, ale trzeba dodać że jako jedyna też go co tydzień degraduje.

Święte słowa --- !!!! ---- ;) ---- ale poważnie ich polityka chyba im się bokiem odbiła albo nam !! bo jak w danym ROM-ie wszytko działa ( niezależnie od siebie ) ok -- a jedynie np. BT to naprawiają BT a dziwne nagle coś oczywistego "niezależnego od BT" przestaje działać !!!! Ewidentnie PO to żeby znów nad czymś pracować !!!!!  Albo skośny ma ch*j..a w d*p.e albo zdecydowanie z prowincji i matke z burdel..u musi wykupić !!!! Bo logiki innej w tym nie widzę !!!

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania do stable:

można wgrać ucinanie ogonków?

jest czcionka rozmiaru XS? kiedyś chyba próbowałem i najmniejsza była S a przyzwyczajony jestem do mniejszej.

jeśli nie ma można jakoś to zrobić czymś innym?

XS jest. Wszystko sprawnie działa ale nie polecam ze względu na baterie. Ginie w oka mgnieniu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, innyreader napisał:

We wszystkich tak jest czy ostatnim stabilnym? Wcześniej miałem wrażenie że opinie są bardzo dobre.

Po instalacji było lepiej -- po kilku restartach leci szybciej --- sam nie wiem --- jak pisałem wróciłem na DEV MIUI 6.1.7 i podobnie --- wiec czekam na cokolwiek nowszego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, gugsio napisał:

Prywatności to tez nie był jakiś problem , zawsze przed instalacja czegoś niepodpisanego i tak pytał czy potwierdzić instalacje i tyle, natomiast nie ma tu rozmiaru XS itd, ale kusi mnie zeby wrocic albo sprawdzić jeszcze starszy stable V7.0.6.0...

V7.0.6.0. też był ok --- V7.1.1.0 nocka to minimum 5% bateria -----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tygodniowe aktualizacje to niestety tylko chwyt i zagrywka. Aktualizacje kojarzą się zazwyczaj z poprawkami, te DEV to nic innego jak testowanie na nas nowych rozwiązań. Każdy nowy dodatek powoduje błędy,  zamiast szlifować i udoskonalać to co dobre tutaj niestety dodaję się nowe funkcje i pier**li to co było dobre. I tak w kółeczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lamcza napisał:

jak psuja to przynajmniej widzisz ze cos robia jak mialem galaxy nota 3 to przez rok nie napraiwli zapominania hasel wifi ^^ a jak chciales telefon zrootowac i zainstalowac custom to traciles gw przez nabijanie knoxa wiec ciesz sie z tego psucia i mozliwosci grzebania i zmieniania rom bez utraty gw :)

Zgadza się --- ale STABILNY z samej nazwy chyba powinien być sprawdzony pod względem działania i nie posiadać błędów ala DEV ;) --- a tu zapomnieli "jakiejś zakładki" a teraz zdewastowali baterię - założę się ze następnie poprawia baterię a zapomną dodać np. aparatu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lamcza napisał:

to juz wychodzi ogarniecie. Xiaomi robia coraz wiekszy burdel milionem modeli moze maja za mało ludzi ; ) ale inni wcale nie sa lepsi gdyby byli to nie byloby setek custom rom na topowe modele bo po co byloby wogole zmieniac rom dzialajacy idealnie ;P 

Masa modeli to chyba sedno sprawy ! Pozostaje z ciekawością oczekiwać na coś nowego :) oczywiście JAK DLA MNIE STABLE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lamcza napisał:

jak psuja to przynajmniej widzisz ze cos robia jak mialem galaxy nota 3 to przez rok nie napraiwli zapominania hasel wifi ^^ a jak chciales telefon zrootowac i zainstalowac custom to traciles gw przez nabijanie knoxa wiec ciesz sie z tego psucia i mozliwosci grzebania i zmieniania rom bez utraty gw :)

@gugsio

ale to sa aktualizacje wersji testowych  ; )

Ps. nie rozumiem tego z żarówką ^^ bo to wcale nie taki prosty wynalazek  był :o 


A Amerykę odkryć to był pikuś? NVM > Nie ciśnieniuj facet. Szkoda nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem Ciebie ale wydaję mi się, że Ty nie chcesz zrozumieć mnie. Reklamowanie telefonu który rzekomo ma cotygodniowe aktualizacje jest tutaj zwyczajnym naciąganiem ludzi , takie jest moje zdanie. Z telefonu jestem jednak zadowolony ale przecież nie oznacza to, że mam się ze wszystkiego cieszyć i dawać nabierać...

Testował ktoś z Was może już ten AOSP , na forach zachwalają ale ja chyba dziwnie bym się czuł gdybym siedział na AOSP wybierając telefon z MIUI ...:)

Edytowane przez gugsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gugsio napisał:

Ja rozumiem Ciebie ale wydaję mi się, że Ty nie chcesz zrozumieć mnie. Reklamowanie telefonu który rzekomo ma cotygodniowe aktualizacje jest tutaj zwyczajnym naciąganiem ludzi , takie jest moje zdanie. Z telefonu jestem jednak zadowolony ale przecież nie oznacza to, że mam się ze wszystkiego cieszyć i dawać nabierać...

Testował ktoś z Was może już ten AOSP , na forach zachwalają ale ja chyba dziwnie bym się czuł gdybym siedział na AOSP wybierając telefon z MIUI ...:)

Racja nie śmiecić tematu ! Podsumowując: DEV + co tydzień jest dla lubiących to + STABLE winno być STABLE a nie od 3 wersji jedno jebi..ą co innego naprawiają --- I TAK W KOŁO ( cytat )_  STABLE to STABLE a robią tu DEV - bo to FAKT ------

AOPS próbowałem - wcześniejsze wersje -- robiąc BACKUP TWRP -- swojego obecnego nic się nie dzieje spróbować :) mi przeszkadzało niepełne spolszczenie i szczerze :) --- chyba lobię MIUI --- ( do AOPS musiałem dograć milion rzeczy co w RAM-ie np. wyszło mi na jedno z MIUI )  :) docelowo czekam na solidną dopracowaną do perfekcji wersję jak na SAMSUNG S4 czy ONEPLUSONE ala Resurrection Remix.

Na razie testuję ponownie DEV :) zobaczymy co się urodzi :) ( oczywiście odrazu podmieniając na SuperSU + Nova :) -- inaczej nie da rady dźwignąć DEV i samego pulpitu tj. "innowacji, inności" MIUI ;) tak "kochanej" przez rasę "po co kupować MI jak nie dla MIUI" :)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...