Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

A INSTALOWAŁEŚ PRZEZ TWRP - czy aktualizacja  z poziomu telefonu ? ps. po instalacji TWRP trzeba przesunąć SWIPE zatwierdzając instalację tak aby nie podmieniało znów TWRP na Mi recovery przy nowych instalacjach -- może to to

Zawsze instaluj przez TWRP - bo podmieni ci recovery ;)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 12grudzien napisał:

Oprócz tego że wiadomości nie wybudzaja ekranu z blokady, to też nie działają dymki czatu, ani pływające okienko do zgłaszania w Yanosiku. Też tak macie?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Mam dokładnie ten sam telefon, ten sam rom i mnie superaśnie działają powiadomienia i odlokowanie ekranu przy powiadomieniach. Myślę , że czegoś tam sobie nie zaznaczyłeś... Albo to kwestia któregoś z motywów, zauważyłem , że nie  na wszystkich motywach działa poprawnie wybudzanie ekranu.

Edytowane przez gugsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, artur_star napisał:

Wchodzę do TWRP przez Aktualizacje wipe i install 

Na BOGA !! Wchodzić do TWRP przez "AKTUALIZACJĘ" to jak drapać się po tyłku masując brzuch ! Odpal TWPR - na wyłączonym tel - trzymając POWER i Volume UP jednocześnie - zrób Advanced WIPE ALL ( bez karty i usb )  i dopiero instaluj ROM ! Nie inaczej ! I zapomnij o "AKTUALIZACJI" z poziomu telefonu ! Inaczej nie działa

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zonee napisał:

Na BOGA !! Wchodzić do TWRP przez "AKTUALIZACJĘ" to jak drapać się po tyłku masując brzuch ! Odpal TWPR - na wyłączonym tel - trzymając POWER i Volume UP jednocześnie - zrób Advanced WIPE ALL i dopiero instaluj ROM ! Nie inaczej ! I zapomnij o "AKTUALIZACJI" z poziomu telefonu ! Inaczej nie działa

A dlaczego ten zadziałał V7.0.12.0.LHMMIC  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, artur_star napisał:

A dlaczego ten zadziałał V7.0.12.0.LHMMIC  ?

Działało do tego ( CHYBA ) jak zauważyłeś :) Bo to wersja do "Redmi Note 2" Global -- CHINA --- nawet nie Xiaomi.eu ani Miuipolska ! Ja czekam na wersje od xiaomi.eu V7.0.12.0.LHMMIC - bo z CHINA to różnie bywa - na wersjach TD potrafi dogrywać CHINA RADIO ( rozpoznając numer fabryczny 2015052 ) i O 2g/3g/4g możesz pomarzyć na EU - A na redmi note 3 blokują już Inne recovery ala TWRP ITP - ALE TO TYLKO PLOTKI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zonee napisał: Na BOGA !! Wchodzić do TWRP przez "AKTUALIZACJĘ" to jak drapać się po tyłku masując brzuch ! Odpal TWPR - na wyłączonym tel - trzymając POWER i Volume UP jednocześnie - zrób Advanced WIPE ALL i dopiero instaluj ROM ! Nie inaczej ! I zapomnij o "AKTUALIZACJI" z poziomu telefonu ! Inaczej nie działa
A dlaczego ten zadziałał V7.0.12.0.LHMMIC  ?

Zrobiłem tak jak napisałeś czyli przytrzymałem vol+ power (tak na marginesie co za różnica jak wejdę do recovery, wcześniej w aktualizacjach klikałem 3 kropki i tam wybierałem recovery) i dalej mam ten sam błąd, teraz zrobiłem zdjęcie

https://onedrive.live.com/?id=7F248503734C533B%21105&cid=7F248503734C533B#id=7F248503734C533B%211758&cid=7F248503734C533B

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wszystko robisz poprawnie hmmm ! dlatego nie zdecydowałem się na instalacje CN ROM ( po informacji że na nowych słuchawkach blokują inne recovery niż fabryczne - może to to )  --  moim zdaniem jeżeli TWRP nie dźwiga tematu to już tylko SP Flash Tool - i instalacja z kompa romu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież ci tłumaczę że Global to czysta CHIŃSKA wersja - z całym możliwym badziewiem od chińczyka BÓG jeden wie co tam wsadzili - wersje od MIUIPOLSKA i Xiaomi.eu wydają sie być bezpieczniejsze - często różnią się też wielkością -- zrób jeszcze inaczej --- ściągnij najaktualniejszą wersje DEV od MIUI POLSKA i spróbuj wgrać identycznie z TWRP + FULL WIPE --- i daj znać czy zadziała -- jak zadziała to potem instaluj 7.0.8.0

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...