Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem dzisiaj telefon. Wszystko ok. Jednak zdziwiła mnie jedna rzecz. Ktoś tutaj w tym poście pisał, że świeży telefon z 16GB ma wolnych bodajże 12. U mnie jest to raptem 9,9GB. Tyle innego syfu by na nim było? RAMu wolnego z 2GB mam 990MB. Oczywiście bez włączonych aplikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie szuka nikt z was matowego szkła hartowanego z szybką wysyłką z Polski?

Kiedyś omyłkowo zamówiłem do Redmi Note 3 zamiast Redmi 3 i czas najwyższy aby się go pozbyć.

http://allegro.pl/show_item.php?item=6725545465

Zamówiłem za 5 dolarów, więc dla osoby z forum mogę obniżyć cenę do 21-22 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość mniamek75

Witam,

Czy wie ktoś czy to jest najnowsza stabila wersja romu dla naszych słuchawek ? 8.2.1

https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298945493

...tak to jest nowy rom stable dla hennesy, niestety bardziej prądożerny od 8.1.3 stable xiaomi.eu

Edytowane przez mniamek75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam mały problem z telefon. Otóż parę dni temu telefon zaczął mi się restartować, przeważnie w nocy i nie wiem czym to jest spowodowane...

Wersja MIUI 7.2.25 PL

Też mi wykrywa problemy z baterią, że niby się przegrzewa w panelu sterowania ale jak przechodzę z panelu do baterii to nie wykrywa problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć!

możecie podzielić się swoimi obserwacjami co do używanych wydań softów weekly?

Ja osobiście zostałem na 'prehistorycznym' 6.12.8, generalnie nawet bym nie dotykał gdyby nie problem z dual sim (a dokładniej zupełnie brak działania) - więc trzeba zrobić w końcu zmianę na nowsze wydanie.

Nowszych wersji było już coś pewnie pod 60 (zakładając cotygodniowe wydania i cały 2017, który przespałem), a niestety nasze HMNote3 MTK nie są już na topie i komentarzy od ich użytkowników pod poszczególnymi wydaniami jak na lekarstwo :-/

Chciałbym, robiąc flasha, sobie poprawić, a nie popsuć, nie mam też niestety miesiąca na testy poszczególnych wydań (niestety to już nie te czasy) - dlatego taki monit do Was.

Możecie coś podpowiedzieć? Jakąś stabilną, z działającymi wifi, gpsem, bt (używam miband2), nie drenującą przesadnie baterii (teraz trzyma prawie dwie doby), z apkami do planowania zadań, oszczędzaniem baterii itp (gdzieś czytałem, że zniknęło to w jakimś wydaniu).

Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
On 12/17/2018 at 8:13 PM, Akus said:

Czy na RN3 z mediatekiem też jest problem z aktualizacją aplikacji google'a?

 

Mam problem z aktualizacją WebView, instalacją Chrome'a i jeszcze ze dwóch innych aplikacji. Inne aplikacje instalują się bez problemu. WebView udało się zaktualizować na siłę - przez ręczne zainstalowanie. Z pozostałymi jeszcze nie wiem, co robić. Gdzie jest informacja o problemie?

EDIT: rozwiązanie w wątku

 

Edytowane przez yarrro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...