Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam najnowszy dev rom i nie mogę zrootować. Próbowałem z aplikacji przez komputer oraz KingsRootem (czy jakoś tak). Wiem, że temat się ponawia ale szukałem w necie i nie znalazłem. Mam wersję 6.3.24.

Jak masz odblokowany bootloader to po prostu wrzuć SuperSU przez TWRP i tyle, jakieś apki są ale one raz dzialaja raz nie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakąś dziwną wersję oprogramowania :/ tzn. numeracja dziwną, bo samo użytkowanie dotąd bylo ok. Nie miałam uwag, ani potrzeby instalowania innego romu. Niestety od kilku dni nie mogę się skutecznie pozbyć "kółeczka" Owszem, gdy wchodzę w ustawienia umiem wymusić zatrzymanie tej apki, ale niestety za chwilę kółeczko znowu jest na wierzchu. Jak się tego najprościej pozbyć?

Dodam, że jestem lajkonikiem ;)

 

Screenshot_2016-03-27-20-04-19.png

Screenshot_2016-03-26-18-40-44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fonir napisał:

To zdaje się pływajaca ikona i trzeba ją wyłączyć w konkretnej apce...

 

Ok, tyle tylko, że samoczynnie się wybudza i to bardzo szybko :(  

 

2 godziny temu, situ napisał:

Jak sie nie myłe to jak masz jakos aplikacje typu cleaner ,to popatrz tam w ustawieniach.

Nie do końca. To jest apka pod tytułem DU speed booster - jest na twardo zainstalowana, nie da się jej  odinstalować, już była wgrana, gdy kupilam telefon z tym romem z dziwną numeracją ( co to jest?) w ustawieniach odznaczam, ale apka sama za chwilę się przestawia. Pi kupnie telefonu wszystkie niepotrzebne mi aplikacje, ktorych nie dało sie odinstalować wrzucilam do osobnego foldera ( taki śmietnik), pozamrazalam , co się dało i było ok. Wszystko fajnie chodziło i nic mi nie przeszkadzało. Aż do teraz :(

Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dostałem telefon xiaomi zamówiony z xiaomi.com.pl i odrazu wziąłem się za lektury na forum ale ilekroc bym tego nie czytał to nadal nie wiem co zrobić dalej.

Pytanie 1. Chciałem zaktualizować system ale nie mogę, nwm o co chodzi.

2. Pragnę jedynie w pełni korzystać i cieszyć się z telefonem, czy ktoś mógłbym mi odpowiedzieć co powinienem dalej zrobić? Ogólnikowo oczywiście, szczegółowo już sb poczytam na forum.

Wstawiam info o sobie:

 

Screenshot_2016-03-30-15-22-48_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrałem TWRP i mogę wejść z poziomu telefonu w aktualizacjach do trybu recovery ;)

pytanko jeżeli teraz pojawi sie nowe oprogramowanie to mogę je zainstalować poprzez aktualizację z pliku .zip w telefonie ?

 

Edytowane przez Lejna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, situ napisał:

Tak tylko najpierw wrzucasz do telefonu rom ,wybierasz plik i restartuje ci się w trybie recovery instaling zip.

a moge zrobić tak że wejde w aktualizacje systemowe z "trzech kropek" menu wybiore "uruchom w recovery" i z poziomu TWRP wybiore Install wskaże plik skopiowany do telefonu i mi go zainstaluje ?? i jak wgrywam w ten sposób to mi nie wykasuje wszystkich aplikacji z telefonu ??

jeżeli zrobię przed instalacją wipe to co wyczysci mi opcja wipe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tylko TWRP straciłeś. Bootloader powinien być odblokowany ale sprawdź bo to dla wszystkich ważne.

Próbowałem wgrać TWRP przez fastboota ale nie dało rady :(

Cały czas wyskakuje telefon z kabelkiem gdy chcę wejść w recovery :(

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,mam problem z odblokowaniem bootloadera i liczę na Waszą pomoc.

Przechodząc do rzeczy,dziś otrzymałem sms-a ze zgodą na odblokowanie,ściągnąłem miflashunlock,zalogowałem się do swego konta,wrzuciłem telefon we flashboot i niestety wyświetliło się info że moje urządzenie że tak powiem nie jest obsługiwane abym mógł tym programem odblokować bootloadera i proponują aby to zrobić na stronie unlock.miui czy coś takiego.

Natomiast na tej stronie z kolei chcę odblokować telefon i za każdym razem pokazuje abym ściągnął miflashunlock...po co znów ściągać skoro już go mam na kompie.I tak się dzieje w kółko.

 

Proszę o pomoc i rady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
23 godziny temu, winner4 napisał:

Też macie taki problem, że czasami ktoś narzeka, że kiepsko słychać nas podczas rozmowy? U mnie nie zawsze, ale zdarza się, że ktoś mi mówi, że słyszy jakieś trzaski podczas rozmowy i szumy, ja słyszę kogoś ok.

Wgrany MIUI Polska.

Odpukać, u mnie działa idealnie. Żadnych problemów po obu stronach:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa płynności systemu na waszym Redmi Note 3? Mam go od poniedziałku i od wczoraj czuć mikroprzycięcia. Zagrałem tylko trochę muzyki i parę appek. Czemu tak może być?

Może to wina softu? Nie instalowałem nic odkąd go dostałem i mam to ci wgrali w XFS. Niżej screen.

Q7FIFHq.png

Edytowane przez LAdocet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...