Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

instaluje najnowszego rom dev stąd http://www.miui.com/download-308.html

i no i tak nie mogę odblokowac BL bo dochodzi do 50%

W aktualizatorze jest wpisana wersjia MIUI 6.218 Weekly a w ustawieniach Beta

Edit

Na telefonie tez trzeba zalogować się do konta xiaomi :-P

Edytowane przez Fleming
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2016o15:50, Smigoll napisał:

 

Na xiaomi.eu stable też masz roota

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

@Edit

Dzisiaj udało mi się zrobić dwa ładne (przynajmniej Ja tak uważam) zdjęcia.

Ukryta zawartość

Ale jak tak patrzę na tapatalku to nie są one już takie ładne :(

dla mnie kosa !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2016o19:17, marceleqs napisał:

Kamil1425, czytałem wiele opinii na temat Królik24/sklep_Sat/Xiaomi.com.pl i tacy niestety są że oferują wirtualny sprzęt.

Jak się uda, to go mają, jak nie, to dowiesz się po "zakupie".

Z tego powodu ja umówiłem się na odbiór osobisty płatny na miejscu i.. wtedy się dowiedziałem że nie mają na stanie i umówimy się na inny termin.. plus tego taki ze gdy zadzwonili że już jest dla mnie odłożony to faktycznie był ale kupując zdalnie wkurzyłbym się mocniej słysząc że braki magazynowe.

Jeśli chodzi o ich info automatyczne że "z powodu dużej liczby wiadomości.." to chyba standardowy kicz żeby nie było pretensji i follow up'ów o te same pytania..

To jest właśnie cena "ceny" :/

Ja kupiłem od królika i i czekałem 3 albo 4 dni. Z tego co wiem maja dostawę co czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, acidbrain napisał:

Ja kupiłem od królika i i czekałem 3 albo 4 dni. Z tego co wiem maja dostawę co czwartek.

zamówienie składałem we wtorek tydzień temu. Pisałem w ten weekend do nich czy do środy przyślą mi ten telefon dostałem odpowiedź że tak. To już jutro a na poczcie brak żadnego emaila z informacją o wysłaniu przesyłki. Dla mnie to już jest olewanie klienta...

Edit: Sprawa się wyjaśniła, nie wiem czemu ale nie doszedł do mnie ich mail.

Edytowane przez kamil1425
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o androidzie 6.0 dla naszego xrn3? Spodobał mi sie 😃

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jak na razie cisza, nic nie wiadomo

Tapnięte z Redmi Note 3

EDIT: Ktoś wcześniej pisał że się niby da blokować urządzenie czytnikiem palca - jednak sie da, kiedy urządzenie jest skierowane ekranem na dół to faktycznie da się tam zablokować telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie cisza, nic nie wiadomo

Tapnięte z Redmi Note 3

EDIT: Ktoś wcześniej pisał że się niby da blokować urządzenie czytnikiem palca - jednak sie da, kiedy urządzenie jest skierowane ekranem na dół to faktycznie da się tam zablokować telefon

Ale że jak? Możesz bardziej mi to rozjaśnić?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,od kilku dni mam RN3 i mam do użytkowników tego telefonu pytanie,ile czasu Wam bateria wytrzymuje?

Bo ja zauważyłem że u mnie krucho.

Ze 2h dziennie internet,żadnych rozmów czy też sms bo testowałem baterię,jakieś zabawy telefonem i to wszystko.

Wytrzymuje max 2,5 dnia,czy to norma w RN3?

Dodam że póki co posiadam wgrany jakiś Chiński byle jaki rom,czy po przesiadce na Polski Miui telefon będzie bardziej zoptymalizowany a co za tym idzie i bateria będzie mocniejsza?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi starcza na jeden dzień :( przy czym mam zły nawyk podłączenia telefonu gdy już ma tylko poniżej 50% bo na sgs2 było krucho. Od 7 do 15 mam zazwyczaj 50 % (szkolny dzień :) ale zobacze na wyjeździe za tydzień jak będzie się sprawował bo jadę na ogólnopolski turniej piłki halowej w Mławie ( jeśli ktoś ma problemy z xrn3 to zapraszam może pomogę). Używam bardzo dużo snapchata więc mam wyrozumiałość do takiego krótkiego czasu baterii, gdyż snapchat jest niczym (któraś wersja) snapdragona 810 - mrug i po procencie :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Smigoll napisał:

Mi starcza na jeden dzień :( przy czym mam zły nawyk podłączenia telefonu gdy już ma tylko poniżej 50% bo na sgs2 było krucho. Od 7 do 15 mam zazwyczaj 50 % (szkolny dzień :) ale zobacze na wyjeździe za tydzień jak będzie się sprawował bo jadę na ogólnopolski turniej piłki halowej w Mławie ( jeśli ktoś ma problemy z xrn3 to zapraszam może pomogę). Używam bardzo dużo snapchata więc mam wyrozumiałość do takiego krótkiego czasu baterii, gdyż snapchat jest niczym (któraś wersja) snapdragona 810 - mrug i po procencie :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Widzisz kolego,u Ciebie net non stop włączony a u mnie natomiast tylko wtedy kiedy mi potrzebny czyli tak jak wspominałem,testowałem baterię i ponad dwa dni mi wytrzymała. Użycie wifi +/- 2-3h oraz zabawy telefonem i to wszystko;/

Jakieś rady,wskazówki co z tym zrobić?

Oraz czy wgranie miui Polska coś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adrrianoo napisał:

Widzisz kolego,u Ciebie net non stop włączony a u mnie natomiast tylko wtedy kiedy mi potrzebny czyli tak jak wspominałem,testowałem baterię i ponad dwa dni mi wytrzymała. Użycie wifi +/- 2-3h oraz zabawy telefonem i to wszystko;/

Jakieś rady,wskazówki co z tym zrobić?

Oraz czy wgranie miui Polska coś pomoże?

Raczej tak, MIUIPolska i pochodne mają powywalane te chińskie śmieci które nieco baterii jedzą mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adrrianoo napisał:

Widzisz kolego,u Ciebie net non stop włączony a u mnie natomiast tylko wtedy kiedy mi potrzebny czyli tak jak wspominałem,testowałem baterię i ponad dwa dni mi wytrzymała. Użycie wifi +/- 2-3h oraz zabawy telefonem i to wszystko;/

Jakieś rady,wskazówki co z tym zrobić?

Oraz czy wgranie miui Polska coś pomoże?

Dwa dni człowieku to bardzo długo jak na ten telefon :D:D taką kaszanę odstawia Xiaomi z miui na nim. Powiem szczerze że bateria miała być super a jest co najwyżej średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, darthnorbe napisał:

Dwa dni człowieku to bardzo długo jak na ten telefon :D:D taką kaszanę odstawia Xiaomi z miui na nim. Powiem szczerze że bateria miała być super a jest co najwyżej średnia.

2 dni bez żadnych rozmów i smsów tylko ze 3 h internetu i to na tyle.Więc chyba nie ma się z czego cieszyć,coś jest ewidentnie nie tak.

Szukam w ustawieniach,synchronizacja wyłączona,wg mnie wszystko wylączone co może być bardzo prądożerne.

Nie wiem,będę szukał dalej :-)

4 godziny temu, GeoRedfox napisał:

Raczej tak, MIUIPolska i pochodne mają powywalane te chińskie śmieci które nieco baterii jedzą mimo wszystko

Lada dzień będę próbował (bo jestem zielony w tych sprawach) wgrać polską wersję i wtedy porównam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adrrianoo napisał:

2 dni bez żadnych rozmów i smsów tylko ze 3 h internetu i to na tyle.Więc chyba nie ma się z czego cieszyć,coś jest ewidentnie nie tak.

Szukam w ustawieniach,synchronizacja wyłączona,wg mnie wszystko wylączone co może być bardzo prądożerne.

Nie wiem,będę szukał dalej :-)

To widać od razu w baterii największe zużycie u mnie ma:

Android OS 6% 

Internet 5%

I znowu System android 4%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie, drodzy forumowicze. 
Właśnie założyłem tutaj konto, aby dowiedzieć się co nieco o Redmi Note 3. 
Jestem bardzo bliski zakupu. Interesuje mnie model Redmi Note 3 3GB złoty. Na stronie xiaomi.com.pl kosztuje 985zł. Przyznam szczerze, że w telefonach jestem laikiem, ale ten bardzo mi się spodobał. Mam kilka pytań : 
- Gdzie takowy telefon kupić i w jakiej cenie? 
- Lepiej kupić na polskiej stronce i mieć spokój? 
- Jak to w końcu jest z tym polskim językiem? Trzeba coś kombinować, wgrywać jakieś bootloadery i tracić gwarancje? 
- Jak z GPSem w tym telefonie i internetem? Przyznam, że bez GPSa się nie ruszam, bo taka praca. 


Z góry bardzo dziękuję i przepraszam, jeżeli takowe pytania już były, bądź napisałem w złym dziale. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie, drodzy forumowicze. 

Właśnie założyłem tutaj konto, aby dowiedzieć się co nieco o Redmi Note 3. 

Jestem bardzo bliski zakupu. Interesuje mnie model Redmi Note 3 3GB złoty. Na stronie xiaomi.com.pl kosztuje 985zł. Przyznam szczerze, że w telefonach jestem laikiem, ale ten bardzo mi się spodobał. Mam kilka pytań : 

- Gdzie takowy telefon kupić i w jakiej cenie? 

- Lepiej kupić na polskiej stronce i mieć spokój? 

- Jak to w końcu jest z tym polskim językiem? Trzeba coś kombinować, wgrywać jakieś bootloadery i tracić gwarancje? 

- Jak z GPSem w tym telefonie i internetem? Przyznam, że bez GPSa się nie ruszam, bo taka praca. 

Z góry bardzo dziękuję i przepraszam, jeżeli takowe pytania już były, bądź napisałem w złym dziale. 

Pozdrawiam. 

Możesz kupić na polskiej stronie, tylko poproś o czysty soft, oficjalny od Xiaomi a nie ten ich multilang. System z polskim językiem wgrasz bez problemu, na forum znajdziesz poradniki jak to zrobic. Z GPSa nie korzystam więc się nie wypowiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten model kilka dni i moge powiedzieć że rewelacja :D
wszystko śmiga i bombki :P

Jedno co mnie dziwi to to, że nawet jak wyczyszczę ram z uruchomionych aplikacji to i tak jest wolnego ramu tylko jakieś 1,7-2gb

 

19 godzin temu, Smigoll napisał:

@Acid

Dało by się obok zegarka umieścić odtwarzacz muzyki?ce128302e70b429069b0ecb3d7ceac7c.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Mam stable 7.1.6 i ja właśnie w tym miejscu mam odtwarzacz muzki :P

Edytowane przez kamil1425
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten model kilka dni i moge powiedzieć że rewelacja

wszystko śmiga i bombki

Jedno co mnie dziwi to to, że nawet jak wyczyszczę ram z uruchomionych aplikacji to i tak jest wolnego ramu tylko jakieś 1,7-2gb

 

Mam stable 7.1.6 i ja właśnie w tym miejscu mam odtwarzacz muzki

A ja mam miui Polska 6.2.25 czy jakoś tak

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten model kilka dni i moge powiedzieć że rewelacja

wszystko śmiga i bombki

Jedno co mnie dziwi to to, że nawet jak wyczyszczę ram z uruchomionych aplikacji to i tak jest wolnego ramu tylko jakieś 1,7-2gb

Nic dziwnego, Android i MIUI które jest wyjątkowo ciężka nakładką trochę ramu jedzą

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mocno zastanawiam się nad kupnem nowej wersji Redmi Note 3 Pro z Snapdragonem 650. Widze, że został ulepszony aparat, na którym nie ukrywam zależy mi.

1. Jak w tym modelu przedstawia się matryca 16mpix, jak jakością zdjęć? Jest dużo lepiej niż w podstawowej wersji Redmi Note 3? (Obecnie posiadam LG G3 i zależy mi by było chociaż tak samo dobrze, bądź też może lepiej?). Jeżeli ktoś ma jakieś przykładowe zrobione modelem RMN3 Pro ze Snapem 650 poproszę o wiadomość priv.

2. Jak z jakością audio? Ja i tak używam PowerAmp i zastanawiam się czy dźwięk z niego będzie się różnił od PowerAmpa na moim LG G3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanka do posiadaczy:

1) Jak się pozbyć tego paska pod datą/godziną (denerwuje mnie to, bo po każdym wybudzeniu telefonu mam 3 kropeczki na górnym pasku tak jakbym miał jakieś powiadomienie a to tylko ten pasek) - zdjęcie niżej.

Screenshot_2016-03-01-17-04-01_com.miui.home.png

 

2) Też tak czasem macie, że odblokowywanie po odcisku palca nie działa jak powinno? Czasami jakby się przywiesza i nie reaguje, a czasami tak wybudza telefon, że mignie ekran na ułamek sekundy, ale się nie odblokuje.

3) U was też automatyczne podświetlanie działa tak fatalnie? Mam ustawione na auto to czasami jak jestem na zewnątrz i lekko świeci słońce to nic nie widać na ekranie i nie rozjaśnia się sam tylko muszę na czuja wyłączać auto i samemu regulować jasnością. Denerwujące.

4) Znacie jakąś fajną apkę do "zarządzania" ilością danych sieciowych? Jakaś aplikacja, która by mi wyświetlała ile danych mobilnych zużyłem w miesiącu, ile mi jeszcze zostało itp. Niestety mój padaczny pakiet 400MB na miesiąc to jakiś żart i muszę się pilnować, chyba czas pożegnać się z Orange.

Wersja: MIUI Polska 6.2.25

Edytowane przez winner4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, winner4 napisał:

Też tak czasem macie, że odblokowywanie po odcisku palca nie działa jak powinno? Czasami jakby się przywiesza i nie reaguje,

 Też miałem, po full wipe działa prawidłowo.

Wersja: MIUI Polska 6.2.25

 

Edytowane przez iborkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, isaak napisał:

Nikomu na żadnym sofcie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Cholera na S4 i S6 i na myPhone działa bez problemowo :( shit

Edytowane przez e-34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...